Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:59 21.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Та на въпроса....нови [re: BИ]  
Автор Бapбapeлa (pearl)
Публикувано13.08.06 17:07



наясно съм за какво говориш.

и за членката и за обстановката в него клуП , нищо че имам 5-10 мнения в него , но се оказах много, много опасен юзър. водя те по точки- не са те баннали по IP .

ми как ще те искат там - ти не се подмазваш на мод-а, нито сядаш да си губиш времето да гледаш ТВ предавания и след това да пускаш теми за това, нито пък ходиш на кръгли и квадратни масички да те обучават срещу заплащане. не може да изпреварваш мод-а, да събираш активи . в него клуП мод-а само има право да събира актив..... а бе информацията при мен пристига и без да я търся - това ми е заложено от звездите.

Астрологията е астрология, а не който и да е клуб или модератор. - така е . освен това не е за всеки- за да я 'четеш' трябват заложби.....



Тема Re: Та на въпроса....нови [re: Mapжeнa]  
Автор Бapбapeлa (pearl)
Публикувано13.08.06 17:16



войната я водят няколко личности . и то война за популярност. в нея война хвърчи кал, кал, кал... тя популярността върви с резила . аз война не водя , ритам срещу несправедливия бан дето ми турнаха, щото реших да давам акъл как се свалят розови очила, ама в ефир..... госпожа мод . не иска да се знае истината . ми аз пък държа на нея / истината/ и ритам срещу лицемерието и некадърността и ще ритам - не само в нет-а . не мога да влизам в алл-а - а там пиша и в клуб Варна .

смислени интереси .. има ги.... едното е

, другите - тях само на ухо ги казвам и то на жена от другия пол .



Тема Re: ЗАЩОТОнови [re: npocmak]  
Автор Бapбapeлa (pearl)
Публикувано13.08.06 17:17



имам везнишко, как да нямам... таман две везнички имам - едната ме показва с 2 кг. по -малко.





Тема Re: Опс!нови [re: PYTHON]  
Автор БeзcъннaМодератор (careful)
Публикувано13.08.06 22:30



Ахаааа, права бях, че ще хвръкнат линкове!


Жив ли си?



- - - - -
What you take won't kill you
But careful what you're giving

Тема Re: Та на въпроса....нови [re: Бapбapeлa]  
Автор БeзcъннaМодератор (careful)
Публикувано13.08.06 22:34



По-заета си да се гнявиш, отколкото да провериш. Току-що ми хрумна и отидох да видя - в "Относно all.BG" можеш да пишеш. Нерегистрирана.



- - - - -
What you take won't kill you
But careful what you're giving


Тема Re: Та на въпроса....нови [re: Бeзcъннa]  
Автор Бapбapeлa (pearl)
Публикувано14.08.06 13:28



няколко пъти написах че имам бан по IP за форумите на алл.бг .... та ми се появява съобщение : Този IP адрес няма достъп до форумите. .



Тема Катонови [re: Бapбapeлa]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано14.08.06 14:11



Крайно неизкушена от астрологията личност но пък добре познаващ нравите на хората бих те посъветвал да не водиш битки за справдливост в интернет форуми. Кой е крив и кой е прав и защо е нещо изключително трудно доказуемо а самите форуми са благоприятна почва за всякакви манипулации. Преди години ме резнаха от един форум само щото госпожицата там реши че съм свръхманипулатор щом живуркам в Споделено. Специално след това се покри изключи си бележките и т.н. Не се бих за справедливот - обувките ли ще си мажа с нея?

Какво значи жена от другия пол? Хермафродит?



Тема Re: Катонови [re: lnfinity]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано14.08.06 15:30



"....Крайно неизкушена от астрологията личност..."
Начи спокойно мога да те нарека "колега" - заключих аз.




_________________________________
Ту лоша, ту добра... ту и двете заедно.

Тема Re: ЗАЩОТОнови [re: Бapбapeлa]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано14.08.06 15:40



Я, не разводнявай темата с астро-шаблони и измишльотини.


Времето тече и съгл.отправеното предупреждение - закатинарчена ще е темата.


_________________________________
Ту лоша, ту добра... ту и двете заедно.

Редактирано от holi_day на 14.08.06 15:42.



Тема Re: Та на въпроса....нови [re: Бapбapeлa]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано14.08.06 15:45



Сега от оня форум ще се пръкнат поне още два нови производни - от отцепниците. И там ще си приета като почетен член от клуба на репресираните. А това си е вид обезщетение за "причиненото неудобство".




_________________________________
Ту лоша, ту добра... ту и двете заедно.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.