Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:36 01.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема баси  
Автор coffeemate ()
Публикувано25.09.15 20:59



добре си бях преди, като не четях новините, а и в 40-50 като не влизах. защо ми трябваше да си занимавам мозъчната кора с неща, от които не разбирам. леко безпокойство навлезе в мен.
паника-паника, тук - смут

вие какво мислите за новия свят на старата Европа? щеше ми се да прочета живеещи в Германия- Изрода и Прасето.

*то не стана ясно от какво се смути моя милост- от ордите бежанци. а колко много ми ареса един коментар, после още един. "Всяка нова демикрация = мнооого имиграция. Само онез у белата къща да не решат да ''демократизират'' китай че тогава че я втасаме....." и "Интересна работа! Докато Ирак, Сирия и Либия ги упрявляваха "кървави" диктатори.. българите отиваха да правят пари там, а тамошните идваха само като студенти в България или пък да чукнат нещо бяло!
От както ги демократизираха и освободиха.. неможем да се отървем от емигранти! Като хукнаха да бегат от тая демокрация не можем да ги спрем!"

може малко по бабешки да разсъждавам, ама право думат хората...


А хитростта е ума на глупака.

Редактирано от coffeemate на 25.09.15 21:06.



Тема Re: басинови [re: coffeemate]  
Автор coffeemate ()
Публикувано26.09.15 14:26



някакси правя паралел с непоискатана помощ и съвет... да накараш насила една популация да се промени по твоя модел /без да засягаме, че тая популация стои върху несметни богатства, примерно, нали, хуманна ни е и предната и задната мисъл/, накрая изяждаш четвъртития и страдаш барабар с облагодетелствения от твоята помощ...


а тук няма никой вече. Светлеее помагай, душо

говоря си сама тук
байдъуй, мен редовно не могат да ми запомнят името в реала и често ме кръщават на "Светла" ненам що така

А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: басинови [re: coffeemate]  
Автор prekrasenden ()
Публикувано26.09.15 19:47



Защо не се престрашите и не представите вашите политически идеи в 40-50? Намирам ги за много интересни.



Тема Re: басинови [re: prekrasenden]  
Автор coffeemate ()
Публикувано26.09.15 21:04



А, не вярвах, че ще се зарадвам на Вашето присъствие

чувствам се досущ като оня дето си говореше с топката Уилсън. В смисъл, като на самотен остров

А по темата- нямам политически възгледи, но там (40-50) си харесах двама анализатири- на противоположни позиции, ама май не точно, но единия е много интересен засега. Както и да е, няма какво да се престрашавам, даже се въздържам да не пропиша там. Не искам и последната крепост на свободния дух да падне

Вие как я карате иначе?

А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: басинови [re: coffeemate]  
Автор prekrasenden ()
Публикувано26.09.15 21:57



Четох многократно вашата тема. Не искам да съм на мястото на бъдещите ви опоненти. Но помислете, защо трябва да се хабите с политика, тя е за стари и болни хора. Вие интересувате ли се от извънземни? Тук има клуб за нло, където можем да говорим на спокойствие.



Тема Re: басинови [re: prekrasenden]  
Автор coffeemate ()
Публикувано26.09.15 22:32



Да не сте пиян, господине? Може да съм стара и болна, но не съм двойна! Амаха

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: басинови [re: coffeemate]  
Автор prekrasenden ()
Публикувано26.09.15 22:38



Не разбирам вашите скрупули.



Тема Re: басинови [re: prekrasenden]  
Автор coffeemate ()
Публикувано26.09.15 22:46



Ако не проговориш разбираемо, ще отплувам на лодката, с която те доведе водата и ти оставаш тук сам с уилсън. Избирай

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: басинови [re: coffeemate]  
Автор prekrasenden ()
Публикувано27.09.15 00:36



Добре. Кой от вас двамата е с по-големи цици?



Редактирано от prekrasenden на 27.09.15 01:19.



Тема Re: басинови [re: prekrasenden]  
Автор coffeemate ()
Публикувано27.09.15 09:28



Момент! Обещаваш ли да си добър с Уилсън?



А хитростта е ума на глупака.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.