Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:11 09.05.24 
Градове
   >> Русе
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема РУСЕ  
Автор милaниcт (Обичащ )
Публикувано09.05.07 01:18



Аз съм старозагорец и Русе е любимият ми град след моя ! Той е такъв и за Вас и разбирам защо се подавате на провокации. Само не мога за разбера защо се говорят такива глупости за Стара Загора . Въглища например има на не по малко от 50 км от нас.Това значи че всички софиянци са от кюмюрленд , защото Перник е на само 30км от София. За ромите и вятъра изглежда ни бъркате със Сливен, а съм и сигурен че в Русе духа повече.В къщи винаги има течаща вода ,а за града е сведен режима на 2-3 часа нощем. Градът беше обгазен от Змеево но управляващите скриха.Колко години ставаше това с Русе? Накрая ,нека спрем тази словесна война за която явно работят и други градове и хора които се заблуждават от някакви съвпадения.Благодаря Ви!



Тема Виж сянови [re: милaниcт]  
Авторguitarist_ (Нерегистриран)
Публикувано09.05.07 04:02



Нормално е при наличнието на разни педерастчета като дроникс, хората, които не са запознати със СтЗ да намразят града, въпреки, че нямат инфо за него. Съберете се старозагорци, дръпнете му един бой и готово :)



Тема Re: Виж сянови [re: guitarist_]  
Авторxaxa (Нерегистриран)
Публикувано09.05.07 09:25



То Дроникс по-скоро софиянци трябва да му дръпнат един бой. Бас държа, че тоя престоява годишно в Стара Загора горе-долу колкото и Георги Първанов, измерено в дни.

Цялата работа е прекалено жалка, за да е истина





Тема Re: Виж сянови [re: xaxa]  
Автор Avgusta_Traiana_Sword (Умен и Красив)
Публикувано09.05.07 09:31



Евала за темата.

Наистина се надяввам да се спре с тези дрязги и МОЛЯ ако някой пише с неригистриран ник, да не му обръщате Внимание !!!
Поздрави на всички

Много моля, моят клонинг: така нареченият "Мечът на Верея", да спре да пише!!!


Тема Русе-Ст.Загоранови [re: милaниcт]  
Автор фapaшa (клъзец)
Публикувано09.05.07 10:26



Ами не пишете известно време във форум Русе, ние също няма да пишем при вас и може да утихне работата. Въпросът е дали някой хора ще издържат на изкушението



И една вметка - аз съм на 30 и кусур години. Доколкото помня русенци никога не са се сравнявали със старозагорци, подозирам че е станало обратното.



Тема Re: Русе-Ст.Загоранови [re: фapaшa]  
Автор Avgusta_Traiana_Sword (Умен и Красив)
Публикувано09.05.07 10:45



Разбирам те напълно, но примерно утре някой от град ХХХХХХХ ще каже , аааа ама тея защо спряха - беше толкова весело, я аз да влезна с ник Мечът на еди кое си или с ник МИтака или........ и после естествено някой ще му отговори и айде пак 350 мнения за един ден в двата клуба. Просто не трябва да им обръщаме внимание, ще е много трудно, но това е единственият начин да ги откажем.

Поздрави

Много моля, моят клонинг: така нареченият "Мечът на Верея", да спре да пише!!!


Тема Re: РУСЕнови [re: милaниcт]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано09.05.07 13:13



Еми аз съм ЗА. Да игнорираме напълно нерегистрираните не става, щото така много хора не искат да се регват, а не са ботове.
Освен това даже ние просто да не отговаряме на провокациите, те ще си стоят и ще създават впечатление на случайните посетители. Повярвай ми, масата супер бързо приемат такива твърдения. Стига да го прочетат от някой псевдо новинарски сайт, дори и да го видят във форум...
Аз се старая да написвам на провокациите просто "Това е провокация, моля не отговаряйте", ама все разни нерегистрирани си отговарят сами и то стои отгоре, моята молба се губи в простотиите и нещата си вървят...

Евала.



Тема Re: РУСЕнови [re: TAfricanski]  
АвторCлyчaйнa (Нерегистриран)
Публикувано09.05.07 13:28



Браво!


Но за мен решението за такъв род провокации е само едно-ако има модератор,то да трие всички мнения от този род.За всички ни е обидно да четем тежки думи за родния ни град,бил той Русе,Ст.Загора,Перник,....и т.н.....А това че някой се опитва да се забавлява по такъв гнусен начин говори само едно- че е твар без работа и неангажирано сиво вещество.Жалкото е,че има кой да лапа стръвта......
Жалко е също,че няма закована тема с правила-дори и да не се спазват-поне няма да има основания за сърдитни при взети мерки.
Едно е да се посмееш на приятна закачка-а друго да ти се догади от дебелашки и съвсем не на място постинги.



Тема Re: РУСЕнови [re: Cлyчaйнa]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано09.05.07 13:31



Да, намесването пък на трети градове като Перник, в случая, е най-грозното от всичко. Да тръгнеш да обиждаш Стара Загора на Перник и Силистра... Ебати простотията!



Тема Re: Русе-Ст.Загоранови [re: фapaшa]  
АвторMr G (Нерегистриран)
Публикувано09.05.07 14:17



"Доколкото помня русенци никога не са се сравнявали със старозагорци, подозирам че е станало обратното"
Прав си. Причината е, че на времето Русе се сравнаваше с Бургас като население и икономика. Но сега Бргас е твърде напред спрямо Русе. А Стара Загора се разви по-бързо от Русе и е следващия "претендент" да задмине града. Разбира се това едва ли ще стане, най-малкото няма да стане скоро, и затова форумните борби ще продължат. Най-малкото някой от "регистрираните" няма да издържи и ще направи анонимна провокциика. И тогава става както обикновено





Тема Re: Русе-Ст.Загоранови [re: Mr G]  
Автор Mитaka® (индианец)
Публикувано09.05.07 14:30



То е ясно, че по-малкия брат винаги се сравнява с по-големия. Както виждаш от русенци никой не прави сравнения със Стара Загора, а е точно обратното. Никой от Русе не е виновен за комплексите за величие на 2-ма човека, които даже на живеят в Стара Загора. Така че, този призив трябва да е насочен именно към тези 2-ма човека, защото единствено от тях зависи да не продължават форумните войни.



Тема Re: Русе-Ст.Загоранови [re: Mитaka®]  
АвторMr G (Нерегистриран)
Публикувано09.05.07 14:36



Абе едните пишат глупости, другите не им оставате длъжни и т.н. Докато е анонимно всеки може да си пише колкото и каквото иска. Нали знаеш, че когато никой не те вижда правиш неща за които пред хора не би и помислил.



Тема Re: Русе-Ст.Загоранови [re: Mr G]  
Автор Mитaka® (индианец)
Публикувано09.05.07 14:41



Случайно клубът да се казва "Комплексари от други населени места, моля плюйте по Русе на воля и русенци няма да ви отговарят"? Естествено, че ще отговаряме, ние да не сме някакви светци. Когато няма провокации, няма да има и отговори на провокациите - елементарно!



Тема Re: Русе-Ст.Загоранови [re: Mитaka®]  
АвторMr G (Нерегистриран)
Публикувано09.05.07 15:04



Спокойнооо.



Тема Re: Русе-Ст.Загоранови [re: Mr G]  
Авторняkoя (Нерегистриран)
Публикувано09.05.07 15:31



А "миланист"-а защо пусна тази тема?
Не знае ли, че ще предизвика такива реакции?



Тема Re: Русе-Ст.Загоранови [re: няkoя]  
Автор Avgusta_Traiana_Sword (Умен и Красив)
Публикувано09.05.07 16:17



Какви реакции, я виж някои от другите теми за да видиш, какво се казва реакции и т.н, пълни с обиди и глупости, тук поне не се пада на такова ниво, и ако обичаш придържай се към темата

Много моля, моят клонинг: така нареченият "Мечът на Верея", да спре да пише!!!


Тема Re: РУСЕнови [re: милaниcт]  
Автор droпix® ()
Публикувано09.05.07 19:03



Естествено, че това са пълни глупости, писани от болен мозък.
Аз също съм против такива грозни дразги. Определено конфликта се поддържа от русенската страна.
Но не само тук има провокативни теми. Русенските провокаторчетата са плъзнали из много други клубове като Ямбол, Плевен, Сливен, Шумен, Хасково, Търново и т.н.
Какво толкова им пречи Стара Загора, не мога да разбера.



Тема Re: Виж сянови [re: guitarist_]  
Автор droпix® ()
Публикувано09.05.07 19:15



Това, че ти си педераст, не значи, че и другите са. Казах ти вече, че не се интересуваме от особата ти и сексуалните ти наклонности.
И не ми

репликите за "хвърлянето на бой". Напъни мозъка да измислиш нещо различно...



Тема Re: Русе-Ст.Загоранови [re: фapaшa]  
Автор droпix® ()
Публикувано09.05.07 19:19



Не, фараш, не е станало обратното. В Стара Загора никой не се сравнява с Русе, преди 30 години може би да. Но сега изобщо няма такова нещо. Сега сравненията са най-вече с Пловдив, дори футболните отбори на двата града се млатят редовно.

Редактирано от droпix® на 09.05.07 19:37.



Тема Re: Русе-Ст.Загоранови [re: Mитaka®]  
Автор droпix® ()
Публикувано09.05.07 19:27



Напротив, Митак. Точно от клуб Русе идват сравненията. Изникне някоя бакалийка в Русе и почва - ама дали в Стара Загора я има?
Призивът трябва да е насочен към тези двама човека, които да престанат да си мерят пишките с града на липите и да създават умишлени конфликти. Единият си ти, другият също го знаем кой е.

Лично на мен това ми е втръснало отдавна и както виждаш в коментарите си в клуб Стара Загора не споменавам Русе, освен ако няма провокация. Но дори и тогава гледам да не обиждам, а да дам обективна информация - последният пример го помниш добре - с броя на родените деца в община Русе с източник сайта на общината Ви.



Тема Re: Русе-Ст.Загоранови [re: Avgusta_Traiana_Swor]  
Автор droпix® ()
Публикувано09.05.07 19:36



Аз мисля, че е крайно време да се спре с тези безсмислени дразги.
Причината е, че всеки се мъчи да убеди другия в неговите си идеи и край няма.
Този форум се чете от 15-20 човека.
А общите възгледи се споделят от стотици хиляди в Стара Загора, Русе, София и останалата част от България.
В Стара Загора хората са убедени, че са по-голям и по-развит град от Русе и двама русенци никога няма да променят мнението им. Както казах вече и никой там не се интересува от град Русе.
Така, че точка по въпроса.

Редактирано от droпix® на 09.05.07 19:38.



Тема Re: Русе-Ст.Загоранови [re: droпix®]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано09.05.07 20:11



Леш



Тема Re: Русе-Ст.Загоранови [re: droпix®]  
Автормилeн4o (Нерегистриран)
Публикувано09.05.07 20:42



Ами Мечи и Русе всички са убедени,че Стара Загора е по-малък град,така че забиваме томахавките и толкова





Тема Re: РУСЕнови [re: Cлyчaйнa]  
Автор non_anonМодератор (непознат )
Публикувано09.05.07 20:46



Мод би трил провокативни теми и мнения. НО! Ако след провокацията няма закачено друго мнение. Ако няма отговор. С голяма скорост подкачате, натрупвате отговор-провокации, като трия или крия или заключвам, обидени клубари ме затрупват с вопли и закани


Когато темата е с 30-40 мнения, е Глас Народен и вече няма триене.
Русенци, клубари, сдържайте се, молим




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.