Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:15 30.04.24 
Фен клубове
   >> Руски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Кандидатура на Лунното цветенови  
Автор Бepeзka! ()
Публикувано03.08.09 11:11



Аз подкрепям кандидатурата на Лунното цвете за модератор.
Говорих с нея, тя няма нищо против.

Нека и другите клубари да напишат мненията си по въпроса.



Тема Re: Щом ти си говориланови [re: Бepeзka!]  
Автор Tyлca ()
Публикувано03.08.09 13:32



с нея и тя не възразява, аз подкрепям
кандидатурата и за модератор.
Бих могъл да изтъкна такива нейни качества
като неподправен и дългосрочен интерес към руската култура (музика, литература, живопис и.т.н.),умереност и ненатрапчиво чувство за хумор...и самоирония.
Способността и да намери общ език с всеки, дори и с такива хора, които аз лично бих подгонил с гьостерицата е също така важна.
п.п.
Вие със Слав бихте могли да и окажете техническо и друго съдействие с вашия сполучлив опит в тази многотрудна и важна за обществото дейност.





Тема И аз нямам нищо против да съм модераторнови [re: Бepeзka!]  
Автор A$$A$$lN (старо куче)
Публикувано03.08.09 13:38



Имам богат опит. Три пъти съм бил модератор на разведените и един път на Казанлък.


Прощавай, дълго време нямах компютър и Интернет и не съм в течение за какво става дума.

Защо трябва да се назначава нов модератор? И, ако е наложително, не трябва ли да има избор?



Тема Re:нови [re: A$$A$$lN]  
Автор Tyлca ()
Публикувано03.08.09 14:01



"Защо трябва да се назначава нов модератор?"
.................
Отговорът се съдържа в една съвсем близка тема на Слав.
Някои от клубарите (Кралицата, аз....) имаме сериозни съмнения, че може да ни се наложи
служебен модератор в клуба, ако не изберем замяна.
Аз лично смятам да напусна клуба при такова развитие и затова реших да проявя известна избирателна активност.
п.п.
Няма да коментирам особено твоята...(само)кандидатура,
но май рядко влизаш в клуба и то не само напоследък.





Тема Асасине, [re: A$$A$$lN]  
Автор Бepeзka! ()
Публикувано03.08.09 15:54



стига бе!
Ти може и да нямаш против, но тези, които познават писанията ти, вероятно ще имат. Дори не мога да разбера дали наистина се взимаш насериозно. По-невъздържан юзър от теб в дира трудно може да се намери.



Тема Re: И аз нямам нищо против да съм модераторнови [re: A$$A$$lN]  
Автор _snowqueen_ (sincera)
Публикувано03.08.09 19:02



Конгениално, както би се изразил един небезизвестен персонаж


Ти пък откъде изникна?


п.п. Ако някой ме светне какъв е този мерак за модераторство, и що, аджеба, някои го считат за престижно, ще съм много признателна на просветилия ме.......



Тема Re:нови [re: Tyлca]  
Автор _snowqueen_ (sincera)
Публикувано03.08.09 19:07



Кралицата има сериозни съмнения, че изобщо някой ще пита кого да назначи, не че ще назначи, ако не се избере.

Въпреки, че дето вика Римлянчето, "професионалните" модератори нямат интерес към един клуб със затихващи функции като нашия, хеле пък и след като им отрязаха достъпа до IP-тата, та знае ли се, може и да се уредим с "демократични избори".



Тема Re:"демократични избори"нови [re: _snowqueen_]  
Автор Tyлca ()
Публикувано03.08.09 22:00



Значи да обобщим.
Когато няма келепир, всеки (клуб) със затихващи функции получава последна ..кралска милост:
Демократични избори на Модератор.
Хип, хип ура!





Тема Re:"демократични избори"нови [re: Tyлca]  
Автор _snowqueen_ (sincera)
Публикувано03.08.09 22:10



Не викай ура, щото да не излезе преждавременно. Не е речено, че ще стане. Ама ако си любопитен, драсни на Киро да го питаш ще ли оказва "кралската милост".





Тема драсни на Киронови [re: _snowqueen_]  
Автор Tyлca ()
Публикувано03.08.09 22:48



Аааа...не смея.
Той е много стлашен , другарко.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.