Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:03 09.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Мецо,нови [re: Kirosviniata]  
Автор бaбa мeцa (минаващ)
Публикувано27.11.11 08:14



хаха нямам, а ти?
ако имаш дай рецепта, че и аз да се уредя

леле каква сме менажерия не е истина



:)))

Тема Re: Уикееенд!!нови [re: Deern]  
Автор юpaтa ()
Публикувано27.11.11 10:47



да беше казала фийрк да те разбера, ама фрийк не знам какво е


Да си призная детските рождени дни са ми били голяма досада, добре че го минахме този период. Но събиранията по женски понякога могат да се окажат много интересни ....

Нищо не бях планувала за събота, а тя мина така както ми се искаше/като изключим, че счупих керамични капак и купича/ - достатъчен сън, разходка, вино спагети/тук нищо не счупих /, някаква комедия гледахме на леглото, а края сами го измислихме

Днес единственото планувано нещо е ходенето на кино да гледаме "Кецове" , определено това дето е извън плановете си е не по малко интересно.



Тема Re: Пазара през уикенда е култнови [re: бaбa мeцa]  
Автор Deern ( ღ)
Публикувано27.11.11 10:56



Не се майтапя. но за тази акция трябва да съм ядосана или по някакъв начин предизвикана. Моя съсед веднъж ми разказва за майка му и накрая каза "за вас жените чистенето явно е жизнено важно и ви е в природата"


На мен определено ми действа отстресиращо, но трябва да видиш когато съм в коледна ваканция за няколко поредни дни. Заключвам се унас и не излизам, играем игри и пълним кухнята с опаковки, чаши и чинии



Тема Re: Пазара през уикенда е култнови [re: Deern]  
Автор бaбa мeцa (минаващ)
Публикувано27.11.11 12:37



това с ядосването не е трудно, то по подразбиране си се случва почна ли чистенето
майтапя се
не ми пречи чистенето, но понеже не показвам особен ентусиазъм на тази тема и мъжа ми се дразни
винаги е мечтал за жена домакиня, а аз му се убих о главата, колко мъка има по тоя свят боже
а сега откакто и дъщерята се оказва подобна съвсем сериозно стана положението и търпя критика относно личния пример и възпитанието



:)))

Редактирано от бaбa мeцa на 27.11.11 12:39.



Тема Re: Пазара през уикенда е култнови [re: бaбa мeцa]  
Автор Deern ( ღ)
Публикувано27.11.11 12:51



Човек трябва да се движи само в своите граници. Май в другата тема бях писала че събирам чаши в мивката по 3 дни, но иначе поддържам банята и лъсвам крановете след като взема душ.

Но е истина, че като поддържам така, чистя мнооого рядко, защото на практика перманентно лъсвам и няма как да стане мръсно. (и всичко това става за 20 секунди и на никой не му пречи, защото не могат да ми хванат края )


Иначе и аз не знам мъж, който иска жена му постоянно да седи над котлона и да чисти и пере. Но всички искат това да е направено. Затова е най-добре да се готвят бързи манджи, да се поддържа между другото и да се пуска пералнята докато играем на СуперМарио Галакси и викаме и скачаме като луди


п.п. Взимаш 5 картофа, вариш ги 15мин и ги пасираш. После изсипваш малко замръзен грах и супата е готова ( става с нарязана шунка или филе от сьомга, ако обичате риба и с още много други неща)



Тема Хммм,нови [re: Deern]  
Автор Kirosviniata (модераст)
Публикувано27.11.11 13:22



само когато си ядосана/предизвикана?





Тема Re: Хммм,нови [re: Kirosviniata]  
Автор Deern ( ღ)
Публикувано27.11.11 13:30



Редуването е в реда на нещата, но когато съм в стрес изпадам в някакви ненормални състояния, преди не чистех, но сега правя точно обратното. Все пак е по-добре от циклене в нещо друго





Тема Re: Пазара през уикенда е култнови [re: Deern]  
Автор бaбa мeцa (минаващ)
Публикувано27.11.11 13:32



хахах мерси за рецептата - аз съм факир на бързите манджи
но за мен най-готиното ядене е просто мезе
нямам никакво въображение в тази насока
твоето предложение обаче ще върви с ракия



:)))

Тема Re: Хммм,нови [re: Deern]  
Автор бaбa мeцa (минаващ)
Публикувано27.11.11 13:34



да бе, разбира се , по-добре си чисти като изперкаш
имам такива приятелки направо свети у тях, много е гот за околните

:)))


Тема А имаш линови [re: бaбa мeцa]  
Автор Kirosviniata (модераст)
Публикувано27.11.11 13:42



пирони?



Нещо наистина съм в заешки период, хрупам тук едни репи като побъркан




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.