Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:40 21.05.24 
Автомобили
   >> SAAB
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: chestito!нови [re: Todor]  
АвторTodor (Нерегистриран)
Публикувано10.06.02 21:35



Mejdudrugoto rastoianieto Chicago,IL - Atlanta,GA e okolo 700mili ili okolo 1000km. Ne koj znae kolko goliamo no wse pak si e baia. Shte se opitam da porazrabotia tuk na gradsko dwigatelia i da widim kakwo shte e posle na po-dalag pat.



Тема Stari Saab-iнови [re: Todor]  
Автор Andy™ (Keep Saabing)
Публикувано12.06.02 17:57



Ne e samo twoe mnenie. Az sushto se pridurjam izcialo kum nego. Poznawam pochti wsuchki sobstwenici na stari Saab-i w Bulgaria. Wsichki (pochti) sa na mnenie che po-starite modeli na SAAB sa mnogo zdrawi i newziskatelni. Kato sobstwennik na edin takuw Saab (moya e 900 ot 1982 godina, a dwigatelia mu e ot 1979 god :-) ...) i az twurdia sushtoto. W serwiza na Saab - Griffin sum razglejdal wsichkite nowi modeli na SAAB dosta wnimatelno, i sum nepriyatno razocharowan ot tiah. GM se e namesil negatiwno ... Nowite 900 GM imat seriozni problemi s okachwaneto, i cialata kola kato cialo ne e spoluchliwa. Zatowa kato shte si kupuwam sledwasht Saab, she e ili 900 Convertible do 1992 god, ili shte e ot purwite 9000 CSE... w kraen sluchai 9000 Aero ot 1993 god.
Pozdrawi ot "The Saab Way" - kluba za bulgari :-)




Тема Re: Stari Saab-iнови [re: Andy™]  
АвторTodor (Нерегистриран)
Публикувано13.06.02 19:10



Kato spomenawash za okachwane se seshtam za moite amortisiori. Sega ne sa nared zashtoto .......predniat sobstwenik zaradi glupost gi e smenil tuk s USA za koito magazina mu dawa LIVE garantchia. I sega sled godina i polowina az triabwa da gi smeniam otnowo. Originalnite sa mnogo skapi, no sashtiat magazin kojto mi e dal garanchiata iska da mi gi smeni "Monroe". Wie kakwo shte kajete i ima li niakakwi spec. osobenosti.



Тема Re: Koga se nalaga prestargwane na bloka?нови [re: Todor]  
АвторTodor (Нерегистриран)
Публикувано18.06.02 03:16



Sled mnogo maki (predimno da se saberem az, majstora i SAABa na edno miasto) se okaza okonchatelno i to za moe sajalenie che triabwa da se pristargwa bloka. Zaradi 1wi chelinder. Namerih nowi butala komplekt sas segmentite no wtori remont taka che shte mina kam nego.
Moje li niakoj da mi kaje sled kato shte se uwelichi rabotniat obem dali shte se narushi neshto prawelnoto obrazuwane neobhodimata goriwna smes i palneneto na dwigatelia. Dali triabwa - dali e zadaljitelno prenastrojwane na compiuter-a.
Moje bi moite waprosi na niakoj shte se storiat smeshni...no ....posmejte se i kavete washeto mnenie. Dali na niakoj mu se e nalagalo da prawi tune-up na swoiat SAAB. Kato cheta po SAABclub-owete w drugite strani naprawo se preporachwa zamianata s RED COLOR tune-up computer za po-goliama momentna moshtnost. Kakwo wi e mnenieto i dali na niakoj mu se e nalagalo da prawi prestargwane na blok????



Тема Re: Koga se nalaga prestargwane na bloka?нови [re: Todor]  
Автор Andy™ (Keep Saabing)
Публикувано22.06.02 01:46



Zdrasti.
Ne sum si imal mnogo wzemane-dawane s 9000, zatowa ne bih mogul da ti pomogna osobeno s problema ti s computer-a, inache za presturgwaneto .. shte se konsultiram s edin istinski maistor na Saab-i w BG i shte ti otgoworia.
A po waprosa za MONROE ... :-{ Mnogo po-kalpawi sa ot SACH ili BILLSTEIN (BILLSTEIN sa super, no mnogo po-skupi), no za sujalenie cenata im gi kara horata da gi kupuwat. Az luichno shte si wzimam za moya 900 tochno MONROE, no shte gi wzimam ot TECH-CO - predstawitelstwoto na MONROE za Bulgaria, i mi dawat mnogo dobra otstupka, i 2 godini garanciya .. taka che shte riskuwam. Ne smiatam do 2 godini da se wozia postoyanno na tozi 900, shte si kupuwam po-now Saab skoro wreme .. kato posabera niakoe drugo EURO




Тема Re: Moiat SAAB 9000 e neshto kalpawнови [re: Todor]  
АвторTPS (Нерегистриран)
Публикувано25.06.02 02:37



Kaji v serviza da poglednat obtegacha i uspokoitelya na angrenajnata veriga...moje da sa za smyana.



Тема Prowereno i smeneno!нови [re: TPS]  
АвторTodor (Нерегистриран)
Публикувано25.06.02 05:44



Kogato kupih tazi kola towa be edno ot parwite neshta koito naprawih - nowa weriga i now obtegach. Smenih gi zaedno sas wsichkite powdigachi.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.