Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:30 21.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: басинови [re: coffeemate]  
Автор prekrasenden ()
Публикувано27.09.15 14:19



Чакай, не съм гледалфилма

Сега сигурно ще свърша тая работа.



Тема Re: басинови [re: prekrasenden]  
Автор coffeemate ()
Публикувано27.09.15 17:54



гледаш ли, гледаш ли, прекрасний?



А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: басинови [re: prekrasenden]  
Автор coffeemate ()
Публикувано27.09.15 18:04



ей, мазния арабин за каква работа се фана първом като пример- "if you kill, do it properly"...the Prophet said...и веднагически следва този пример. мчи те органически са сбъркани, мамка му

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: басинови [re: coffeemate]  
Автор prekrasenden ()
Публикувано27.09.15 19:54



:) Може би беше проява на хумор, поне ми се видя умен човек. Или пророкът да се е шегувал, както Ошо често се бъзика. Друг въпрос е, че част от мюсюлманите са оперирани от хумор и приемат такива неща буквално. Това е, трябва да се работи здраво, иначе човек започва да мисли в глупости, и ние сме така


Изгледах филма. Хареса ми. Но по тая тематика може да се направи нещо мнооого интересно, да се откриват разни неща по острова, храни, растения, малко земеделие примерно, постепенно да се разгърне цял отделен свят и да е приятно. Да си построеше навес нещо, къщичка, щеше да е много яко, поне за мен. А в случая героят през повечето време откачаше, защото така и не свикна с мястото, мислеше само как да се махне и се мъчеше. Това ми е забележка малко нещо. Но бива, бива.



Тема Re: басинови [re: prekrasenden]  
Автор coffeemate ()
Публикувано27.09.15 20:23



като изключим музиката и изкуствата и всичко ценно, имам лични наблюдения от араби. въобще не ме вълнува каква вяра са- всичките са мазни и лицемерни с нас! християните и европейците. ама и между себе си са гадни, но като имат около тях друговерци автоматично забравят враждите и са единни срещу нас.
арабска хитрост- точат се като свински черва. приобщиш един- идват още много така, на индианска нишка като че ли и докато имат полза от теб- са с усмивки стокарата.
преди години като играех в нета имах едно приятелче от кувейт. родителите му разведени, то първи син на баща си... много ми е разказвал за битието им, ама не като за пред чужденците, а едно-към-едно с реалността му. споделяше момчето /20 годишен беше тогава/ тогава разбрах едно нещо- арабските жени са много гадни, защото са притискани и мачкани от обществото /абе от семействата си първо/, нищо че имат емнайсет права, видиш ли... това се отразява на самите им характери. колко омраза и ненавист имат в тях, не е истина. това европейците не можем да си го представим даже.
отнесох се.

това на самотен остров да си построиш рая, ама трябва много да не обичаш хората, нали. аз ще полудея там, няма ли на кого да надувам главата- заеби.

освен това ми идва малко тясно и монотонно.

А хитростта е ума на глупака.

Редактирано от coffeemate на 27.09.15 20:25.



Тема Re: басинови [re: coffeemate]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано28.09.15 21:10



*то не стана ясно от какво се смути моя милост- от ордите бежанци. а колко много ми ареса един коментар, после още един. "Всяка нова демикрация = мнооого имиграция. Само онез у белата къща да не решат да ''демократизират'' китай че тогава че я втасаме....." и "Интересна работа! Докато Ирак, Сирия и Либия ги упрявляваха "кървави" диктатори.. българите отиваха да правят пари там, а тамошните идваха само като студенти в България или пък да чукнат нещо бяло!
От както ги демократизираха и освободиха.. неможем да се отървем от емигранти! Като хукнаха да бегат от тая демокрация не можем да ги спрем!"


- Много опростено мислене на този коментатор, което пък на мен не ми харесва. Кат некой дърт комунист на лозунгарство го е ударил: "Всяка нова демикрация = мнооого имиграция. По безсмислие се равнява на култувия комунистически лозуннг: "При капитализма човек експлоатира човека, а при комунизма е обратното"
... /Опонирам ти политически

/
Ама Вие на циите преминахте та незнам...



Тема Re: басинови [re: lvony333]  
Автор coffeemate ()
Публикувано28.09.15 21:24



Здравей Опоненте!


Ама утре ще изложа бабешките си съждения, но много моля- никога не съм харесвала комунизма и капитализма. Не ме обърквай, мойта модна линия е изчистена от финтифлюшки и само коментирам човекопотока. Има ли такъв-има.
Лягам и умирам сега. И утре е добър ден за опониране

А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: басинови [re: coffeemate]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано28.09.15 21:49



Само да кажа, че и на мен сагата с наплива от имигрантите хич не ми харесва и съм за затваряне на границите или поне доста по-строг контрол.

Но по принцип като се замислиш, кой хуква да ходи там където е лошо и гадно - никой? Всеки гледа да отиде на по-добро..... Значи къде е по-добро?
Що от всички маймунски, талибански и всякакви други страни бягат към Европа и Америка, не към Русия, Куба или Северна корея, а

Само онез у белата къща да не решат да ''демократизират'' китай че тогава че я втасаме.... Егати акъла. Та Китай се демократизирва и в момента и ще се демократизира още в бъдеще, просто няма няма избор и няма как да го избегне... Въпросът е колко бързо и дълбоко ще става това...


Само три вида хора:- комунистите, циганите и религиозните талибани не подлежат на никаква демократизация или превъзпитание, поне това показва опита.

Редактирано от lvony333 на 28.09.15 21:49.



Тема Re: басинови [re: lvony333]  
Автор prekrasenden ()
Публикувано28.09.15 22:07



Темата беше защо тия хубави държави като отидат да помогнат за нещо, и започват да бягат към тях, а не защо не бягат към Русия, или защо преди това не са бягали наникъде.



Тема Re: басинови [re: lvony333]  
Автор coffeemate ()
Публикувано29.09.15 10:55



Хората си мигрират по цялото земно кълбо. Ама поток и напрежение по границите е следствие оказано насилие. Представи си, ти си много голям, владееш положението в световен мащаб. Пускаш едни камъни в чужд кошер и какво следва? Отговорът в природата е същия, както и физичния закон за действието и противодействието, мисля. Остава тайната, след като и малките деца го знаят това, защо му е на някои да се упражняват в риторика и демагогия.

Ама дали си бял и добър, дали си богат или беден- за кошера вече няма значение. Ти си им развалил кошера. Ама кошерът не им бил идеален- и кво от това, той е такъв, какъвто те могат да изградат и да поддържат. Сега един скъпо струващ нов кошер, с чии пчели ще се поддържа?" Старите", наличния материал е ясно какво могат да изградат и поддържат. Това са им възможностите.


А това за "демократизирането" на Китай, авторът на коментара го е сложил в кавички. На всеки му е ясно, че хубост ма сила не става, даже и на пластичния хирург-световният елит. Въпрос на демагогия и "да сме в бизнеса"


Относно циците, кво да ти кажа.... Човек като задълбае в международните отношения и му иде отвътре да ги оприличи на животински секс и да потекат реки от изразни средства. Та го разбирам "колегата"

а ти чете ли и на баба Ванга пророчеството. Да ви питам, можете ли да си служите с оръжие? оххххх не знам как да възпитавам сина си. Като всяко дете на 4 годинки все автомати, пистолети и други подобни играчки иска в Джъмбо. Аз му говоря, не са добри тези играчки, че с неиграчките хората плачат и има кръв. Ама после си мисля, ами ако стане некой женчо. И въобще ....
А хитростта е ума на глупака.

Редактирано от coffeemate на 29.09.15 13:26.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.