Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:20 27.04.24 
Градове
   >> Русе
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема РУСЕнови  
Автор милaниcт (Обичащ )
Публикувано09.05.07 01:18



Аз съм старозагорец и Русе е любимият ми град след моя ! Той е такъв и за Вас и разбирам защо се подавате на провокации. Само не мога за разбера защо се говорят такива глупости за Стара Загора . Въглища например има на не по малко от 50 км от нас.Това значи че всички софиянци са от кюмюрленд , защото Перник е на само 30км от София. За ромите и вятъра изглежда ни бъркате със Сливен, а съм и сигурен че в Русе духа повече.В къщи винаги има течаща вода ,а за града е сведен режима на 2-3 часа нощем. Градът беше обгазен от Змеево но управляващите скриха.Колко години ставаше това с Русе? Накрая ,нека спрем тази словесна война за която явно работят и други градове и хора които се заблуждават от някакви съвпадения.Благодаря Ви!



Тема Виж сянови [re: милaниcт]  
Авторguitarist_ (Нерегистриран)
Публикувано09.05.07 04:02



Нормално е при наличнието на разни педерастчета като дроникс, хората, които не са запознати със СтЗ да намразят града, въпреки, че нямат инфо за него. Съберете се старозагорци, дръпнете му един бой и готово :)



Тема Re: Виж сянови [re: guitarist_]  
Авторxaxa (Нерегистриран)
Публикувано09.05.07 09:25



То Дроникс по-скоро софиянци трябва да му дръпнат един бой. Бас държа, че тоя престоява годишно в Стара Загора горе-долу колкото и Георги Първанов, измерено в дни.

Цялата работа е прекалено жалка, за да е истина





Тема Re: Виж сянови [re: xaxa]  
Автор Avgusta_Traiana_Sword (Умен и Красив)
Публикувано09.05.07 09:31



Евала за темата.

Наистина се надяввам да се спре с тези дрязги и МОЛЯ ако някой пише с неригистриран ник, да не му обръщате Внимание !!!
Поздрави на всички

Много моля, моят клонинг: така нареченият "Мечът на Верея", да спре да пише!!!


Тема Русе-Ст.Загоранови [re: милaниcт]  
Автор фapaшa (клъзец)
Публикувано09.05.07 10:26



Ами не пишете известно време във форум Русе, ние също няма да пишем при вас и може да утихне работата. Въпросът е дали някой хора ще издържат на изкушението



И една вметка - аз съм на 30 и кусур години. Доколкото помня русенци никога не са се сравнявали със старозагорци, подозирам че е станало обратното.



Тема Re: Русе-Ст.Загоранови [re: фapaшa]  
Автор Avgusta_Traiana_Sword (Умен и Красив)
Публикувано09.05.07 10:45



Разбирам те напълно, но примерно утре някой от град ХХХХХХХ ще каже , аааа ама тея защо спряха - беше толкова весело, я аз да влезна с ник Мечът на еди кое си или с ник МИтака или........ и после естествено някой ще му отговори и айде пак 350 мнения за един ден в двата клуба. Просто не трябва да им обръщаме внимание, ще е много трудно, но това е единственият начин да ги откажем.

Поздрави

Много моля, моят клонинг: така нареченият "Мечът на Верея", да спре да пише!!!


Тема Re: РУСЕнови [re: милaниcт]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано09.05.07 13:13



Еми аз съм ЗА. Да игнорираме напълно нерегистрираните не става, щото така много хора не искат да се регват, а не са ботове.
Освен това даже ние просто да не отговаряме на провокациите, те ще си стоят и ще създават впечатление на случайните посетители. Повярвай ми, масата супер бързо приемат такива твърдения. Стига да го прочетат от някой псевдо новинарски сайт, дори и да го видят във форум...
Аз се старая да написвам на провокациите просто "Това е провокация, моля не отговаряйте", ама все разни нерегистрирани си отговарят сами и то стои отгоре, моята молба се губи в простотиите и нещата си вървят...

Евала.



Тема Re: РУСЕнови [re: TAfricanski]  
АвторCлyчaйнa (Нерегистриран)
Публикувано09.05.07 13:28



Браво!


Но за мен решението за такъв род провокации е само едно-ако има модератор,то да трие всички мнения от този род.За всички ни е обидно да четем тежки думи за родния ни град,бил той Русе,Ст.Загора,Перник,....и т.н.....А това че някой се опитва да се забавлява по такъв гнусен начин говори само едно- че е твар без работа и неангажирано сиво вещество.Жалкото е,че има кой да лапа стръвта......
Жалко е също,че няма закована тема с правила-дори и да не се спазват-поне няма да има основания за сърдитни при взети мерки.
Едно е да се посмееш на приятна закачка-а друго да ти се догади от дебелашки и съвсем не на място постинги.



Тема Re: РУСЕнови [re: Cлyчaйнa]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано09.05.07 13:31



Да, намесването пък на трети градове като Перник, в случая, е най-грозното от всичко. Да тръгнеш да обиждаш Стара Загора на Перник и Силистра... Ебати простотията!



Тема Re: Русе-Ст.Загоранови [re: фapaшa]  
АвторMr G (Нерегистриран)
Публикувано09.05.07 14:17



"Доколкото помня русенци никога не са се сравнявали със старозагорци, подозирам че е станало обратното"
Прав си. Причината е, че на времето Русе се сравнаваше с Бургас като население и икономика. Но сега Бргас е твърде напред спрямо Русе. А Стара Загора се разви по-бързо от Русе и е следващия "претендент" да задмине града. Разбира се това едва ли ще стане, най-малкото няма да стане скоро, и затова форумните борби ще продължат. Най-малкото някой от "регистрираните" няма да издържи и ще направи анонимна провокциика. И тогава става както обикновено






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.