Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:09 29.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: басинови [re: lvony333]  
Автор coffeemate ()
Публикувано30.09.15 10:52



Ама ти не си ли разбрал досега, че аз не мога да се изразявам?! Там сатурн в близнаци нещо...


Под ние разбирам-хубавите страни, тези дето помагат. Мързи ме сега да слагам кавички.
И да, ние с теб нямаме нищо общо с тази война там, в Сирия, но ще и ядем плодивете скоро тук, в България.
Нали не вярваш, че американците нямат пръст в създаването на опозицията на асад? Ако вярваш в обратното, че са вода ненапита- спорът отива като друга тема, но за нея ние с теб не сме готови да спорим, щото нямаме интърнал информейшън. А и на мен ми е безразлична подобна тематика.
Мисионерите в този конфликт са там от самото му създаване и не са имали цел да правят мир. То ако мирът се беше самопостигнал, ехеее

А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: басинови [re: coffeemate]  
Автор T a n y a ()
Публикувано30.09.15 18:33



вие какво мислите за новия свят на старата Европа?


...нещо като населването на Америката.



Има го и Eвропейския рай...:-)

Редактирано от T a n y a на 30.09.15 18:35.



Тема Re: басинови [re: T a n y a]  
Автор coffeemate ()
Публикувано30.09.15 19:34



златотърсачи в застаряваща Европа. и това е вярно- природата не търпи празни пространства.



ама много се радвам, че някой наминава тук да пише, освен обичайните заподозрени. да взема да пусна още някоя тема ли... чудя се

А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: басинови [re: lvony333]  
Автор prekrasenden ()
Публикувано30.09.15 19:39



В някои държави се наложиха точно така, а тук защо им е да го правят, като и без терор управляващите са съгласни на всичко, само да останат на власт. Ако се появи политик, който да отебе Щатите, което няма да стане разбира се, и тук ще се почнат с протести, революции, екзекуции на диктаторите и т.н. Затова политиците ни много добре си знаят да слушат.



Тема Re: басинови [re: prekrasenden]  
Автор coffeemate ()
Публикувано30.09.15 19:43



абсолютно на същото мнение съм и аз!

ако крадяха и по-умерено- да ги разцелува човек. ама да не бъдем максималисти...



А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: басинови [re: prekrasenden]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано30.09.15 20:27



Ако се появи политик, който да отебе Щатите, което няма да стане разбира се, и тук ще се почнат с протести, революции, екзекуции на диктаторите и т.н. Затова политиците ни много добре си знаят да слушат.


Ако се появи политик да драпа да ни откъсне от запада и щатите, значи иска или да ни направи комунистически просяци като кубинците, или комунистически роби, като севернокорейците или да ни подари на турците и заслужава не протести и не революции, ами да бъде публично обезглавен докато го изнасилват десет негри, а осле да бъде забучен на кол насред площад Батенберг, а с главата му да открият дербито Левски-ЦСКА, и пак съм скромен щото ще му е малко.





Тема Re: басинови [re: coffeemate]  
Автор T a n y a ()
Публикувано30.09.15 20:35



природата не търпи празни пространства...

...ама много се радвам, че някой наминава тук да пише


Ми така то - един стане, друг седне на неговото място :)))

Населявам аз готини места... в тч. Европа.
...в шантавото надничам. :-)



Тема Re: басинови [re: coffeemate]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано30.09.15 20:39




Нали не вярваш, че американците нямат пръст в създаването на опозицията на асад?
Ми, че какво му пречи на Асад опозицията. Във Англия от 400 г. има опозиция па гражданска война няма. Та дори и у нас има опозиция ма няма война? - Явно нещо друго е причината, не в опозицията а в манталитета .... А в една страна трябва да има опозиция задължително. Ти не разбра ли, че големийот въпрос е ние ли /имам в предвид западняците/ ще ги превъзпитаме или те нас. Ако ние не ги превъзпитаме и цивилизоваме, те ще ни поталибанчат. Та трябва да свикнат да имат опозиция... сам ще се побият ли, попоколят ли, който оживее някак пак ще трябва да свиква с опзиция и така... Бе те как ще си се забавляват, дали ще се колят, или ще правят секс си е изцяло тяхна работа.





Тема Re: басинови [re: T a n y a]  
Автор coffeemate ()
Публикувано30.09.15 21:03



там, на тия готини места, местното население вълнува ли се от бежанските набези, както ние тук сме се развълнували?

мен ми размина уплаха и нещо живнах видимо. може и да е от опита на един грип да катурне имунната ми система, ама неуспя този път.

А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: басинови [re: lvony333]  
Автор coffeemate ()
Публикувано30.09.15 21:25



добре, така е- нека има опозиция. ама когато тази опозиция е бабувана от чужда държава това се нарича вмешателство в суверенна държава. но, да речем, че превенция е и запазване на европейците и християните... би било чудесно, ама аз не вярвам да им е хуманна дейността и задната мисъл на американците, затова се дразня. еле пък сега- опасността да ни поталибанчат въобще не е малка. та ще видим до какви резултати ще доведат добрите намерения на хубавите страни.


обаче знаеш ли какво още ми хрумва- излиза, че силните страни действат подмолно, а можеше просто да инвестират там, да създават условия за работа на тези хора... или това е утопия. по-добре да бъдат смазани. а и друго- след като силният си е дал зелена улица да действа нечестно и подмолно- защо да се сърдим на реакцията на другата страна?!
но, важното е, че ние пак ще загубим. кой-каквото и да прави, ние българите сме все в box-а....

А хитростта е ума на глупака.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.