Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:04 20.04.24 
Градове
   >> Сливен
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Я кажете в Сливен има ли...нови [re: TONi]  
Автор tulsa ("ispanetz")
Публикувано01.05.02 16:14



Toni, az sum razdan v Sliven.Ne zivyah tam dulgo, no dyado mi i baba mi
imaha kashta tam.I dosega imam bratovchedi i poznati v Sliven.
Sega sum v US.Otdavna ne sum si hodil v Bulgaria, a za Sliven da ne govorim..Tvoite vpechatlenia sa mnogo po skoroshni...i za sazalenie
ne mnogo optimistichni.Ti mozesh da sravnyavash tova, koeto vizdash
v blagopoluchnata zapadna Evropa s zivota v Sliven.
Ne razbrah dobre.Ti samo si zivyala v Sliven ili i rodata ti e ot tam?
Inache imam edin bratovched tam-Toni Baev.
Nakraya iskam da te pohvalya malko za aktivnata pozicia, koiato zaemash
po problemite na rodnia mi grad.De vsichki da byaha takiva kato tebe
neshtata shtyaha da sa malko po-razlichni ne samo v Sliven.



Тема Re: Я кажете в Сливен има ли...нови [re: tulsa]  
Автор zar (niama smisyl)
Публикувано02.05.02 23:20



Baev go znam
slujihme po edno i syshto wreme w plewen, toi beshe tankist a az kashik ...
jiweeshe w edna staia s edin moi priatel
sweta e malyk ...

Видяла жабата, че подковават коня и си вдигнала и тя крака.


Тема Re: Я кажете в Сливен има ли...нови [re: zar]  
Автор tulsa ("ispanetz")
Публикувано03.05.02 03:14



Ya viz ti! Az sahto sluzih v Shkolata za razpasani oficeri, ama po-rano..
Byah telegrafist.
A che sveta e maluk, maluk e...Ama ponyakoga i az kato znamenitia
"chicho" pochvam da se chudya kato sreshna bulgarin v chuzbina( za slivnalia da ne govorim!), da se radvam li ..ili kak



Тема Re: Я кажете в Сливен има ли...нови [re: tulsa]  
Автор zar (niama smisyl)
Публикувано03.05.02 10:49



az sega sym w germania, biah na edin rojden den w drug grad i tam se zapoznah s edin ot sliwen, i toi kaza che sliwen ne e grad a institucia, zashtoto nawsiakyde kydeto i da otidesh sreshtash hora ot sliwen

Видяла жабата, че подковават коня и си вдигнала и тя крака.


Тема Re: Я кажете в Сливен има ли...нови [re: zar]  
Автор tulsa ("ispanetz")
Публикувано03.05.02 18:28



Dobre go e kazal..Izliza, che tuka az sum "predstavitel na instituciata
Sliven".Breh, da mu se nenadyavash...Samo d deto pari ne plashtat zatova.Yavno nadezdata e v bezkoristnia ni slivenki patriotizam.
Takiva sme si nie , idealisti!



Тема Re: Я кажете в Сливен има ли...нови [re: tulsa]  
АвторTONi (Нерегистриран)
Публикувано03.05.02 22:48



Dobre e taka poyjevi se sranizaat, ta dori i obshti poznati se nameriha. Radvam se zashtoto znam, che tova palni sarzeto. A tova, che sme instituzija sashto ne mi beshe izvestno, ama ...pej sarze.



Тема Do tulsaнови [re: TONi]  
АвторTONi (Нерегистриран)
Публикувано03.05.02 22:57



Ami da az sam rodena v Sliven i rodata mi e ot tam. Az po prinzip napusnah Sliven oshte 93 godina(otidoh da jiveja v Plovdiv). Ot tam veche okonchatelno reshih che BG ne e srane v kojato moga da postigna neshto na nivo. Vse edno e kolko shte ucha i shte blaskam, kato njamam vrazki i ne sam gotova "na vsichko", trudno se probiva. Pak i da ti kaja tezi deto sa gotovi na vsichko ne ja zakaraha mnogo dalech. tuk pone ambiziran li si, rabotili ti se i ako si gotov da pravish kompromisi sas sebe si(koeto nikak ne e lesno), njanma nachin da ne uspeesh. Vajnoe da imash zdravi nervi. A v Sliven dori i da sa ot jeljazo(nervite) shte tapchish 100 godini na edno mjasto.



Тема Re: Do tulsaнови [re: TONi]  
Автор tulsa ("ispanetz")
Публикувано04.05.02 00:09



Saglasen sum s tebe otnosno usloviata za uspeh v chuzbina, no mnogo zavisi ot celite koito si postavyash i ot profesiata .Ako ne e tayna , ti s kakvo se zanimavash sega? (osven , che si "institucia" de)



Тема Re: Do tulsaнови [re: tulsa]  
АвторTONl (Нерегистриран)
Публикувано04.05.02 23:29



Az sam studentka ot 2,5 godini. Parvata mi spezialnost e Uztochnoevropejski prouchvanija (tova e prevoda mislja, a inache se kazva Osteuropastudien). Vtorata mi spezialnost e Latinoamerikanistika. Kakto vijdash sam se orientirala kam development studies. Tova me interesuva dosta, a i mislja, che i njama da ostana bezrabotna. orientirana sam kam sozialna rabota v njakakva organizazija. Kogato zavarsha ako sa mi hubavi otzenkite, shte si podam dokumentite v UNO, UNICEF i oshte njakolko nemski organizazii. Gotova sam i da napusna stranata v imeto na njakakav proekt ili neshto podobno. Drugo koeto sasto me interesuva e kulturen obmen. Znam, che s tezi prifesii ne se stava milioner, no se jivee normalno. A i az obicham da obshtuvam s hora(tova mi lipsva mnogo tuk). No predi da vzema nemski pasport ne mislaja da napuskam stranata. Az sam veshe postojanno prebivavashta i chakam za pasport, ta da vidim kakvo shte stane. A ti v koj bransh si(ako ne e tajna)?



Тема Re: Do tulsaнови [re: TONl]  
Автор tulsa ("ispanetz")
Публикувано05.05.02 00:58



Brey Toni...Ti vse razni izostanali kraishta izuchavash-Iztochna
Evropa, Latinska Amerika....I kak dobre se presichat dvete temi varhu
rodnia grad-murgavite ni sagrazdani sa pochti latinosi, a puk i bulgarski grazdani sa.Iztohnoevropreici s goreshti sarca , pargavi race
i muzikalni sposobnosti.A kak umelo prosyat...Takiva yunaci i v Meksiko ne sum vizdal .
A po profesia sum fizik, makar che daskaluvam v poslednite godini.Nali useshtash tova po nazidatelnia ton




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.