Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:36 09.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Много добренови [re: Deern]  
Автор Kirosviniata (модераст)
Публикувано09.12.11 23:20



става с чашка коняк



Студеното кафе има различен вкус и го харесвам, обаче когато е горещо и току-що направено с дебела кафява пяна - не мога да му устоя!



Тема Re: Имам купичкинови [re: Kirosviniata]  
Автор Бeaтpиkc (катеря се)
Публикувано10.12.11 00:03



Весело клипче



Аз не бързам да пресушавам чашите. Зависи кое време на деня е, първото кафе го изпивам на компютъра, следобед чашата ми стои с часове, защото междувременно се занимавам из къщи и отпивам само като пуша.



Тема Бла,нови [re: Бeaтpиkc]  
Автор Kirosviniata (модераст)
Публикувано10.12.11 12:22



пушач кафеджия, нищо чудно че не му усещаш вкуса





Тема Re: Бла,нови [re: Kirosviniata]  
Автор Бeaтpиkc (катеря се)
Публикувано10.12.11 12:50



Аз вече и на цигарите не усещам вкуса, ама ... вредните навици са много силни.
И иначе най-силен усещам вкуса на кафето без захар, но не мога да го пия така.



Тема Пропбвайнови [re: Бeaтpиkc]  
Автор Deern ( ღ)
Публикувано10.12.11 13:05



Кафе с мюлер/мляко, с пистации или кокос, или 2те заедно. И с ванилия става, но е доста скучно.



Може би цигарите да са доста горчиви, лютиви, цигарени и не-сладки и затова да ти се пие кафе със захар.






Тема Re: Пропбвайнови [re: Deern]  
Автор Бeaтpиkc (катеря се)
Публикувано10.12.11 13:19



Всъщност започнах да пия кафе на 16, а пропуших на 22.
Но съм на път да откажа цигарите, все някога и пак ми се струва, че няма да започна да пия кафе без захар.



Кокоса не ми е любим вкус, но съм склонна да пробвам някакви комбинации, различни от страндартното. Лошото е, че само с готвенето обичам да се занимава, за да е хем разнообразно, хем да има възможно най-симпатичния вкус, иначе не съм свикнала много много да си угаждам ...

Редактирано от Бeaтpиkc на 10.12.11 13:20.



Тема Re: Пропбвайнови [re: Бeaтpиkc]  
Автор Deern ( ღ)
Публикувано10.12.11 13:30



Опитай с пистации, млякото е светлозелено и изглежда супер и е вкусно, в кафето зеленото не се вижда

Аз обичам кокос и тези 2 вида са ми любими, има и мляко с лешников вкус и то става.

Иначе не се сещам да има нещо подходящо за кафе, може би ванилия и банан, но аз пък не обичам бананово мляко или бананов сок и не ги купувам. Имаше един период, когато дъщеря ми ги пиеше, но вече и тя не ги пие.

Може и със канелен или бадемов сироп, но аз не съм им фенка в кафето, мисля че трябва да се правят в миксер, за да станат както трябва.

п.п. Много късно си пропушила, защо изобщо?



Тема Re: Пропбвайнови [re: Deern]  
Автор Бeaтpиkc (катеря се)
Публикувано10.12.11 13:44



Ами а де

Но вече трябва да се ориентирам към намаляване или отказване от навика...
Мислих да започна да пуша само на терасата, но ще ми избяга удоволствието от това да седна на компютъра и да запаля фасче, за отмора. Глупаво, но факт.

При мен цялата драма с кафето е, че аз не пия много вода. Чай не обичам особено много, всякакви топли напитки от порядъка на горещо шоколад, капучино - не съм фенка. Остават ми малко опции - кафе и натурален сок. Но докопам ли се до натурален сок, мога да го литър точно на 2-3 по-големи глътки. Кафето със сок не мога да го заменя, остава да ги комбинирам.

Редактирано от Бeaтpиkc на 10.12.11 13:49.



Тема Re: Пропбвайнови [re: Бeaтpиkc]  
Автор Deern ( ღ)
Публикувано10.12.11 15:03



Аз пия много повече когато спортувам. А и съм свикнала на много влага и като отида някъде, където въздуха е по-сух и трябва да пия вода. Това е въпрос на свикване т.е. можеш да се научиш



п.п. По-добре остави соковете от кутия, в тях има само захар и гадости и не са заместител на водата, даже кафето ще излезе по-добрия вариант от тях, само че не може да се пие в големи количества. Аз пия само изцедени сокове, ако въобще пия сок, или разреждам соковете от кутия с 1/3 вода (най-малко).

Хм за цигарите не знам, аз не пуша и не съм пушила, но мога да си представя че човек има някакви навици-ритуали, които не му дават да ги откаже Може би ще трябва да си купиш тютюн и хартийки и да пушуш самонаправени цигари, мисля че самото занимаване ще ти създава удоволствие , което ще държи 5 цигари напред Или само да ги свиваш, без да ги пушиш.



Тема Re: Пропбвайнови [re: Deern]  
Автор Бeaтpиkc (катеря се)
Публикувано10.12.11 15:07



Приятеля ми минава на хубав ароматен тютюн. Но аз нямам нерви да си свивам... Може би просто не съм готова да спра да пуша, знам ли






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.