Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:38 17.05.24 
Фен клубове
   >> Руски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Кандидатура на Лунното цветенови [re: Бepeзka!]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (N.R. magistrate)
Публикувано03.08.09 23:15



Вие си номинирайте, ама какво ще реши Киро си е друг въпрос. А той няма намерението да назначава непознати юзъри за модове. По-скоро ти, Березке, като действащ модератор, ще отнесеш тиарата и в този клуб.



Тема непознати юзъринови [re: Aulus Vitellius Cels]  
Автор Tyлca ()
Публикувано04.08.09 01:22



Ти откъде знаеш, че Киро не я "познава"?


Цветето си е регистрирана от 2006 както си пише в профила и.
Намира се в България и си е дала ай си кю то.
Има теми в нашия клуб от преди поне година и половина назад, както и в Циганския клуб.
Предполгам, че поства и в други дировски клубове.
Какво повече има да и познаваме?
Личните данни и снимката ли?

Вие с Кралицата все пак няма ли да се определите по нейната кандидатура, вместо да тълкувате авторитетно
..кировата психология?
Да не казвам, че въобще има клубове в дира
без мод и досега, където има повече мнения отколкото в нашия клуб.

Засега виждам, че освен мен и Берьозка,
още един активен клубен член (Аспид)е дал категоричното си одобрение
за Цветето.

п.п.
Винаги съм се чудил колко емоции и активност се пробуждат покрай модераторските избори.
Толкова мнения и клубари за единица време не бяха се появявали тук отдавна.



Тема Re: Кандидатура на Лунното цветенови [re: Бepeзka!]  
Автор Kit_Big (непознат )
Публикувано04.08.09 01:58



Лунната походка (цвете) е харен човек. Да бъде!

Въпреки че не виждам някакъв смисъл от мордератор.
Цензурата винаги поражда ответни реакции.
Както е показала историята БАН-а не върши никаква работа. Една нова регистрация отнема минута.
И какво означава тук опита за разделение на мненията на русофилски и русофобски? Някои от вас живеят със старите соц-стандарти - да се пише само това което ви е изгодно и удобно и всички да са на 99% съгласни.
Тук всеки си има мнение , и ако някой не е забелязал вече има и демокрация... в България де, не в Русията.

А защо да няма и алтернативна кандидатура за мордераторка.
Има едно гейче забегнало в америката. То така се натискаше в началото да я изберете и кълвече остро брезичката и други... Сега нали е модерно да си обърнал резбата?


Горката...



Тема Re: непознати юзъринови [re: Tyлca]  
Автор _snowqueen_ (sincera)
Публикувано04.08.09 02:07



Нещо много ме цитираш тези дни


Както сам отбеляза някъде из тез` теми, аз отдавна вече се мяркам насам "чат пат". Така че не съм човекът, който да дава мнение, още повече като не вярвам, че някой ми го е поискал.

За мен идеалният модератор на този клуб беше Стасик, което съм обосновала подробно, когато му беше времето. Само че тогава и клубът беше съвсем различно място, и темите, които се разискваха, бяха други, и ние самите бяхме различни.

Личното ми мнение - клубът е замрял до степен да няма никаква нужда от модератор. Но тъй като политиката на дира надали ще го остави без такъв, то според същата тази политика администрацията ще назначи когото реши. С две думи - питай Киро.



п.п. Срещу Цветето нямам нищо против. Срещу Брезичката, която вероятно ще назначат, също.

При избор между двете съм за Цветето. Основание - считам, че Брезичката ще пресича всяка възникнала по-остра политическа тема или ще раздава банове за "неуважение" към руското. Може би и Цветето ще го прави, но за нея нямам впечатления, така че може и да не го прави. :)))

Срещу назначение на "професионален модератор", мяркал се в клуба само по подобни изборни кампании, колкото да се отчете калабалък, имам много нещо, но не вярвам администрацията да се интересува от тези ми възгледи.

Редактирано от _snowqueen_ на 04.08.09 02:37.



Тема Киро най-много да тури НАДЕЖДА за модератор,нови [re: Tyлca]  
Автор A$$A$$lN (старо куче)
Публикувано04.08.09 03:16



че клубовете й да се закръглят на 12 - една дузина.

Така и не разбирам защо трябва да има модератор тук?!



Тема Каква е тая Кралица, бе, да йнови [re: _snowqueen_]  
Автор A$$A$$lN (старо куче)
Публикувано04.08.09 03:20



еба майката?!

Стига сте я спрягали! Баси!

Бихте ли ми казали за каква Кралица става дума?!



Тема Баренбухнови [re: Бepeзka!]  
Автор A$$A$$lN (старо куче)
Публикувано04.08.09 03:21



!



Тема Аз съм тук още преди да го има клуба инови [re: _snowqueen_]  
Автор A$$A$$lN (старо куче)
Публикувано04.08.09 03:28



положих доста усилия за да се пръкне на белия свят! Станислав да каже дали говоря истината.


А, ти откога си тук, тангенциално?


Никакъв мерак нямам да ставам модератор, само се избъзиках за да ви видя акълите. Сарказъм...



Тема Не е страшен, познавам го лично.нови [re: Tyлca]  
Автор A$$A$$lN (старо куче)
Публикувано04.08.09 03:35



Просто е затормозен.



Тема Хиии, наистина никакъв модератор не е нужен тукнови [re: Kit_Big]  
Автор A$$A$$lN (старо куче)
Публикувано04.08.09 03:47








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.