Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:58 01.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Опс!нови [re: Бeзcъннa]  
Автор Бapбapeлa (pearl)
Публикувано12.08.06 08:51



А, не . Нека ти е приятелка, това няма да помогне да променя моето мнение за нея като специалиста, който иска да бъде. Поведението , което има я прави за резил . Страх я е от това, което мога да напиша в алл-а , понеже от там прави опити да се рекламира..... Щото аз не пиша на бележки, в ефир пиша . Щях да си се разправям с нея в алл-а , но ми турнаха БАННН там и то по IP.

Не я опрадвавай и не ми я хвали - ТОЧНО НА МЕН НЕДЕЙ ДА МИ Я ХВАЛИШ - излишно е . Изобщо не приемам оправдания , нито хвалби . Човек трябва да си носи и позитивите и негативити. Лесно е да турнеш бан. светът не е САМО интернет, на всичко отгоре е малък.


Точно защото си лично ангажирана не трябва да ми се обясняваш.

Да ти пусна и друг линк от алл-а. в него е бозата . Сега обаче нямам време - имам ходене на гробищата.



Тема Re: Та на въпроса....нови [re: Бeзcъннa]  
Автор Бapбapeлa (pearl)
Публикувано12.08.06 09:01



Какви грешки може да станат в астрологията много, много, ама много добре знам..... дори знам неща, които и Шехеразада не знае .

Споделям как може човек да стане за резил.

Гледай обективно като модератор, а не субективно като приятелка. Не си деввойка да се поддаваш на емоции . Страхът от критика е страх от живия живот.

Откъде знаеш коя съм , каква съм и къде и как са ме търсили . Аз не се й разправям дето ми падне.

Безсънна превръщаш темама в лична разпра с мен, защото съм изказала мнение, което на теб лично не ти харесва.

Вече казах - не защитавай Анима. пред мен НЕДЕЙ ДА Я ЗАЩИТАВАШ.



Тема ЗАЩОТОнови [re: holi_day]  
Автор npocmak (по действ. слух)
Публикувано12.08.06 09:12



"Защо задаваш въпроси някакви общи, като ти се говори детайлно за други неща?
Защо е нужно да пренасяш отношения от другаде?"

защото е лъвица
а те имат силно Его - как може да не говри за себе си!!! =)))

време е да повярваш в астрологията





Тема Re: Та на въпроса....нови [re: Бapбapeлa]  
Автор БeзcъннaМодератор (careful)
Публикувано12.08.06 10:25



Обективно като модератор - тази тема е за триене.
Насочена е срещу конкретна личност, съдържа обидни квалификации и лични нападки.

Спазвайки принципа си да не ползвам служебни опции за лична изгода, внимавам и не те трия, точно защото СЪМ лично засегната. Друг път не ми пречи да мълча, ако се засегна нещо. В случая не може, защото много хора знаят, че сме приятелки. Ако пасувам - съм предател. Ако изтрия - ще кажете, че е лично. Единствено благодарение на това си стоиш. Ти си също мод доколкото ми е известно, би трябвало да разбереш какво ти казвам.

А разпра няма да стане, защото няма да участвам. И не брой, че сме се карали, ти сподели, аз споделих, толкова.
Предлагам да оставим другите да кажат, ако имат нещо за казване и по някое време да заключим.



- - - - -
What you take won't kill you
But careful what you're giving


Тема Re: Та на въпроса....нови [re: Бeзcъннa]  
Автор npocmak (по действ. слух)
Публикувано12.08.06 11:19



тази тема е за триене, според мен,
не за друго,
а защото Анима отдавна не влиза тук и вече няма отношение към Споделено, пак според мен

тази тема има значение за Барби, защото тя е лично засегната страна.

според мен тази тема трябваше да бъде пусната в алл.бг

да, ама не знам как би станало, след като има бан по АйПи

варианта е да се пусне там от друго място - и-нет клуб

но, по-добрият вариант, според мен, би бил да се използва и-нет клуб, за да се
свърже с
и
обяснят проблемите с
администратора на алл.бг



Тема Re: Та на въпроса....нови [re: Бeзcъннa]  
Автор Бapбapeлa (pearl)
Публикувано12.08.06 14:34



ако ставаше дума за човек, когото не познаваш пак ли щеше да реагираш така.

по твоята логика е за триене и твоята тема за шефката ти и темата на Лъчезара за шефката й ... и т.н. куп тук теми- нужно ли е да изброявам.

Не разбирам защо наричаш фактите - обиди и лични нападки. Освен това тази личност ме помоли да и помогна да свали розовите очила.... е това правя. Тя много добре знае за какво става дума иначе нямаше да гледа да ме разкара от него форум . Ако не й пукаше за това, какво пиша просто щяхме да си приказваме в алл.бг. Не иска истини жената. Иска да е непогрешима - НЕ Е. Е аз пък говоря само такива. - истини - лоши, неприятни . Животът не е само рози и фантазии. Това, което съм написала тук е по безобидно от това, което написах в алл-а.

Тури ми бан и ти , щом ти пречи мнението ми. Темата ми не давам да триеш.

Клубът е споделено. А аз споделям как човек драпащ за полупярност може да стане за резил .



Тема Re: Та на въпроса....нови [re: Бapбapeлa]  
Автор БeзcъннaМодератор (careful)
Публикувано12.08.06 17:27



Не си заслужила достатъчно, за да те правя прецедент. Банове не ползвам.
А компромисът, който правя за темата, не зависи от твоето позволение.

По въпроса за другите теми - разлика има, аз я виждам и това е.

Ако спреш да се нервираш и кротко изчакаш какво ще отговорят другите, имаш думата ми да оставя отворено до понеделник.



- - - - -
What you take won't kill you
But careful what you're giving


Тема Re: Та на въпроса....нови [re: npocmak]  
Автор БeзcъннaМодератор (careful)
Публикувано12.08.06 17:41



Ако беше не за нея точно, а за друг човек, щях да изтрия веднага. Или да редактна да кажем - без ник и без линк. В случая твърдо разчитам, че ще получа разбиране и затова е компромисът. Иначе - да, за да се реши проблемът по същество, трябва да се пише там, където е възникнал. В ол обаче бановете са за всички раздели едновременно, като се замисля и до форума им за въпроси може би няма достъп. Бележките им обаче май не са вързани с бана и може да се ползват. За молба до админ за отмяна на забраната примерно. Митов може да има и публикувано в профила кю. Барби, ето - опитвам да ти бъда полезна да се оправиш, съвсем реалистично.





- - - - -
What you take won't kill you
But careful what you're giving

Тема Re: Та на въпроса....нови [re: Бeзcъннa]  
Автор Бapбapeлa (pearl)
Публикувано12.08.06 19:56



това вече го пробвах .

вързано е всичко в алл-а . за да четеш бележки трябва да си влезеш в профилчето.... да ама като имаш банннн- не можеш стигна до профилчето си, еле пък ако са те баннали по IP. Митов не си ползва кю-то - така излиза до момента. просто Шехеразада не иска да се вясвам във форума по нейни ЛИЧНИ причини , въпреки че излиза с оправданията че съм тормозела юзъри . ти би ли трила и банвала човек поради лични причини. защото ако делнеш темата ми - точно това ще направиш.

за мен няма разлика между темите - тази в която ти се оплакваш от шефката си и темата на Лъчезара и тази ми тема.... отде знаеш че примерно шефката на Лъчезара не е моя приятелка и не съм се засегнала ?

ама отде взех аз да пиша теми в софийски клуб. познавате се и варианта да се защитавате едни други е 101 %.

твоя си работа какво ще решиш. аз си казвам моите претенции, ама байрачето е твое.





Тема Re: ЗАЩОТОнови [re: npocmak]  
Автор Бapбapeлa (pearl)
Публикувано12.08.06 19:58



много правилно казано.

само ще те допълни Лъвицата че има също много силно чувство за справедливост.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.