Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:51 01.05.24 
Градове
   >> Шумен
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема под Луната, или среща на клуба...нови  
Автор divna (огнено)
Публикувано11.04.05 23:01



привет...

...ами утре е вторник...и какво по-приятно време да вземем пак да се видим(поне да опитаме някои ... пак)

разни "кинаджии" с червени якета...бяха тенекеджии, дори се римува...интересно

други "горски обитатели" не били прочели...дано сега прочетат...ще се радвам на вълшебства...

трети може да опитат да дойдат под луната и ако не звезда....ще нацелят мен

ще се радвам на всички и понеже се затопли...да сменим мястото, имаше едно, аз ще го обесня...ама... от "руския" нагоре към РУМ-а в дясно, под "Трънчев", май беше "Воаяж" ако не бъркам

и да кажем 18:30, да оставим малко шанс и за Луната да изгрее...

танцувай по ръба на острието

Редактирано от Wood Elf на 12.04.05 09:16.



Тема Re: под Лунатанови [re: divna]  
Автор Wood ElfМодератор (Rookie)
Публикувано12.04.05 09:12



Този път горския прочете!

Обаче времето се развали и дават по-лошо да става (вкл. дъжд). Което намалява шансовете да видим луната. Ако има и други навити, бройте и мен - към края на деня ще стане ясно.

-> divna Предния път пропуснах темата защото беше озаглавена някак пролетно (забравих как точно), т.е. заглавието по нищо не подсказваше за съдържанието. Този път ще го преправя леко, за да не се бъркат и други като мен.



Тема Re: под Лунатанови [re: Wood Elf]  
Автор divna (огнено)
Публикувано12.04.05 09:38



еее, точно в една песен се пееше:

"Нека дъжд да вали...
...ще поникнат цветя...
....нека бликат...
..по-добре от това
...нека...

ако някой се сеща да продължи .... за другия път може да я
засвирим с китарата ..., пък ако иска да гърми и трещи... нас не догонят...

пък за Луната - споко, аз ще сияя за две Луни и една звезда, ти ще омагьосваш и какво друго природно бедствие му трябва на "Човека"?

само трябва да видим ако Рамирез не се яви как ще се разпознаем, аз ще бъда най-усмихнатата!!!

танцувай по ръба на острието



Тема Re: под Лунатанови [re: divna]  
Автор Wood ElfМодератор (Rookie)
Публикувано12.04.05 09:48



Ще се разпознаем

Аз ще бъда с нова рокля, ших си я сама...

Преди малко видях, че в още 5 теми си писала за тази среща, заразих се от ентусиазма ти - твърдо ще дойда!



Тема Re: под Лунатанови [re: Wood Elf]  
Автор divna (огнено)
Публикувано12.04.05 10:35



иии, тази нова рокля...чак ми се прииска да дойда без дрехи, така няма да ме сбъркаш, ама не, не и този път...

а за заразното много хубаво, искам така да въздействам, само ще ти издам една тайна:"не съм шарка под прикритие", така, че спокойно можеш и да ме докоснеш

танцувай по ръба на острието



Тема +1 [re: divna]  
Автор Spon (Greenhorn)
Публикувано12.04.05 10:51



+1

--------------------------------------------


Тема Re: под Луната, или среща на клуба...нови [re: divna]  
АвторMlMl (Нерегистриран)
Публикувано12.04.05 16:35



Aз също съм навита, ама що не вземете по-отрано да ги фиксирате тези дати и часове-винаги, когато видя, че сте определили среща, винаги съм нещо ангажирана. Следващия път аз ще я определя и ще доведа и Гарфийлд.



Тема Re: под Луната, или среща на клуба...нови [re: divna]  
Автор Wood ElfМодератор (Rookie)
Публикувано12.04.05 17:02



Очертава се да се задоволиш с мъжка компания. Ако познаваш Spon ще се оглеждаш за него, ако и с него не си се виждала..., да се опиша с 2-3 думи - къса коса, къса брада (тъмни), широки светли дънки, тъмно синя риза (последните 2 описания важат само за днес ) и т.н. За останалото разчитам на въображението ти.

До довечера!



Тема Re: под Луната, или среща на клуба...нови [re: MlMl]  
Автор Wood ElfМодератор (Rookie)
Публикувано12.04.05 17:06



Права си, наистина трябва няколко дни по-рано да се обяви. Ако не бях толкова "виновен" за предната среща едва ли щях да дойда на тази, но имам да изкупвам грехове. Все пак, ако намериш начин ще се радвам(е) да се видим - със или без Котарака (или май е Котарачка).



Тема Re: под Луната, или среща на клуба...нови [re: Wood Elf]  
АвторMlMl (Нерегистриран)
Публикувано12.04.05 17:10



Sorry,
но няма да мога да дойда-преди малко ми скапаха за пореден път настроението и по скоро ми се реве -не бих искала да ме познавате такава.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.