Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:47 01.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Та на въпроса....нови  
Автор Бapбapeлa (pearl)
Публикувано11.08.06 19:58



как човек може да стане за резил, когато драпа за така бленуваната полулярност на всяка цена .



подродности .

няма по страшно нещо от истината май. лъжа , лицемерие , подмазване и полупярност на всяка цена.

поствам това тук, защото госпожата с байрачето в ликна е ваша познайница , та и аз я намерих в този клуб тук преди време и имах неблагоразумието да й задавам въпроси .

та...вярвате ли в астрологията ?



Тема Re: Та на въпроса....нови [re: Бapбapeлa]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано11.08.06 21:22



"та...вярвате ли в астрологията ?"

Не. Все още съм ума си, въпреки някои подозрения за обратното.




_________________________________
Ту лоша, ту добра... ту и двете заедно.

Тема Re: Та на въпроса....нови [re: holi_day]  
Автор Бapбapeлa (pearl)
Публикувано11.08.06 22:24



Сакън, недей да си губиш ума като вземеш да вЕрваш на астрологията.

Може да си загубиш ума като се влюбиш като тийнеджърка - това ти се разрешава. Ей на от 1/2 час съм Флюбена в Шака Зулу - направо ми става горещо , като го гледах вързан с тия вериги на кораба на там кой беше .

Та има сериозни причини да й вярвам на това- астрологията - ама не би - не вЕрвам . С'я аз какво да направя че розовите прогнози на живота ала'принцеса дето ми ги прави мадам в линка се сринаха. Освен това какво да направя че съм инат , ама - ха не трябваше да разрешавам да се спукат розовите сапунените мехури . Понеже не си мълча и й го казах - тя взе че ме банна - да не й подронвам имиджа дето с толкова подмазвания и лицемерие го гради.

Как ме влече само Африка . Сигурно преди съм била принцеска в Африка с големи очи



Тема Re: Та на въпроса....нови [re: Бapбapeлa]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано11.08.06 23:02



На въпроса, който представляваше някакъв /макар и минимален/ интерес за мен вече отговорих по-горе.
Не гледам ни Шака, ни Зулу. Не съм се затъжила, за да...
За който и да е, предпочитам да си съставям сама мнение. Дори погрешно да е. Дори непълно да остане. Не е толкова важно да познавам всеки. Не се съсредоточавам върху това.
Защо задаваш въпроси някакви общи, като ти се говори детайлно за други неща?
Защо е нужно да пренасяш отношения от другаде?

Ако си ми едновременно съседка и колежка от етажа под моя апартамент, предполагам ще ти е съвсем естествено като поведение в службата да говориш не с мен, но за това как аз съм изтупала възможно най-мръсния килим над главата ти, докато си се наслаждавала на чистия въздух на терасата си...


_________________________________
Ту лоша, ту добра... ту и двете заедно.

Редактирано от holi_day на 11.08.06 23:04.



Тема Re: Та на въпроса....нови [re: holi_day]  
Автор Бapбapeлa (pearl)
Публикувано11.08.06 23:32



не си налагам мнението. казвам си моето какво е. тоя разговор го почнах там, обаче ме баннаха , та реших да го споделя тук.

та спеделянето ми беше по-скоро, за това как човек докато драпа да стане популярен , как може да стане за резил. този процес го наблюдавам от има няма две години .

не си ми съседката от горния етаж , да те оплювам .... тя редовно изтупва покривката си от масата с трохи, виж понякога тръшва по някоя и друга черга.

Шака Зулу беше отклонение повияно от филма по ТВ тази вечер. А аз определено съм влюбена в Африка - защо обаче- още не знам.





Тема Re: Та на въпроса....нови [re: Бapбapeлa]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано11.08.06 23:42



Не налагаш мнението си поради невъзможност за това.
Ако според теб, това е едно кално място само услуга са ти направили като са те баннали.

"та спеделянето ми беше по-скоро, за това как човек докато драпа да стане популярен , как може да стане за резил. този процес го наблюдавам от има няма две години ." Толкова ли е труднозабележимо такова нещо? Едрн човек определя ли облика на мястото? Ако е така, и той не ти допада, какво те задържа там, та е тази носталгия?


_________________________________
Ту лоша, ту добра... ту и двете заедно.

Редактирано от holi_day на 11.08.06 23:52.



Тема Re: Та на въпроса....нови [re: holi_day]  
Автор Бapбapeлa (pearl)
Публикувано12.08.06 00:09



в това кално място се мотам по едни причини дето не са важни за друг освен за мен . та позволих си да критикувам и излезе че съм влязла с взломммм...

това ТАМ е едното кално място . има и друго , което пък е гробница. който влезе в него е готов за зомбиране или за ада.

не ща да ми правят услуги дет не съм ги искала..... ей т'ва е.



Тема Re: Та на въпроса....нови [re: Бapбapeлa]  
Автор snowdrop (дете на студа)
Публикувано12.08.06 00:42



"та...вярвате ли в астрологията?"

Да! В Господ не вярват, но в астрологията се изтрепват да вярват.
Логика...



Тема Опс!нови [re: Бapбapeлa]  
Автор БeзcъннaМодератор (careful)
Публикувано12.08.06 08:11



"Госпожата с байрачето" е най-добрата ми приятелка от няколко години. Мдаааа, светът е малък!:-)))

Нека първо да уточня - тоя там "Python" НЕ Е нашият PYTHON. Много е важно да кажа това, ти може и да знаеш, но да не станат обърквания случайно като тръгнат хората да четат.

А като второ и по темата - там въобще не чета, само понякога, когато личните ми връзки дет се вика, го налагат, тоест когато имат проблем, стискам зъби и опитвам да съм обективна в помощ на приятелката си, абе с две думи - тия хора друга работа нямат ли сииииии!!! Нямам нерви да чета там, наистина. Не защото не разбирам термините и обосновките, а защото настроението, отношенията, хората и обстановката не ми понасят.

Няма да ти правя забележка за темата, защото съм лично обвързана и не искам никой да каже, че защитавам свой човек. Но по принцип ми се иска да е ясно, че никога, в никакъв случай НЕ одобрявам коментар зад гърба на човек от другаде, пренасянето на конфликти от други места тук и въобще всичко, което мирише на клюкарщина. Не ме разбирай погрешно, поговори, може да ти е полезно други хора да ти кажат нещо, но да знаеш принципното ми мнение за подобни случаи. Също така - ако се изпокарате и почнете да плюете и обиждате някого, вместо да си говорите за астрология, може да предпочета... да заключа. Не се сърди за което. Въпросът е наистина принципен.

За самия разговор там - не ми се чете, има такива сложни връзки и взаимоотношения, че човек ако само ги гледа какво пишат и няма допълнителна информация, има да се чуди и дзвери, да си мисли всичко и то хич даже като посока да не е вярното.

Между другото, понеже знам, че Шехерезадата няма времена да идва и насам, тоест сама няма как да тръгне да ти обяснява, може да помогна малко. Ако искаш де. Прекалено много хора си мислят, че астрологът сяда пред компютъра, трака там час и дата и за 20 секунди му излиза целия живот на човека. Което изобщо не е така. Когато хиляда души си въобразяват, че щом пише онлайн, един човек има време да прави услуги на поне 500 от тях, то тоя човек и при най-доброто си желание не може да направи деня си дълъг 70 часа, за да обърне внимание на всички, да сметне всичко, да прецени всичко и да бъде до секунда точен в прогнозите. Никой не оценява колко време е нужно. А приятелката ми трябва понякога и да спи! И да работи. И да си почива. Всички мислят, че техният живот е най-важен, а човекът отсреща им е длъжен непременно. Я да ги спаси от депресия, я да им начертае план по дни за следващите 50 години от живота. После защо имало някаква неточност. Ти например отиде ли на консултация като човек или й метна данните по кю? Нещата никога не са еднозначни. Ок? Не става въпрос дали лично аз вярвам в астрологията или не, просто ми е криво да видя такова лошо настроение към мой човек. Не можа ли само да попиташ за астрологията, ами набърка и други работи?!!!


Честно казано и лично погледнато - хубаво е да се обсъди. Проблемът е, че както сега си бъбрим тук, от там някой ще вземе да им пусне линк нанасам и може да стане голяма боза...



- - - - -
What you take won't kill you
But careful what you're giving


Тема Re: Та на въпроса....нови [re: Бapбapeлa]  
Автор БeзcъннaМодератор (careful)
Публикувано12.08.06 08:37



та спеделянето ми беше по-скоро, за това как човек докато драпа да стане популярен , как може да стане за резил. този процес го наблюдавам от има няма две години .

Такааааа. Гледаш ти цели две години някаква гаднярка, ама реши да я използваш като й поискаш услуга, м? Знаеш ли, че една минута грешка в часа на раждане /който даваш ТИ като начална информация/ се равнява на две години време в хороскопа. Каквo ли е разминаването за половин час? Мдааааа.

А за популярността - теб не са те давали по телевизията, не са те викали в радиото и не те търсят за интервюта? Преди пет години още целият клуб психология гледахме как същия този човек благодарение на труда си взима награда от конкурс за астролози. И тоя човек да ме прощаваш, не беше ни модератор на клуб, ни астрологични сдружения съществуваха още, че човек да се набърква в тях да си създава само проблеми, ни нищо. Аман.


НИЩО повече по темата няма да кажа.
Съжалявам за разочарованието ти, но да е последния път, в който поставяш тук конкретен човек на пангара за обсъждане.



- - - - -
What you take won't kill you
But careful what you're giving



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.