Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:49 17.05.24 
Автомобили
   >> SAAB
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: dwigateliat sawsem se razdranka!нови [re: Todor]  
АвторPerkele (Нерегистриран)
Публикувано27.05.02 21:10



Ave bai To6o koi kupuva SAAB zaradi krasotata mu bre. Toi se kupuva zaradi skorostnite mu resursi (stava duma za SAAB 9_5 Aero), znae6e li 4e na 5 skorost ot 80 do 160 uskoriava po barzo ot FERARI bre. Ima6 4ustvoto 4e kara6 samolet.
Ne bil krasiv .... heheheh...napravi mu make up togava .



Тема :)))нови [re: Perkele]  
Авторfan (Нерегистриран)
Публикувано27.05.02 23:18



super
no za men fasona sashto ima znachenie, za da vliaza v edna kola




Тема Predpolovenia..i remontiнови [re: fan]  
АвторTodor (Нерегистриран)
Публикувано29.05.02 17:26



Wiarwam che si praw, lichno ne sam proweriawal. Tazi kola e sas awtomatichni skorosti i uskoreniata sa znachitelno po-niski.
Na men mi hareswa kupeto na heckbeck-a 9000 CSE i kombinachiata ot barzina i konfort koiato dawa. Jiwot i zdrawi i estestweno pari sledwashtiat pat .....
Wapreki che e po-star model '93 godina reshih da se opitam da poprawia dwigatelia w rabotilnicha na mi poznati. Az tazi sedmicha sam swoboden i za remonta mi predloviha da polzwam uslugite na edin balgaren kojto w momenta e tuk w Chicago za niakolko mesecha. Kazwa se Plamen i w Sofia imal rabotilnicha w koiato e poprawial SAABowe. Ima baza s tehnichaski danni. Diagnostikata mu pokaza che:
- chelindrite sa dobri i ne se nujdae ot prestargwane, samo smiana na segmenti i finno slajfane za uwelichawane na masleniat film.
- osnownoto chukane e ot lagerite na balansnite walowe i
- smiana na lagerite na butalata.
- smiana na maslenata pompa zashtoto ot nejnata losha rabota e tragnalo wsichko.
Dnes porachwam chastite, utre otwareme dwigatelia i shte widim moje da izleze oshte neshto. W sabota ako dojdat chastite - do sledwashtata sriada, chetwartak triabwa da e gotowo.
Taka che ako iskate stiskajte palchi za moia uspeh.

Todor



Тема SAAB9000CSE picturesнови [re: fan]  
АвторTodor (Нерегистриран)
Публикувано29.05.02 17:59



Poneve spomenawate che SAAB9000 e s losh disain i e dezajnerska greshka, to az iskam da postawia 2 snimki tuk i da wi pomolia da spomenete koe e towa deto ne wi hareswa. Na men tazi forma strahotno mi dopada za men tia gowori za moshtnost i krasota. Move bi zashtoto sam na 38g i zatowa moite mnenia se razlichawat ot washeto. Moiat saab e sas sashtiat chwiat kato tozi i sashtiat model na kupeto.



Тема SAAB 9000CSE pictures linksнови [re: fan]  
АвторTodor (Нерегистриран)
Публикувано29.05.02 18:03



ftp://ftp.chicagobg.com/SAAB9000CSE/new/166862_8_full.jpg
ftp://ftp.chicagobg.com/SAAB9000CSE/new/166862_9_full.jpg
ftp://ftp.chicagobg.com/SAAB9000CSE/93_SAAB9000CSE_2300turboV16.jpg
ftp://ftp.chicagobg.com/SAAB9000CSE/charcoal.jpg



Тема za design-aнови [re: Todor]  
Авторfan (Нерегистриран)
Публикувано30.05.02 00:11



az podhvanah tema design i si kazvam koe zashto...

poglednat otpred samo reshetkata bi izdala markata, no samo ako si se interesuval. naklona na prednoto staklo i kapaka, farovete... dori ne sa v dobri proporcii. nishto harakterno.
dobre,che sa zapazili interiora.
otzad - zadnia ostaklen kapak na renault 11... kade e aviatorskoto vdahnovenie?
visokite stopove - 900 [posle 9-3] i jetta sa etalon, spored men
e, letite djanti pridavat malko muskulen harakter na kartinkata, no vsiaka kola [ako e dobre podbran razmera im] s liati djanti izglejda po-taka
ta taka.
oshte niamam vazmojnost da se vklucha kato owner, no ima za kakvo da se stiskat palci.




Тема Re: za design-aнови [re: fan]  
АвторTodor (Нерегистриран)
Публикувано31.05.02 05:35



Zdrasti,
stchitam che si praw za 900 i 9,3 i ne ti protiworecha, no tazi kola9000CSE e opredeleno po-goliama po gabariti i ot tam bi triabwalo da ima drugi proporchii. Spored men osobeno pri hetchbeck-a proporchiite sa otlichni. Opredeleno na men mi dostawia udowolstwie da karam po-golemi koli makar da znam che ne sa taka dinamichni kato po-malkite. No tuk w USA mi se nalovi za tezi 3 godini da propatuwam tolkowa mili kolkoto w Bg ne biah izminal za 17god shofiorski staj w BG. Za men 9000 s 205konia dwigatel e mnogo dobra kato kompromis mevdu komfort na patuwaneto i barzina.



Тема kompromis...нови [re: Todor]  
Авторfan (Нерегистриран)
Публикувано31.05.02 10:53



mai e chujda duma za saab
900 savsem ne e malka kola
v kataloga mi t 1987 pishe:
900: 4,69/1.69/1.43, baza 2.51
9000: 4.62/1.76/1.43, baza 2.67
samniavam se tvoia 9000 da e mnogo po-razlichen
[vij, 9-5 prez 2002 e narasnal do 4.82, no tozi model e druga tema]



Тема Drankane na dwigatelia!!!нови [re: Todor]  
АвторTodor (Нерегистриран)
Публикувано31.05.02 14:50



Tazi sedmicha sam ia poswetil na poprawka na dwigatelia.
Ima silno osezaemo chukane. Pri prowerka na naliaganeto na masloto se okaza che e nisko, maslen nagar w chilindrite niama e w ramkite na normalnoto e goreneto.
Sled proslushwane na dwigatelia majstora deto sam go nael da ia remontira predpolaga kaza che se chuwat 2 osnowni chukania edno gorno silno izrazeno i edno dolno slabo koeto move da e kantene ot gornoto i che wsichko towa e osnowno ot lagerite na balansnite walowe.
Sled kato shte se otwaria dwigatelia to reshihme da smenim osnownite, butalnite i balansnite lageri i otdelno - segmenti i maslena pompa. Wse pak shte se widi no za sega ne smiatam che e nalovitelno da se shlajfa ot standart do 1wi remont chelindrite.
Bih wi bil blagodaren ako izkavete mnenieto si za predstoiashtiat remont zashtoto 2dni oswobojdawame dwigatelia i dnes weche shte go otwariame.
Kak smiatate ima li nujda da se smeniat boltowete te sa 10 i se chudia dali da gi porachwam predwaritelno.
Bih se radwal na washite saweti. Blagodaria wi.



Тема Again Re: ...нови [re: Todor]  
Авторfan (Нерегистриран)
Публикувано31.05.02 16:54



Dnes na ulicata vidiah edin 9000 hetchbeck, no ot parvite - chiito dimensions ti prepisah ot kataloga - i se setih za teb. Chestno da ti kaja po-staria mi izglejdashe po-simpatichen [ne, ne se zaiajdam]. Klasaciata ti za men izglejda taka:
9-3 cabrio
9-3/900 3-doors
9-5 sport wagon

V edin katalog vidiah frenska firma,koiato smenia gumenia s tvard pribirasht se pokriv. takav saab mi e mechta. Imashe snimka na taka prepraveno bmw 3-cabrio - izglejda savssem prilichno. predstaviam si saab...mania





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.