Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:11 27.04.24 
Градове
   >> Сливен
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Я кажете в Сливен има ли...  
Автор DANlO (The Past-master)
Публикувано15.01.02 01:54



Я кажете в Сливен има ли една свястна дискотека?Не искам да прозвучи грубо ,ама 'сяко лято съм там и се не намирам!
П.П.:под свястна да се разбира да пускат колкото може повече РАП!!!!!(може и само рап :Р ) И без чалга!
и не ми казваите там в хотела на Данчо Лечков щот и аз искам да ми останат нек'ви пари все пак :П



Тема Re: Я кажете в Сливен има ли...нови [re: DANlO]  
Автор buba (непознат )
Публикувано22.01.02 13:45



da-ima.....jvno ne si nameril...



Тема Re: Я кажете в Сливен има ли...нови [re: DANlO]  
Авторjoro (Нерегистриран)
Публикувано22.02.02 02:56



hahahahahah
te v sliven sa tapanri bre
za kakvo im e diskoteka
aide da vi eba maikite ba6tite vi pikaqt pravi be uuuuuuuu
mangali,carvuli



Тема Re: Я кажете в Сливен има ли...нови [re: joro]  
АвторVuiche (Нерегистриран)
Публикувано25.02.02 06:15



Prostak si beshe i prostak si i ostana.



Тема Re: Я кажете в Сливен има ли...нови [re: Vuiche]  
Автор nal (непознат )
Публикувано26.02.02 01:07



MI to si e taka be,
otivash v diskotekata i tam gleda6 vsi4ki se poznavat,nekvi selqnduri ot selo i se 4udqt s koi da se zaqdat i da pravqt problemi.Imat nekva maniq da se pokazvat kato maje i t.n.Isob6to nqma kakvo da govorq.
6to i na L4kov po4naha da kanqt nqkvi folk pevici qsna e rabotata...selqniq do 6iq



Тема Re: Я кажете в Сливен има ли...нови [re: DANlO]  
АвторTONl (Нерегистриран)
Публикувано06.04.02 16:30



Za sajalenie vsichki diskoteki v Sliven sa chlgadjiiski. Gradat ni ne e tolkova goljam za da ima samo rap ili rege i t.n. Men sashto me iznervja fakta, che mladite hora ne samo v Sliven slushat tazi pristashka muzika. Uj se gnusjat ot ziganite i turzite ama samo tjahnite chalgio slishat. Na takiva se obarnaha. Men ziganite ne mi prechat i ne sam rasistka, no tozi vid muzika e sramota i prostashtina. Ama kakvo mu ostana na tozi beden narod balgarski.



Тема Re: Я кажете в Сливен има ли...нови [re: TONl]  
Автор tulsa ("ispanetz")
Публикувано29.04.02 18:54



Toni , ya kazi kakva muzika bi "oblagorodila" bulgarina/i slivnaliata v chastnost/ spored tebe?....Predpolagam, che predpochitash
Chaikovski,Brukner ili Hindemith



Тема Re: Я кажете в Сливен има ли...нови [re: tulsa]  
АвторTONl (Нерегистриран)
Публикувано30.04.02 16:01



nE BE TULSICH; NE STAVA DUMA ZA klasika, no neka da ne se zabivat v tozi ogranichen svjat. Kakvo duhovno udovolsnie mojesh da imash ot tozi vid muzika, nito sadarjanieto e smislenno, nito muzikata e njakakva, che da ja pomnish s godini. Razbirash li za kakvosatva duma, pitaj gi horata za chalgi ot predi 2-3 godini, njama i da si gi spomnjat, no ima hitove ,a i shtom govorim za klasika muzika, kojato prosto ne ostarjava. Razbira se che vsichko e vapros na vkus, no e i vapros na obshta kultura. Nie vse pretendirame na zapad, che sme goljama rabota, no kakvi znanija pokazvame? Ti mislish li kolko choveka v BG(ne samo v Sliven) znajat koj e Brukner ili Debuisi? Polovinata shte kajat, che sa pisateli ot 15 vek, drugata polovina chte povdigat ramene ili shte te obvinjavat, che si nadut ili che si prosto lud. Zashtoto bratche , kojto se interesuva ot kultura v BG e avtomatichno otkachen.



Тема Re: Я кажете в Сливен има ли...нови [re: TONl]  
Автор tulsa ("ispanetz")
Публикувано30.04.02 23:31



Ami taka shte e Toni, kato vsichki deto znaem koi e Brukner zabyagnahme na zapad-koi v Germania, koi v US...
A inache v rodnia grad ne sum bil veche pochti deset godini i ne znam dobre do kkakvi "visini" sa stignali gradskite..



Тема Re: Я кажете в Сливен има ли...нови [re: tulsa]  
АвторTONi (Нерегистриран)
Публикувано01.05.02 14:34



Tulsa i ti li si ot Sliven? Kade si v momenta? Az si pisha s edno momiche ot Sliven(zapoznahme se sashto v Internet), tja si e v Sliven i tova koeto chuvam ot neja e, che nishto novo njama, samo kriminalni istorii. Po vaprosa za visinite kakvo da ti kaja TRAGEDIJA!!! az si hodja v BG vsjak godina za 1-2 sedmizi. Za da si kupja knigi po mojata spezialnost trjabva da hodja do Sofija. Edin reshnik kato za pred horata njama v Sliven. Hodja kato hamava po bibliotekite da kopiram. Znaesh li kakvo mi napravi vpechatlenie. Bibliotekite i knijarnizite sa prazni. Vleznah v edno internet kafe, da ne mislish, che njakoj tarsi njakakva vajna ili sadarjatelna informazija- NE samo gluposti i zabavlenija. Hodih i na diskoteka. Jal mi stana kato vidjah badeshteto na BG. Momicheta na 13-15 godini pijane kato svirki se natiskat po aglite, a sutenjorite tarsjat sledvasjtata jertva. MOmchetata ili se drusat ili planuvat sledvashtija grabej. Plachi mi se, no se radvam che otvereme se mahnah. Mladejta ne e orientirana, samo gledat zabavlenieto. Vseki se chudi na kade da zabjagne, i si misljat, che te navanka za ans plachat i che parite se berat po darvetata. Ami tova e!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.