Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:43 21.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Та на въпроса....  
Автор Бapбapeлa (pearl)
Публикувано11.08.06 19:58



как човек може да стане за резил, когато драпа за така бленуваната полулярност на всяка цена .



подродности .

няма по страшно нещо от истината май. лъжа , лицемерие , подмазване и полупярност на всяка цена.

поствам това тук, защото госпожата с байрачето в ликна е ваша познайница , та и аз я намерих в този клуб тук преди време и имах неблагоразумието да й задавам въпроси .

та...вярвате ли в астрологията ?



Тема Re: Та на въпроса....нови [re: Бapбapeлa]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано11.08.06 21:22



"та...вярвате ли в астрологията ?"

Не. Все още съм ума си, въпреки някои подозрения за обратното.




_________________________________
Ту лоша, ту добра... ту и двете заедно.

Тема Re: Та на въпроса....нови [re: holi_day]  
Автор Бapбapeлa (pearl)
Публикувано11.08.06 22:24



Сакън, недей да си губиш ума като вземеш да вЕрваш на астрологията.

Може да си загубиш ума като се влюбиш като тийнеджърка - това ти се разрешава. Ей на от 1/2 час съм Флюбена в Шака Зулу - направо ми става горещо , като го гледах вързан с тия вериги на кораба на там кой беше .

Та има сериозни причини да й вярвам на това- астрологията - ама не би - не вЕрвам . С'я аз какво да направя че розовите прогнози на живота ала'принцеса дето ми ги прави мадам в линка се сринаха. Освен това какво да направя че съм инат , ама - ха не трябваше да разрешавам да се спукат розовите сапунените мехури . Понеже не си мълча и й го казах - тя взе че ме банна - да не й подронвам имиджа дето с толкова подмазвания и лицемерие го гради.

Как ме влече само Африка . Сигурно преди съм била принцеска в Африка с големи очи



Тема Re: Та на въпроса....нови [re: Бapбapeлa]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано11.08.06 23:02



На въпроса, който представляваше някакъв /макар и минимален/ интерес за мен вече отговорих по-горе.
Не гледам ни Шака, ни Зулу. Не съм се затъжила, за да...
За който и да е, предпочитам да си съставям сама мнение. Дори погрешно да е. Дори непълно да остане. Не е толкова важно да познавам всеки. Не се съсредоточавам върху това.
Защо задаваш въпроси някакви общи, като ти се говори детайлно за други неща?
Защо е нужно да пренасяш отношения от другаде?

Ако си ми едновременно съседка и колежка от етажа под моя апартамент, предполагам ще ти е съвсем естествено като поведение в службата да говориш не с мен, но за това как аз съм изтупала възможно най-мръсния килим над главата ти, докато си се наслаждавала на чистия въздух на терасата си...


_________________________________
Ту лоша, ту добра... ту и двете заедно.

Редактирано от holi_day на 11.08.06 23:04.



Тема Re: Та на въпроса....нови [re: holi_day]  
Автор Бapбapeлa (pearl)
Публикувано11.08.06 23:32



не си налагам мнението. казвам си моето какво е. тоя разговор го почнах там, обаче ме баннаха , та реших да го споделя тук.

та спеделянето ми беше по-скоро, за това как човек докато драпа да стане популярен , как може да стане за резил. този процес го наблюдавам от има няма две години .

не си ми съседката от горния етаж , да те оплювам .... тя редовно изтупва покривката си от масата с трохи, виж понякога тръшва по някоя и друга черга.

Шака Зулу беше отклонение повияно от филма по ТВ тази вечер. А аз определено съм влюбена в Африка - защо обаче- още не знам.





Тема Re: Та на въпроса....нови [re: Бapбapeлa]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано11.08.06 23:42



Не налагаш мнението си поради невъзможност за това.
Ако според теб, това е едно кално място само услуга са ти направили като са те баннали.

"та спеделянето ми беше по-скоро, за това как човек докато драпа да стане популярен , как може да стане за резил. този процес го наблюдавам от има няма две години ." Толкова ли е труднозабележимо такова нещо? Едрн човек определя ли облика на мястото? Ако е така, и той не ти допада, какво те задържа там, та е тази носталгия?


_________________________________
Ту лоша, ту добра... ту и двете заедно.

Редактирано от holi_day на 11.08.06 23:52.



Тема Re: Та на въпроса....нови [re: holi_day]  
Автор Бapбapeлa (pearl)
Публикувано12.08.06 00:09



в това кално място се мотам по едни причини дето не са важни за друг освен за мен . та позволих си да критикувам и излезе че съм влязла с взломммм...

това ТАМ е едното кално място . има и друго , което пък е гробница. който влезе в него е готов за зомбиране или за ада.

не ща да ми правят услуги дет не съм ги искала..... ей т'ва е.



Тема Re: Та на въпроса....нови [re: Бapбapeлa]  
Автор snowdrop (дете на студа)
Публикувано12.08.06 00:42



"та...вярвате ли в астрологията?"

Да! В Господ не вярват, но в астрологията се изтрепват да вярват.
Логика...



Тема Опс!нови [re: Бapбapeлa]  
Автор БeзcъннaМодератор (careful)
Публикувано12.08.06 08:11



"Госпожата с байрачето" е най-добрата ми приятелка от няколко години. Мдаааа, светът е малък!:-)))

Нека първо да уточня - тоя там "Python" НЕ Е нашият PYTHON. Много е важно да кажа това, ти може и да знаеш, но да не станат обърквания случайно като тръгнат хората да четат.

А като второ и по темата - там въобще не чета, само понякога, когато личните ми връзки дет се вика, го налагат, тоест когато имат проблем, стискам зъби и опитвам да съм обективна в помощ на приятелката си, абе с две думи - тия хора друга работа нямат ли сииииии!!! Нямам нерви да чета там, наистина. Не защото не разбирам термините и обосновките, а защото настроението, отношенията, хората и обстановката не ми понасят.

Няма да ти правя забележка за темата, защото съм лично обвързана и не искам никой да каже, че защитавам свой човек. Но по принцип ми се иска да е ясно, че никога, в никакъв случай НЕ одобрявам коментар зад гърба на човек от другаде, пренасянето на конфликти от други места тук и въобще всичко, което мирише на клюкарщина. Не ме разбирай погрешно, поговори, може да ти е полезно други хора да ти кажат нещо, но да знаеш принципното ми мнение за подобни случаи. Също така - ако се изпокарате и почнете да плюете и обиждате някого, вместо да си говорите за астрология, може да предпочета... да заключа. Не се сърди за което. Въпросът е наистина принципен.

За самия разговор там - не ми се чете, има такива сложни връзки и взаимоотношения, че човек ако само ги гледа какво пишат и няма допълнителна информация, има да се чуди и дзвери, да си мисли всичко и то хич даже като посока да не е вярното.

Между другото, понеже знам, че Шехерезадата няма времена да идва и насам, тоест сама няма как да тръгне да ти обяснява, може да помогна малко. Ако искаш де. Прекалено много хора си мислят, че астрологът сяда пред компютъра, трака там час и дата и за 20 секунди му излиза целия живот на човека. Което изобщо не е така. Когато хиляда души си въобразяват, че щом пише онлайн, един човек има време да прави услуги на поне 500 от тях, то тоя човек и при най-доброто си желание не може да направи деня си дълъг 70 часа, за да обърне внимание на всички, да сметне всичко, да прецени всичко и да бъде до секунда точен в прогнозите. Никой не оценява колко време е нужно. А приятелката ми трябва понякога и да спи! И да работи. И да си почива. Всички мислят, че техният живот е най-важен, а човекът отсреща им е длъжен непременно. Я да ги спаси от депресия, я да им начертае план по дни за следващите 50 години от живота. После защо имало някаква неточност. Ти например отиде ли на консултация като човек или й метна данните по кю? Нещата никога не са еднозначни. Ок? Не става въпрос дали лично аз вярвам в астрологията или не, просто ми е криво да видя такова лошо настроение към мой човек. Не можа ли само да попиташ за астрологията, ами набърка и други работи?!!!


Честно казано и лично погледнато - хубаво е да се обсъди. Проблемът е, че както сега си бъбрим тук, от там някой ще вземе да им пусне линк нанасам и може да стане голяма боза...



- - - - -
What you take won't kill you
But careful what you're giving


Тема Re: Та на въпроса....нови [re: Бapбapeлa]  
Автор БeзcъннaМодератор (careful)
Публикувано12.08.06 08:37



та спеделянето ми беше по-скоро, за това как човек докато драпа да стане популярен , как може да стане за резил. този процес го наблюдавам от има няма две години .

Такааааа. Гледаш ти цели две години някаква гаднярка, ама реши да я използваш като й поискаш услуга, м? Знаеш ли, че една минута грешка в часа на раждане /който даваш ТИ като начална информация/ се равнява на две години време в хороскопа. Каквo ли е разминаването за половин час? Мдааааа.

А за популярността - теб не са те давали по телевизията, не са те викали в радиото и не те търсят за интервюта? Преди пет години още целият клуб психология гледахме как същия този човек благодарение на труда си взима награда от конкурс за астролози. И тоя човек да ме прощаваш, не беше ни модератор на клуб, ни астрологични сдружения съществуваха още, че човек да се набърква в тях да си създава само проблеми, ни нищо. Аман.


НИЩО повече по темата няма да кажа.
Съжалявам за разочарованието ти, но да е последния път, в който поставяш тук конкретен човек на пангара за обсъждане.



- - - - -
What you take won't kill you
But careful what you're giving


Тема Re: Опс!нови [re: Бeзcъннa]  
Автор Бapбapeлa (pearl)
Публикувано12.08.06 08:51



А, не . Нека ти е приятелка, това няма да помогне да променя моето мнение за нея като специалиста, който иска да бъде. Поведението , което има я прави за резил . Страх я е от това, което мога да напиша в алл-а , понеже от там прави опити да се рекламира..... Щото аз не пиша на бележки, в ефир пиша . Щях да си се разправям с нея в алл-а , но ми турнаха БАННН там и то по IP.

Не я опрадвавай и не ми я хвали - ТОЧНО НА МЕН НЕДЕЙ ДА МИ Я ХВАЛИШ - излишно е . Изобщо не приемам оправдания , нито хвалби . Човек трябва да си носи и позитивите и негативити. Лесно е да турнеш бан. светът не е САМО интернет, на всичко отгоре е малък.


Точно защото си лично ангажирана не трябва да ми се обясняваш.

Да ти пусна и друг линк от алл-а. в него е бозата . Сега обаче нямам време - имам ходене на гробищата.



Тема Re: Та на въпроса....нови [re: Бeзcъннa]  
Автор Бapбapeлa (pearl)
Публикувано12.08.06 09:01



Какви грешки може да станат в астрологията много, много, ама много добре знам..... дори знам неща, които и Шехеразада не знае .

Споделям как може човек да стане за резил.

Гледай обективно като модератор, а не субективно като приятелка. Не си деввойка да се поддаваш на емоции . Страхът от критика е страх от живия живот.

Откъде знаеш коя съм , каква съм и къде и как са ме търсили . Аз не се й разправям дето ми падне.

Безсънна превръщаш темама в лична разпра с мен, защото съм изказала мнение, което на теб лично не ти харесва.

Вече казах - не защитавай Анима. пред мен НЕДЕЙ ДА Я ЗАЩИТАВАШ.



Тема ЗАЩОТОнови [re: holi_day]  
Автор npocmak (по действ. слух)
Публикувано12.08.06 09:12



"Защо задаваш въпроси някакви общи, като ти се говори детайлно за други неща?
Защо е нужно да пренасяш отношения от другаде?"

защото е лъвица
а те имат силно Его - как може да не говри за себе си!!! =)))

време е да повярваш в астрологията





Тема Re: Та на въпроса....нови [re: Бapбapeлa]  
Автор БeзcъннaМодератор (careful)
Публикувано12.08.06 10:25



Обективно като модератор - тази тема е за триене.
Насочена е срещу конкретна личност, съдържа обидни квалификации и лични нападки.

Спазвайки принципа си да не ползвам служебни опции за лична изгода, внимавам и не те трия, точно защото СЪМ лично засегната. Друг път не ми пречи да мълча, ако се засегна нещо. В случая не може, защото много хора знаят, че сме приятелки. Ако пасувам - съм предател. Ако изтрия - ще кажете, че е лично. Единствено благодарение на това си стоиш. Ти си също мод доколкото ми е известно, би трябвало да разбереш какво ти казвам.

А разпра няма да стане, защото няма да участвам. И не брой, че сме се карали, ти сподели, аз споделих, толкова.
Предлагам да оставим другите да кажат, ако имат нещо за казване и по някое време да заключим.



- - - - -
What you take won't kill you
But careful what you're giving


Тема Re: Та на въпроса....нови [re: Бeзcъннa]  
Автор npocmak (по действ. слух)
Публикувано12.08.06 11:19



тази тема е за триене, според мен,
не за друго,
а защото Анима отдавна не влиза тук и вече няма отношение към Споделено, пак според мен

тази тема има значение за Барби, защото тя е лично засегната страна.

според мен тази тема трябваше да бъде пусната в алл.бг

да, ама не знам как би станало, след като има бан по АйПи

варианта е да се пусне там от друго място - и-нет клуб

но, по-добрият вариант, според мен, би бил да се използва и-нет клуб, за да се
свърже с
и
обяснят проблемите с
администратора на алл.бг



Тема Re: Та на въпроса....нови [re: Бeзcъннa]  
Автор Бapбapeлa (pearl)
Публикувано12.08.06 14:34



ако ставаше дума за човек, когото не познаваш пак ли щеше да реагираш така.

по твоята логика е за триене и твоята тема за шефката ти и темата на Лъчезара за шефката й ... и т.н. куп тук теми- нужно ли е да изброявам.

Не разбирам защо наричаш фактите - обиди и лични нападки. Освен това тази личност ме помоли да и помогна да свали розовите очила.... е това правя. Тя много добре знае за какво става дума иначе нямаше да гледа да ме разкара от него форум . Ако не й пукаше за това, какво пиша просто щяхме да си приказваме в алл.бг. Не иска истини жената. Иска да е непогрешима - НЕ Е. Е аз пък говоря само такива. - истини - лоши, неприятни . Животът не е само рози и фантазии. Това, което съм написала тук е по безобидно от това, което написах в алл-а.

Тури ми бан и ти , щом ти пречи мнението ми. Темата ми не давам да триеш.

Клубът е споделено. А аз споделям как човек драпащ за полупярност може да стане за резил .



Тема Re: Та на въпроса....нови [re: Бapбapeлa]  
Автор БeзcъннaМодератор (careful)
Публикувано12.08.06 17:27



Не си заслужила достатъчно, за да те правя прецедент. Банове не ползвам.
А компромисът, който правя за темата, не зависи от твоето позволение.

По въпроса за другите теми - разлика има, аз я виждам и това е.

Ако спреш да се нервираш и кротко изчакаш какво ще отговорят другите, имаш думата ми да оставя отворено до понеделник.



- - - - -
What you take won't kill you
But careful what you're giving


Тема Re: Та на въпроса....нови [re: npocmak]  
Автор БeзcъннaМодератор (careful)
Публикувано12.08.06 17:41



Ако беше не за нея точно, а за друг човек, щях да изтрия веднага. Или да редактна да кажем - без ник и без линк. В случая твърдо разчитам, че ще получа разбиране и затова е компромисът. Иначе - да, за да се реши проблемът по същество, трябва да се пише там, където е възникнал. В ол обаче бановете са за всички раздели едновременно, като се замисля и до форума им за въпроси може би няма достъп. Бележките им обаче май не са вързани с бана и може да се ползват. За молба до админ за отмяна на забраната примерно. Митов може да има и публикувано в профила кю. Барби, ето - опитвам да ти бъда полезна да се оправиш, съвсем реалистично.





- - - - -
What you take won't kill you
But careful what you're giving

Тема Re: Та на въпроса....нови [re: Бeзcъннa]  
Автор Бapбapeлa (pearl)
Публикувано12.08.06 19:56



това вече го пробвах .

вързано е всичко в алл-а . за да четеш бележки трябва да си влезеш в профилчето.... да ама като имаш банннн- не можеш стигна до профилчето си, еле пък ако са те баннали по IP. Митов не си ползва кю-то - така излиза до момента. просто Шехеразада не иска да се вясвам във форума по нейни ЛИЧНИ причини , въпреки че излиза с оправданията че съм тормозела юзъри . ти би ли трила и банвала човек поради лични причини. защото ако делнеш темата ми - точно това ще направиш.

за мен няма разлика между темите - тази в която ти се оплакваш от шефката си и темата на Лъчезара и тази ми тема.... отде знаеш че примерно шефката на Лъчезара не е моя приятелка и не съм се засегнала ?

ама отде взех аз да пиша теми в софийски клуб. познавате се и варианта да се защитавате едни други е 101 %.

твоя си работа какво ще решиш. аз си казвам моите претенции, ама байрачето е твое.





Тема Re: ЗАЩОТОнови [re: npocmak]  
Автор Бapбapeлa (pearl)
Публикувано12.08.06 19:58



много правилно казано.

само ще те допълни Лъвицата че има също много силно чувство за справедливост.



Тема Re: Та на въпроса....нови [re: Бapбapeлa]  
Автор supremacy (phantom)
Публикувано12.08.06 21:50



опааа, не всеки е от насраната софия, не говори, че ще защитавам тея софийски мекерета. в софия съм само заради фирмата към която бачкам засега, но това не значи, че не ми вонят лайната софийски



Тема Re: Та на въпроса....нови [re: supremacy]  
Автор Бapбapeлa (pearl)
Публикувано12.08.06 22:35



само недей защитава байрактарката в ликна ми . от няколко други клуба всички софиянци, които познавам са супер хора, дори супер е меко казано.



в София идвам предимно по работа и с голям зор. в края на септември трябва да идвам - доброзорно . много е мръсно, претъпкано и шумно, а това трудно го търпявам . и Варна е претъпкан град вече. нервите ме хващат и тук, ако се мотам в града.

П.П. докат се изкажеш днес следобяд за бирата бях драснала на баира.



Тема Re: ЗАЩОТОнови [re: Бapбapeлa]  
Автор npocmak (по действ. слух)
Публикувано12.08.06 23:09



тва не съм го чувал за Леосите...
но пък важи на 101% за кантарджиите
ти да немаш нещо везнишко некъде



Тема Re: Опс!нови [re: Бeзcъннa]  
Автор PYTHON (няма)
Публикувано13.08.06 00:31



най обичам да ме объркат
тва ми е любимо





Тема Re: Та на въпроса....нови [re: supremacy]  
Автор PYTHON (няма)
Публикувано13.08.06 00:32



кой е мекере бе лайнарино





Тема Re: Та на въпроса....нови [re: Бapбapeлa]  
Автор PYTHON (няма)
Публикувано13.08.06 00:39



астрологията си е астрология и не я мешай с личности.



Тема Re: Та на въпроса....нови [re: Бeзcъннa]  
Автор (Църна Маца)
Публикувано13.08.06 02:15



Аз няма да се изказвам никъде


... нищо че съм от София

Baila en la calle de la noche
Baila en la calle del dia


Тема Re: Та на въпроса....нови [re: Бapбapeлa]  
Автор (Църна Маца)
Публикувано13.08.06 02:22



Аз май там съм банната отпреди време. Или ако не съм банната, ми се правят скучни забележки, нелогични и особено пристрастни. Поради което там отдавна не чета и не пиша. И освен това... няма да ти обяснявам за една членка там, която се държа грубо и отявлено селски (това описва манталитет, не произход). И която беше естествено защитена щото е вътрешен човек... но няма да се изказвам тук повече по тази тема, въпреки че ме развесели достатъчно


За астрологията - да, това е нещо, с което се занимавам отдавна, макар и да нямам толкова време, колкото ми се иска, за да го посветя на нея. Астрологията е астрология, а не който и да е клуб или модератор.
Все пак в живота има други неща освен астрологията, предимно самият той

ПС. Аз съм от София и там пак не ме искат

Baila en la calle de la noche
Baila en la calle del dia

Редактирано от BИ на 13.08.06 02:29.



Тема Re: Та на въпроса....нови [re: Бapбapeлa]  
Автор Mapжeнa (член)
Публикувано13.08.06 10:22



уха, клюкарска тема!
.... от мноо отдавна е известно, че полето на астрологията и особено на "форумната" астрология е завладяно от няква мини-война, безсмислена за всички освен за вярващите в астрологията. не бъдете тъпи, намерете си смислени интереси.





Тема Re: Та на въпроса....нови [re: PYTHON]  
Автор Бapбapeлa (pearl)
Публикувано13.08.06 16:55



ще я мешам и още как. астрологията е такава каквато я правят тия дето я практикуват. мога да ти развия теория с подробности.

имам сериозно основание освен написаното горе да се бутам из астрологията и да ритам срещу госпожата с байрачето в ликна , който съм дала . нямам навика да ритам без причина - дребнавостта , интригантството, подмазвачеството липсват при мен. няма ги ни в кръвта ми , ни в характера ми , ни в хороскопа ми.



Тема Re: Та на въпроса....нови [re: BИ]  
Автор Бapбapeлa (pearl)
Публикувано13.08.06 17:07



наясно съм за какво говориш.

и за членката и за обстановката в него клуП , нищо че имам 5-10 мнения в него , но се оказах много, много опасен юзър. водя те по точки- не са те баннали по IP .

ми как ще те искат там - ти не се подмазваш на мод-а, нито сядаш да си губиш времето да гледаш ТВ предавания и след това да пускаш теми за това, нито пък ходиш на кръгли и квадратни масички да те обучават срещу заплащане. не може да изпреварваш мод-а, да събираш активи . в него клуП мод-а само има право да събира актив..... а бе информацията при мен пристига и без да я търся - това ми е заложено от звездите.

Астрологията е астрология, а не който и да е клуб или модератор. - така е . освен това не е за всеки- за да я 'четеш' трябват заложби.....



Тема Re: Та на въпроса....нови [re: Mapжeнa]  
Автор Бapбapeлa (pearl)
Публикувано13.08.06 17:16



войната я водят няколко личности . и то война за популярност. в нея война хвърчи кал, кал, кал... тя популярността върви с резила . аз война не водя , ритам срещу несправедливия бан дето ми турнаха, щото реших да давам акъл как се свалят розови очила, ама в ефир..... госпожа мод . не иска да се знае истината . ми аз пък държа на нея / истината/ и ритам срещу лицемерието и некадърността и ще ритам - не само в нет-а . не мога да влизам в алл-а - а там пиша и в клуб Варна .

смислени интереси .. има ги.... едното е

, другите - тях само на ухо ги казвам и то на жена от другия пол .



Тема Re: ЗАЩОТОнови [re: npocmak]  
Автор Бapбapeлa (pearl)
Публикувано13.08.06 17:17



имам везнишко, как да нямам... таман две везнички имам - едната ме показва с 2 кг. по -малко.





Тема Re: Опс!нови [re: PYTHON]  
Автор БeзcъннaМодератор (careful)
Публикувано13.08.06 22:30



Ахаааа, права бях, че ще хвръкнат линкове!


Жив ли си?



- - - - -
What you take won't kill you
But careful what you're giving

Тема Re: Та на въпроса....нови [re: Бapбapeлa]  
Автор БeзcъннaМодератор (careful)
Публикувано13.08.06 22:34



По-заета си да се гнявиш, отколкото да провериш. Току-що ми хрумна и отидох да видя - в "Относно all.BG" можеш да пишеш. Нерегистрирана.



- - - - -
What you take won't kill you
But careful what you're giving


Тема Re: Та на въпроса....нови [re: Бeзcъннa]  
Автор Бapбapeлa (pearl)
Публикувано14.08.06 13:28



няколко пъти написах че имам бан по IP за форумите на алл.бг .... та ми се появява съобщение : Този IP адрес няма достъп до форумите. .



Тема Катонови [re: Бapбapeлa]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано14.08.06 14:11



Крайно неизкушена от астрологията личност но пък добре познаващ нравите на хората бих те посъветвал да не водиш битки за справдливост в интернет форуми. Кой е крив и кой е прав и защо е нещо изключително трудно доказуемо а самите форуми са благоприятна почва за всякакви манипулации. Преди години ме резнаха от един форум само щото госпожицата там реши че съм свръхманипулатор щом живуркам в Споделено. Специално след това се покри изключи си бележките и т.н. Не се бих за справедливот - обувките ли ще си мажа с нея?

Какво значи жена от другия пол? Хермафродит?



Тема Re: Катонови [re: lnfinity]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано14.08.06 15:30



"....Крайно неизкушена от астрологията личност..."
Начи спокойно мога да те нарека "колега" - заключих аз.




_________________________________
Ту лоша, ту добра... ту и двете заедно.

Тема Re: ЗАЩОТОнови [re: Бapбapeлa]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано14.08.06 15:40



Я, не разводнявай темата с астро-шаблони и измишльотини.


Времето тече и съгл.отправеното предупреждение - закатинарчена ще е темата.


_________________________________
Ту лоша, ту добра... ту и двете заедно.

Редактирано от holi_day на 14.08.06 15:42.



Тема Re: Та на въпроса....нови [re: Бapбapeлa]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано14.08.06 15:45



Сега от оня форум ще се пръкнат поне още два нови производни - от отцепниците. И там ще си приета като почетен член от клуба на репресираните. А това си е вид обезщетение за "причиненото неудобство".




_________________________________
Ту лоша, ту добра... ту и двете заедно.

Тема Re: ЗАЩОТОнови [re: holi_day]  
Автор Бapбapeлa (pearl)
Публикувано14.08.06 15:45



ще си разводнявам темата колкото си искам.

темата си е моя , измишльотините- също

не харесвам ограниченията . катинар не разрешавам.

обаче по моите измишльотини дето ги развивам Бесънна не е изобщо не е длъжна да се съобрази с мен .



Тема Re: ЗАЩОТОнови [re: Бapбapeлa]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано14.08.06 15:51



Барбарела, ти бан разреши, та катинар няма!


Ква е тая веселост, дет струи от теб днес?
Я по-дребнаво го давай.


_________________________________
Ту лоша, ту добра... ту и двете заедно.

Тема Re: Катонови [re: lnfinity]  
Автор Бapбapeлa (pearl)
Публикувано14.08.06 15:52



битки никакви не водя във интернет-форуми. не си падам по битки с 'нищото'.


а що писах темата - щото не ми харесва да ме баннат дето и да е без причина и поради лични причини на този или онзи .

'вярването ' в астрологията е нещо много относително и зависи......



Тема Re: ЗАЩОТОнови [re: holi_day]  
Автор Бapбapeлa (pearl)
Публикувано14.08.06 16:02



хич ми не е весело, защото навън е такова хубаво време , да копирам поведението на мадам от снимката в постингите ми.

обаче май съм пипнала грипа и сега се чудя дали ще уцеля пътя за плажа....

моя милост и дребнавост.... що ме караш да се смея.

баннн, катинар, баннн...да дрънчи камбаната... дето Лъв минава не може да е незабелязано да си имам самочувствието дето го имам.... то не е клише .



Тема Re: Та на въпроса....нови [re: holi_day]  
Автор Бapбapeлa (pearl)
Публикувано14.08.06 16:04



Тц... не позна.





Тема Re: ЗАЩОТОнови [re: Бapбapeлa]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано14.08.06 17:14



Кво казват звездите?
Грип ли е това или настинка заради захласнат взор в небето в ясна нощ?
Шъ уцелиш ли пътя или по грешен път ще тръгнеш?
Кво казват, а?
Карта начертаха ли ти и разгадаха ли я астролозите?


_________________________________
Ту лоша, ту добра... ту и двете заедно.


Тема Re: Та на въпроса....нови [re: Бapбapeлa]  
Автор БeзcъннaМодератор (careful)
Публикувано15.08.06 00:54



Аз ли да те уча, че айпи-то не ходи навсякъде с теб.

Както и да е - смятам, че който влиза от работа, след събота и неделя днес вече е минал през клуба, имаше възможност да прочете и отговори, заключвам.



- - - - -
What you take won't kill you
But careful what you're giving



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.