Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:17 26.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Софтуер
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: защо реши че въпроса ти е FAQ?!?нови [re: tany@]  
Авторgattanegra (Нерегистриран)
Публикувано18.07.04 18:27



:))) Знам, че не е и много съжалявам че тук съм го пуснала. Причината е че след като се уморих да търся проклетия драйвер реших да пусна въпрос в дир-а , нали така се прави и понеже не бях пускала точно постинг за " нямам едикаквоси" реших да прочета предните теми и правилата, за да не оплескам нещо. . . Обаче съм задрямала докато съм чела и като се събудих много схваната от това че имам буквичките F, G , H , V , B , N и т.н на челото реших да постна въпроса и да си лягам. Едва на другата сутрин се сетих куде сум го цвъкнала, но имах много работа в Офиста и за това не ми остана време да го махна , или поне да се извиня за проявената тъпотия.
Нои все пак благодаря за помощта, тъй като драйвера заработи и вече мга да си ползвам скенера. Мерси много!!!!
В драйвъргайда не ходих, не знам откъде е качен в евронет-а, но този който взех първоначално от драйвъргайд-а не бачкаше, в това съм сигурна. А може и да не съм го била инсталирала правилно, кой знае? Ама пробвах и не стана . . .
Много много благодаря още ЕН-брой пъти и се извинявам за мястото на пост-а !!!!
Всичко добро!!!



Тема За пръв път ми се случванови [re: Xypodilec]  
Автор 3apeтo (умерен песимист)
Публикувано26.07.04 16:03



Колега ме помоли да му оправя клавиатурата - не ще да пише на латиница.Системата е W'98 SE. В настрйките в Контр.панела си има всичко-англ и БГ.Щракнах и в прозорчето да ми се показва синьото квадратче до часовника.Еппли и готово.Да, ама - не, пише само на фонетична кирилица. Влязох отново.Ремувнах БГ драйвера и еппли. Друг път. А, и прозорчето не се показва (онова, синьото). Вляхох пак - мъдри се БГ, все едно, че не съм го махал.Какво е сбъркано?



Тема Re: За пръв път ми се случванови [re: 3apeтo]  
Автор Haчko (dolce vita)
Публикувано26.07.04 23:34



Виж в "Regional settings", май оттам е тръгнала кашата. И беше добре да извадиш отделна тема, така няма да те забележат.

Между другото, има ли инсталирВан някакъв кирилизатор на оня компютър?





Тема Re: За пръв път ми се случванови [re: Haчko]  
Автор tany@ (DustInTheWind)
Публикувано27.07.04 01:19



ми той го е постнал и в Windows...

Guns don't kill people, lie kills people..


Тема Re: Благодарянови [re: tany@]  
Автор 3apeтo (умерен песимист)
Публикувано27.07.04 19:40



Отзивите в клуб Windows ме накараха да си заблъскам малко тиквата, ама за хубаво е било. Оказа се, че някой някога му е шибнал един Флекс, без да се активира прозорчето, после други ръчички са правили опити за някаква друга кирилизация и мазнята беше пълна. Като махнах Флекса и върнах стандартната кирилица всичко си дойде на мястото. Е, човек се учи непрекъснато



Тема Re: Благодарянови [re: 3apeтo]  
Автор Haчko (dolce vita)
Публикувано27.07.04 21:23









Тема Please help!нови [re: tany@]  
АвторEd:) (Нерегистриран)
Публикувано23.08.04 05:10



Aide molia vi se pomognete mi! V New Zealand sam i niamam vrazka kam free.techno-link ili evro.net ili data.bg... IMA LI NIAKOI SAIT ZA SVALIANE NA PROGRAMI I IGRI(full version) ili niakakva tarsachka kato techno-link?



Тема Re: Често Задавани Въпроси (FAQ) - кирилица и т.н.нови [re: Xypodilec]  
Автор plp (непознат )
Публикувано18.11.04 21:18



Направиха саит за софтуер. Мисля че ще ми е по трудно да ви обясня садържанието му, отколкото да дам адреса :





Тема DVD copyнови [re: D.H.V.]  
Автор TEPMИHATOP (Нерегистриран)
Публикувано16.12.04 22:08



Здравейте!
Интересува ме къде мога да намеря информация за копиране на DVD. Примерно - взел съм филм на заем и искам да си го презапиша. Ще се запазят ли всички мултимедии и екстри? Трябва ли допълнителна програма, защото май само с Неро както се копират аудио дискове не става?




Тема Re: problem s avi - запис и ДВД плеърнови [re: ruty]  
Автор anaili (samoten)
Публикувано29.03.05 07:17



Записах си Ну погоди и един филм на англииски(ави формат) на 2 ДВД диска с Рекорд нау като дата фаилс

ДВД плеаъра не ми ги чете, а на РС то мога да ги гледам
Някакви и деи защо е така и може ли да се оправи ?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.