Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:42 05.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Та на въпроса....нови [re: Бapбapeлa]  
Автор supremacy (phantom)
Публикувано12.08.06 21:50



опааа, не всеки е от насраната софия, не говори, че ще защитавам тея софийски мекерета. в софия съм само заради фирмата към която бачкам засега, но това не значи, че не ми вонят лайната софийски



Тема Re: Та на въпроса....нови [re: supremacy]  
Автор Бapбapeлa (pearl)
Публикувано12.08.06 22:35



само недей защитава байрактарката в ликна ми . от няколко други клуба всички софиянци, които познавам са супер хора, дори супер е меко казано.



в София идвам предимно по работа и с голям зор. в края на септември трябва да идвам - доброзорно . много е мръсно, претъпкано и шумно, а това трудно го търпявам . и Варна е претъпкан град вече. нервите ме хващат и тук, ако се мотам в града.

П.П. докат се изкажеш днес следобяд за бирата бях драснала на баира.



Тема Re: ЗАЩОТОнови [re: Бapбapeлa]  
Автор npocmak (по действ. слух)
Публикувано12.08.06 23:09



тва не съм го чувал за Леосите...
но пък важи на 101% за кантарджиите
ти да немаш нещо везнишко некъде



Тема Re: Опс!нови [re: Бeзcъннa]  
Автор PYTHON (няма)
Публикувано13.08.06 00:31



най обичам да ме объркат
тва ми е любимо





Тема Re: Та на въпроса....нови [re: supremacy]  
Автор PYTHON (няма)
Публикувано13.08.06 00:32



кой е мекере бе лайнарино





Тема Re: Та на въпроса....нови [re: Бapбapeлa]  
Автор PYTHON (няма)
Публикувано13.08.06 00:39



астрологията си е астрология и не я мешай с личности.



Тема Re: Та на въпроса....нови [re: Бeзcъннa]  
Автор (Църна Маца)
Публикувано13.08.06 02:15



Аз няма да се изказвам никъде


... нищо че съм от София

Baila en la calle de la noche
Baila en la calle del dia


Тема Re: Та на въпроса....нови [re: Бapбapeлa]  
Автор (Църна Маца)
Публикувано13.08.06 02:22



Аз май там съм банната отпреди време. Или ако не съм банната, ми се правят скучни забележки, нелогични и особено пристрастни. Поради което там отдавна не чета и не пиша. И освен това... няма да ти обяснявам за една членка там, която се държа грубо и отявлено селски (това описва манталитет, не произход). И която беше естествено защитена щото е вътрешен човек... но няма да се изказвам тук повече по тази тема, въпреки че ме развесели достатъчно


За астрологията - да, това е нещо, с което се занимавам отдавна, макар и да нямам толкова време, колкото ми се иска, за да го посветя на нея. Астрологията е астрология, а не който и да е клуб или модератор.
Все пак в живота има други неща освен астрологията, предимно самият той

ПС. Аз съм от София и там пак не ме искат

Baila en la calle de la noche
Baila en la calle del dia

Редактирано от BИ на 13.08.06 02:29.



Тема Re: Та на въпроса....нови [re: Бapбapeлa]  
Автор Mapжeнa (член)
Публикувано13.08.06 10:22



уха, клюкарска тема!
.... от мноо отдавна е известно, че полето на астрологията и особено на "форумната" астрология е завладяно от няква мини-война, безсмислена за всички освен за вярващите в астрологията. не бъдете тъпи, намерете си смислени интереси.





Тема Re: Та на въпроса....нови [re: PYTHON]  
Автор Бapбapeлa (pearl)
Публикувано13.08.06 16:55



ще я мешам и още как. астрологията е такава каквато я правят тия дето я практикуват. мога да ти развия теория с подробности.

имам сериозно основание освен написаното горе да се бутам из астрологията и да ритам срещу госпожата с байрачето в ликна , който съм дала . нямам навика да ритам без причина - дребнавостта , интригантството, подмазвачеството липсват при мен. няма ги ни в кръвта ми , ни в характера ми , ни в хороскопа ми.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.