Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:14 21.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Софтуер
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re:Ламерски въпроси ?....нови [re: gydi]  
Автор=.=.= (Нерегистриран)
Публикувано06.02.03 01:09



Пич, хващаш двата кодека и двата филтъра и ги инсталираш на компа си в произволен ред без да се интересуваш кое какво е. Както правилно отбелязваш - нито едно от тия не е плеър - имаш си плеър вграден в уиндоуса.
Другото просто не те касае, ако само ще гледаш филми. Ако смяташ да правиш нещо друго с тия филми - вземи и порови в интернет има милиони постинги и публикации.



Тема Хипо, кирилицата на dir.bg много хоранови [re: Xypodilec]  
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано07.02.03 14:00



не я забелязват. Напишете, бре, братлета, нещо такова

За да пишете на кирилица натиснете тук --->

Много досадно става, когато трябва да се пише смесено и на кирилица и на латиница. Възможно ли е да се направят три квадратчета едно до друго: EN, BP и BG? Няма ли да е по-добре EN изобщо да няма? Да има две квадратчета BP и BG. При първо чукане кирилицата да се включва, при второ - да се изключва.

Пояснителният текст що е на латиница???

Като цъкна с десния върху BP или BG излизат маймуни. След второ цъкане се появяват клавиатурите.

Защо тази кирилица я няма при редактиране на мнение???

Пэ-здрав!

Редактирано от ASSASSlN на 07.02.03 14:20.



Тема Еми не мога да намеря и това си :(нови [re: Xypodilec]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано10.02.03 15:44



А ми трябва кей за флекс тайп за Win NT 4. И ако някой ми каже ще съм много благодарен. Ако ще ми казвате сайт да свалям, имайте предвид, че повечето фрий сървъри от Бг са ми забранени от прокси!

10х

Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът.


Тема problem s avi(divX)нови [re: Xypodilec]  
Авторruty (Нерегистриран)
Публикувано12.02.03 14:57



Ami problema mi e slednia.Predi imah Win98 i si gledah DivX bez problem.Obache kato si slojih Win2000 i plearite mi (bsplayer,divX player 2.0 alpha)zapochnaha da pleivat Avi failovete dva puti po-burzo,imam predvid na burzi oboroti.Inache vsiakakvi mpg ,mov ,asf i drugi si vurviat idealno.Ako niakoi moje da mi pomogne shte mu buda mnogo blagodaren.



Тема Re: problem s avi(divX)нови [re: ruty]  
АвторSlSl (Нерегистриран)
Публикувано27.02.03 15:12



PREDI DA SI ZAREDI6 PLAYERA SI PUSKA6 NA WINAMPA NIAKAKVA PASEN I DAVA6 PAUSA,POSLE ZAREJDA6 PLAYERA I VSI4KO E OK



Тема Re: Еми не мога да намеря и това си :(нови [re: KlD]  
Авторcawn(пъпeш) (Нерегистриран)
Публикувано12.03.03 13:17



Аз бих потърсил (ако става въпрос само за кирилицата) указанията на injinera
http://injinera.bgplus.com



Тема Re: DVD -> DivX Guideнови [re: Xypodilec]  
Автор D.H.V. ()
Публикувано13.03.03 10:09



Често срещам въпроса "Как да си направя DivX филм от DVD". Мисля че това ръководство ще е от полза на всички:

. Може да е доста сложно за някои, но то е за хора които искат максимално качество.



Тема кодек за бавна машинанови [re: Xypodilec]  
Авторlamer (Нерегистриран)
Публикувано22.03.03 16:37



Ако машината ми е бавна, съществува ли начин да използвам кодек, който да е оптимизиран за по-бавни машини? По-старите версии на кодеците по-бързи ли са? (смятам да ползвам кодека само за гледане на филми, а не за компресиране)



Тема Re: DVD -> DivX Guideнови [re: D.H.V.]  
Автор _Gift_ (верващ)
Публикувано15.04.03 23:20



zdr d.h.v.
Tochno tova tarseh i dobre, che ne popitah .
Samo dva doutochniavashti vaprossa:
1. 1 DVD -> 2 CD (avi)
Kolko miasto triabva na HD-to zaedno s temp files?
2. Na edna ot kartinkite vidiah format VCD i SVCD.
Kolko e podoben nachina za convert v takav format?

TKS

Вервайте ми!


Тема Re: DVD -> DivX Guideнови [re: _Gift_]  
Автор D.H.V. ()
Публикувано16.04.03 00:22



Обикновено 10 GB стигат за конвертирането заедно с темп файловете. При по-дълъг филм максимум 12 GB (повече от 9 - 10 не са ми трябвали дори за Бен Хур).

VCD и SVCD си видял в GordianKnot, защото с нея могат да се подготвят файлове и за тези формати. Обаче начинът на работа е различен, а и не съм го правил. Ползвал съм други методи за VCD, а SVCD не съм опитвал. Това ръководство съм го оптимизирал само за DivX 3.11. Често ми задават въпроса защо не използвам DivX5 или XviD, защото са по-нови. Отговорът е че качеството им не е по-добро (горе-долу еднакви са), а този метод съм го оптимизирал за най-доброто качество. (не използвам нищо от автоматизацията на GKnot, всичко се прави ръчно за да има пълен контрол). Ако някой знае отлично всички параметри на XviD и DivX5, може да постигне подобни резултати с тях. Аз все още предпочитам DivX 3.11 SBC / Nandub, и го препоръчвам засега.

за възникнали въпроси по-добре пишете на e-mail-a ми, за да не пълним тази тема. По-важните уточнения ще се опитвам да ги отбелязвам в ръководството




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.