Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:09 22.05.24 
Градове
   >> Шумен
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: след срещатанови [re: MИMИ]  
Автор Spon (Greenhorn)
Публикувано13.04.05 17:13



хм,

--------------------------------------------


Тема Re: под Луната, или среща на клуба...нови [re: MИMИ]  
Автор Гapдфилд (Believe)
Публикувано13.04.05 17:15



На следващата среща бройте и мен. Да, жалко е, че ще трябва да се разкрия.

Незная какво искам, но знам как да го постигна.


Тема Re: под Луната, или среща на клуба...нови [re: Гapдфилд]  
Автор Диaнa (the dark)
Публикувано13.04.05 17:23



Моллова Д.? Димитрина?



Тема Re: под Луната, или среща на клуба...нови [re: Диaнa]  
АвторДиaнa (Нерегистриран)
Публикувано13.04.05 17:33



След малко ще ми зачезне нетът, понеже отивам на село и не съм го платила, но - Диана Чавдарова съм аз.:)



Тема Re: Тенекеджии сте вие!нови [re: kинaджиятa]  
Автор divna (огнено)
Публикувано13.04.05 17:57



е, стига де, направо звучиш като пънче в гората:"стоя си и чакам да мине куче..." зная, че звуча гадно и цинично, но ми стана тъпо как ни упрекваш, малко инициатива и от твоя страна... то нямаш снимка, аз дори снимки имам постнати.., "кинаджия" звучи доста по-мобилно, не като гъбка за хубост... и дори на тази среща обеснявах колко ме възбуди един филм, който другия път дано не забравя, обещах да донеса на диск...а може би щеше да е интересно да го обсъдим...то всъщност имаш ли нещо общо с кино?

танцувай по ръба на острието



Тема Re: под Луната, или среща на клуба...нови [re: MИMИ]  
Автор divna (огнено)
Публикувано13.04.05 18:01



еми ... да, то и ние така заподозряхме, че просто си намираш повод да ни заобиколиш, а може би си била на една ръка разстояние "под прикритие"

във всеки случай буди уважение, че имаш доблестта да си го кажеш, а какво друго коментирахме...е, който бил-чул, който не - да е...остава му да гадае...

пък и нека си имаме малките наши тайнички от всяка среща

танцувай по ръба на острието



Тема Re: под Луната, или среща на клуба...нови [re: Гapдфилд]  
Автор divna (огнено)
Публикувано13.04.05 18:12



аз обаче поне от 100 години горя от нетърпение да те запитам от къде ти идва ника, ние поголовноте окотихме, но на мен ми се въртят около огъня разни и други идейки...

танцувай по ръба на острието



Тема Re: след срещатанови [re: Spon]  
АвторMlMl (Нерегистриран)
Публикувано13.04.05 20:53



Драги Спон,
макар да ме познаваш в съвсем друга светлина-на сериозна дама ,бих се радвала да станеме приятели защото винаги съм те смятала за симпатяга.



Тема Re: под Лунатанови [re: Wood Elf]  
АвторMlMl (Нерегистриран)
Публикувано13.04.05 20:55



Aз се заразих от вашия ентусиазъм и обещавам следващия път да дойда



Тема Re: под Луната, или среща на клуба...нови [re: Wood Elf]  
АвторMИMИ (Нерегистриран)
Публикувано13.04.05 21:00



Ти, Wood Elf, започна да ми харесваш................... Изглежда ще трябва да пусна опровержение на темата-"Защо умряха мъжете в Шумен" и да я коригирам на "Абе, то имало готини мъже, ама ние не сме ги познавали.".............................................................................................................................................




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.