Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:49 27.04.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Пропбвайнови [re: Бeaтpиkc]  
Автор Deern ( ღ)
Публикувано10.12.11 15:49



Ааха



А аз не пуша, но мога да свивам цигари. Забелязала съм че хората, които пушат с кеф не ме оставят да им свивам цигарите, защото съм им отнемала половината удоволствие, а на тези, които пушат за да пушат им е все едно.

Но не знам как е с отказването, защото никой от тях не иска да се отказва от пушенето.



Тема Re: Пропбвайнови [re: Deern]  
Автор Бeaтpиkc (катеря се)
Публикувано10.12.11 16:54



Винаги съм смятала за голяма глупост да се пуши. И още мисля, че е така. Вярно, доставя удоволствие, но само в някои отбрани моменти. Например, когато съм изморена и не съм имала възможност да спра и да си почина в рамките на 1-2-3 часа, да, цигарата ми е направо сладка, но в повечето случаи е просто досаден навик + неприятна миризма. Аз вече не я имам за неприятна, де, понеже съм свикнала достатъчно с нея, не ме и дразни и все пак смятам, че пушенето е излишен навик, не стига, че излишен, ами и вреден.



Май да започна да пуша много ми помогнаха колеги. Не с друго, а защото си правеха фас почивки през половин час... Сега като се замисля, можеше и без почивки да мина, само и само да не трупам отрова в организма си, ама ... малко моята работа е сетила се Мара ...



Тема Re: Пропбвайнови [re: Бeaтpиkc]  
Автор Deern ( ღ)
Публикувано10.12.11 17:23



Хм струва ми се че нещата не са само и единствено въпрос на самоконтрол, но и на това да подбираш. Най-големия недостатък е че човек става драка.

Другото е че гледаш само нещата, които те интересуват, всичко останало остава на по-заден план, а оcтаналите наричат това явление праволинейно-кон-с-капаци или нещо подобно Ама какво от това, моите наблюдения показват че има и неефективна праволинейност



Тема Re: Пропбвайнови [re: Deern]  
Автор Бeaтpиkc (катеря се)
Публикувано10.12.11 17:28



Тогава имах и много личен момент, трагичен, баба ми почина и някак се напаснаха нещата. Бях много раздразнителна... малко и зодията ми е някаква-никаква

Тая си нещата в себе си, та така ....



Тема Б@си глътката!нови [re: Бeaтpиkc]  
Автор Kirosviniata (модераст)
Публикувано10.12.11 22:34



Литър сок на 2-3 пъти?!


Трика с пиенето на вода е постоянно да ти е подръка. Инак край комп-а се пресъхва зверски



Тема Re: Б@си глътката!нови [re: Kirosviniata]  
Автор Бeaтpиkc (катеря се)
Публикувано10.12.11 22:53



Много обичам натурални сокове, макар че тия в кутиите минали покрай натуралното ... ама все пак





Тема Всъщностнови [re: Бeaтpиkc]  
Автор Kirosviniata (модераст)
Публикувано10.12.11 23:04



ако си купиш литър фреш, няма да успееш изобщо да го изпиеш.
Може би за половин ден, но за късо време - не. Ще преядеш с него, буквално





Тема Re: Всъщностнови [re: Kirosviniata]  
Автор Бeaтpиkc (катеря се)
Публикувано10.12.11 23:07



Преди време имах един период, в който четири литра сок заместваха храната за целия ден. Не съм го правила целенасочено, като диета или нещо, просто се чувствах много добре с такъв режим...


Време е да си купя сокоизстисквачка



Тема Re: Всъщностнови [re: Бeaтpиkc]  
Автор БзъннМодератор (бъгната)
Публикувано10.12.11 23:49



Нещо такова тръгнах да му пиша и аз. Литър сок омитам за секунди, ако съм гладна и няма с какво друго да се спася в момента.





Тема Re: Всъщностнови [re: Бзънн]  
Автор Бeaтpиkc (катеря се)
Публикувано11.12.11 00:35



Аз когато купувам, купувам винаги две различни кутии, защото ако взема от този, който аз обичам, за приятеля ми няма да остане и капка



Но наистина засищат глада. Никога не ми е ставало тежко от сок, напротив, хем не се чувствам гладна, хем не ми е тежко ...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.