Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:19 22.09.24 
Горещи теми
   >> Зелена енергия
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Идеи  
Автор Kpaличa ()
Публикувано05.04.13 15:55



От известно време ми се въртят в главата разни мисли,свързани с правенето на ток,но все не намирам време за експериментиране,за това ще споделя тук белким някой даде акъл.
1. Ако се направи от една голяма тръба нещо като помпа подобна на помпата за велосипед,на буталото да се сложи определена тежест,а в долния край на тръбата се направи малка дупка,където да се сложи генератора,който ще се върти от налягането създадено от буталото,дали ще се получи нещо,и дали тръбата ще трябва да е толкова огромна,че да не може да се направи от обикновен човек? Целта е да работи един ден.
2. Другото което си мислех е да се залепят магнити за перките на ветрогенератора и зад перките да се направи някакъв механизъм към който също са залепени магнити обърнати със същите полюси към тези на перките и да ги отблъскват по някакъв начин и да ги карат да се движат дори когато няма вятър.


Редактирано от Kpaличa на 05.04.13 16:11.



Тема Re: Идеинови [re: Kpaличa]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано21.04.13 10:35



Законите на физиката са открити отдавна.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Идеинови [re: Xoлдън]  
Автор Kpaличa ()
Публикувано21.04.13 12:32



Тъй ли? Браво



Тема Re: Идеинови [re: Kpaличa]  
Автор тapaтaнчo (идиот)
Публикувано21.05.13 20:45



Туй с магнитите дето го мислиш нищо няма да стане, по-добре към генератора закрепи електромотор който да го върти. За да работи перпетомобилето единственото което се иска е да захранваш електромотора с евтин мръсен ядрен ток, а произведеният чист зелен ток да се изкупува на достатъчно висока цена, че да си върнеш за няколко години инвестицията. Тъй се прави гориш гадната мръсна енергия защото тя трябва да се унищожава и произвеждаш чиста зелена енергия.





Тема Re: Идеинови [re: тapaтaнчo]  
Автор supersimetria-211013 (съмнителен)
Публикувано01.04.14 21:30



У пъ тоя колко е тъп, мръсен и чист ток, няма бе кухо кратуно





Тема Re: Идеинови [re: supersimetria-211013]  
Автор kyx4o (абсолют)
Публикувано20.04.14 18:13



Идиот не виждаш ли, че се майтапя, правя се и аз на зелен, сега е модерно.





Тема Re: Идеинови [re: kyx4o]  
Автор multiplikator (новак)
Публикувано23.04.14 07:43



Да бе, майтап, само се подиграваш с човека, кухар.



Тема Re: Идеинови [re: multiplikator]  
Автор kyx4o (абсолют)
Публикувано23.04.14 21:23



Ми то си е за подигравка, щял да лепи магнити на перките да се въртят, трябва да си на предучилищна възраст за да си мислиш, че само с магнити можеш да накараш нещо да се върти постоянно.



Тема Re: Идеинови [re: kyx4o]  
Автор dimitar.105-182396 ()
Публикувано26.04.14 16:17



Има едни клипчета в нета,които показват,че е възможно. Не знам дали съм идиот,но ти определено си педераст

Редактирано от dimitar.105-182396 на 26.04.14 16:19.



Тема Re: Идеинови [re: dimitar.105-182396]  
Автор forestt (абсолют)
Публикувано01.05.14 18:32



Има едни клипчета в нета,които показват,че е възможно. Не знам дали съм идиот,но ти определено си педераст

А ти толкова ли нямаш акъл в главата си, че вярваш на някакви си клипчета.
Аз нарекох идиот суперсиметрията - мултипликатор, а ти си поне още едно ниво по-ниско от него.
След като се опитваш да отгатваш какви са сексуалните предпочитания на човек който няма нито един пост на сексуална тематика тук, ти издаваш какви са твоите и че това те вълнува. Съжалявам сбъркал си, не съм педал като тебе!!!






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.