Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:39 03.06.24 
Градове
   >> Русе
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Какви са новите планови райони?  
АвторПъpви (Нерегистриран)
Публикувано10.01.07 12:54



Здравейте!

Някой знае ли какви са новите планови райони и техните центрове?
Старите нещо не отговаряли на изискванията на ЕС.



Тема Re: Какви са новите планови райони?нови [re: Пъpви]  
Автор:-) (Нерегистриран)
Публикувано10.01.07 13:32



Новите са София,Варна,Русе,Пловдив,Бургас и Видин





Тема Re: Какви са новите планови райони?нови [re: :-)]  
Авторxaxa (Нерегистриран)
Публикувано10.01.07 13:47



Не се знае дали е Видин или Плевен, но най-вероятно ще остане Видин.



Тема РПнови [re: Пъpви]  
АвторPП-cмapт (Нерегистриран)
Публикувано10.01.07 13:57



За да спрат глупавите спорове относно кой град на кой е васален нека видим какви са фактите в офиалните документи.

Данните от Министреството са следните:

Северозападен район за планиране - център Враца
Северен централен район за планиране - център Велико Търново
Североизточен район за планиране - център Варна
Югоизточен район за планиране - център Бургас
Южен централен район за планиране - център Стара Загора
Югозападен район за планиране - център София







Тема Re: РПнови [re: PП-cмapт]  
Авторлили (Нерегистриран)
Публикувано10.01.07 13:58



Русе пак не фигурира, много жалко..





Тема Re: РПнови [re: PП-cмapт]  
Авторxaxa (Нерегистриран)
Публикувано10.01.07 16:19



Съжалявам Мече, но Враца, Търново и Стара Загора не фигурират и дори не са обсъждани като варианти. А и нямат потенциала да бъдат центрове на по-големите градове в съседство..



Тема Re: Какви са новите планови райони?нови [re: Пъpви]  
АвторЛykчo (Нерегистриран)
Публикувано10.01.07 16:31



Русе освен за център на комарната флотилия не става за друго.



Тема Re: Какви са новите планови райони?нови [re: Лykчo]  
Авторxaxa (Нерегистриран)
Публикувано10.01.07 16:43



Комплекси, комплекси...



Тема Иска ти се, идиот старогъзорски!нови [re: PП-cмapт]  
Автор Блaryн (Explorer)
Публикувано10.01.07 17:54



Слушай бе, тиква марицоизточна! Откъде изкопа някакви информационни дни отпреди 10 месеца!

Центровете на 5 от районите за планиране са си същите, само в Северозападния са прехвърлени Плевенска и Ловешка област и съответно Плевен става център.
В Северен централен отива Силистренска област.
В Югоизточен отива Старозагорска област.

И така, новото положение е:
Северозападен - ВД, М, ВР, ЛЧ, ПЛ
Северен централен - ВТ, ГБ, РС, СС
Североизточен - ТЩ, РЗ, ШН, ВН, ТХ
Югоизточен - БС, СЛ, ЯБ, СЗ
Южен централен - ПЗ, ПД, СМ, КЖ, ХС
Югозападен - ПК, БЛ, КН, СФ, СО

Лучше гор могут быть только горы, на которых еще не бывал...


Тема Re: Иска ти се, идиот старогъзорски!нови [re: Блaryн]  
Автор Mитaka® (индианец)
Публикувано10.01.07 19:12



Не се впрягай заради изкуфялото Мечле.
Иначе,ми се струва,че към Северен Централен Район за планиране,освен Силистра преминава и област Разград.



Тема Re: Пак идиотиинови [re: Блaryн]  
Автор droпix® ()
Публикувано10.01.07 21:39



Трънки и глогинки


Кой ти ги пошепна тези глупости?
Никакви центрове определени няма. Едва ли и ще има.
В много европейски държави няма такова животно.
Едва ли и в България ще има определени ценрове.
Колкото до Северен централен район - нито Разград, нито Търговище искат преместването им от Североизточния район. Имаше протести на областните управители. За Силистра не знам, но едва ли положението е по-различно.
Търново пък само по себе си е център и областта с най-висок БВП.
Така начертан районът е доста разплут и неестествен. Така че как ще го измъдрят не е ясно.

цитирани центрове са от страницата на държавната страница government. Сигурно преди няколко месеца намеренията на държавата са били такива.

Редактирано от droпix® на 10.01.07 21:41.



Тема Re: Пак идиотиинови [re: droпix®]  
Авторxaxa (Нерегистриран)
Публикувано10.01.07 21:43



Комплекси, комплекси...



Тема Re: Пак идиотиинови [re: Пъpви]  
Автор droпix® ()
Публикувано10.01.07 21:45



Все пак това е поредната провокативна тема, измислена от gat3way. Целта му е отново да има заяждания и обиди. Дано в скоро време темата да бъде затрита.



Тема Re: Пак идиотиинови [re: droпix®]  
Авторxaxa (Нерегистриран)
Публикувано10.01.07 21:56



...комплекси комплекси....



Тема Re: Пак идиотиинови [re: droпix®]  
Автор Mитaka® (индианец)
Публикувано12.01.07 13:38



Дрончо като си измисляш,поне малко се информирай предварително.Какви протести в Търговище?!Търговище си остава в Североизточния район.Дай линкове да видим какви са тези виртуални протести?
Колкото и да ти е мъчно,6-те центъра са сигурни и са обявени със закон преди повече от година.Във въпросните 6 центъра(София,Пловдив,Бургас,Варна,Русе и Видин-засега) вече са съсредоточени редица административни служби.Единственото изменение,което може да настъпи е Плевен да измести Видин,като център на Северозападния регион.



Тема Re: Пак идиотиинови [re: Mитaka®]  
АвторOcмaн Пaшa (Нерегистриран)
Публикувано12.01.07 14:41



АЙ..ДЕ.... влакЪ от Русчука за РЯЗАНГРАДЪ, КЪСКОЧАН И СМАИЛ потегляяя...
Пардон потегли.





Тема Re: Пак идиотиинови [re: Mитaka®]  
Автор3yми (Нерегистриран)
Публикувано12.01.07 16:42



Митак имаше такива изказвания по медиите на местните управници в Търговище и Разград, че не искат да се местят от Варна в Русе. Иначе в тези препирни се вижда тоталното невежество което ни тресе българите по отношение на евросъюза. Имам минимална подготовка по въпроса и мога да кажа, че нещата нямат нищо общо с глупавите и наивни тържества, или с надеждите на някой, че парите ще има падат докато лежат. Впрочем те няма да падат и ако работим не по определените правила.



Тема Re: РПнови [re: PП-cмapт]  
Автор lachistein™ (от чисто злато)
Публикувано13.01.07 15:32



абе вие кьорави ли сте бе
става въпрос за градове, в които са се провеждали "информационните дни по консултантска грантова схема". никъде не пише, че това са центрове на съответните райони. иначе за кво са тия точни адреси, часове и прочие. бахти отрепките

График за провеждане на информационни дни по Консултантска грантова схема

(13-20 март 2006 г.)

Град
Дата
Начален час
Място на провеждане на информационни дни
Телефон за информация

Враца

/Северозападен район за планиране/
13.03.2006 г.


11:00
Областна администрация Враца, ул. “Софроний Врачански” № 6, “Голяма зала”
(092) 666 558

Велико Търново

/Северен централен район за планиране/
14.03.2006 г.


10:00
Община Велико Търново, пл. „Майка България” № 2, “Голяма зала”
(062) 605 126

Варна

/Североизточен район за планиране/
15.03.2006 г.


10:00
Община Варна, бул. “8-ми Приморски полк” № 43, “Зала 37”
(052) 633 302, (052) 617 077

Бургас

/Югоизточен район за планиране/
16.03.2006 г.


10:00
Областна администрация

Бургас, ул. „Цар Петър” № 1,

“Пленарна зала”
(056) 843 036

Стара Загора

/Южен централен район за планиране/
17.03.2006 г.


10:00
ул. “Августа Траяна” № 23, Военен клуб (ДНА), “Голяма зала”
(042) 600549

София

/Югозападен район за планиране/
20.03.2006 г.


10:00
БАН – Централно управление,

пл. “Народно събрание”, ул. ”15 Ноември” № 1, “Голяма зала”
(02) 9329 238

(02) 9329 227



Тема Re: Пак идиотиинови [re: Mитaka®]  
Автор droпix® ()
Публикувано15.01.07 02:32



Аз никога не съм си измислял, за разлика от някои твои съгражданчета.
Имам вестник с мненията на областните управители на Търговище и Разград.
Бих могъл и да го сканирам, ако много държиш, но предполагам моята дума означава достатъчно, за да се съмняваш. В тези интервюта те заявават, че единствения естествен център на Североизточна България е Варна. Русе не го броят изобщо.

Имаше протести и от Разград и Търговище, навярно и от Силистра да са към Северен централен район. Явно въпросните области имат много "добри" спомени от 6-годишната съществуване на Русенска област и сега умират от желание пак да са заедно с Русе в каквото и да било.

Колкото до цитираните от теб "центрове" би било добре да намериш актуално (от 2006 г. или 2007 г.) доказатество примерно от МРРБ, където са споменати тези градове.
И понеже такива няма, по-добре не си прави усилията да търсиш с часове.

Центровете са там, където има воля за качествено управление, а не където на някой ненормалник депутат от София му се иска.
Например областният управител на Стара Загора е председател на ЮЦР, кмета на Стара Загора заместник-председател на ЮЦР и от 1 г. година насам няма нито едно проведено заседание на района извън Стара Загора.


Двамата се събират, определят заседанията, темите, викат областните управители и в Стара Загора им казват какво да правят. Пък Чомаков и сие козируват както си му е реда и идват на повикване. Всичко се ръководи от Стара Загора.

Времената на комунизма отминаха. Русе ще е център на нещо, единствено ако околните градове искат това. Шанса му за влияние е най-вече върху Разград, заради близостта, но имайки предвид настроенията там срещу Русе, това никога няма да се случи. Търново само себе си е център - с много повече претенции от Русе, Габрово е много повече под влияние на Стара Загора, отколкото на всеки друг град от северна България, камо ли пък Русе, дето е на 150 км.
Силистра е на еднакво разстояние до Русе и Варна и детенце на 2 г. знае кой е магнитът за града - Варна.

В 21 век сме. Регионална политика се води на базата на парньорство и съдрудничество, а не на антагонизъм и ненавист.

Чудесен пример затова е регион Тракия. Дано някога и Русе да може да организира подобно нещо.

Редактирано от droпix® на 15.01.07 02:47.



Тема Re: Пак идиотиинови [re: droпix®]  
Авторxaxa (Нерегистриран)
Публикувано15.01.07 09:31



Давай, сканирай го, чакам.

Отново пълни глупости, този път подбудени от комплексите че Бургас ще ви командори.

Такъв регион Тракия не съществува. Това е НПО.

А Стара Загора е град със затихващи функции, градче покрай магистралата..



Тема Re: Пак идиотиинови [re: droпix®]  
Автор lachistein™ (от чисто злато)
Публикувано15.01.07 19:26



защо пишеш в клуба ни?



Тема Re: Пак идиотиинови [re: lachistein™]  
Автор ha! (пристрастен)
Публикувано16.01.07 08:10



добър въпрос

прекрасна - ужасна ... все тая ... резултатът е съсипващ


Тема Re: dronix, Меча, миланиста, и сие.нови [re: lachistein™]  
Автор JMM® (непознат)
Публикувано16.01.07 11:43



Проблема ми се струва е основно в нас. Да си представим че клубът на Русе, представлява двор, чиято ограда е съборена, и периодично в двора влизат психично болни, които провокират с държание, и ако им се обърне повече внимание, те се разголват за да ни покажат генеталите си. Не помагат и призивите, да напуснат доброволно чуждия имот, поради невменяемостта на извършителите


Необходимо е да си въведем ред в собствения двор, като си създадем правила, и си изберем модератор който да ги съблюдава.



Тема Re: dronix, Меча, миланиста, и сие.нови [re: JMM®]  
Автор lachistein™ (от чисто злато)
Публикувано16.01.07 19:51



в момента имаме двама модератори, които очевидно не ги е грижа
преди време и аз бях мод на клуб русе, но ме отстраниха по други причини :)



Тема Re: dronix, Меча, миланиста, и сие.нови [re: lachistein™]  
Автор JMM® (непознат)
Публикувано16.01.07 20:13



След 1-ви Януари имаме само един модератор, но по какви причини, не е ясно





Тема Re: Пак идиотиинови [re: xaxa]  
Автор droпix® ()
Публикувано18.01.07 21:52



Ами чакай си.
Напъни мозъчето и се сети защо Разград и Търговище не са "преместени" към СЦР при такива първоначалните намерения.

През това време току виж излязла и Силистра и тогава не остава нищо друго освен Русе да стане едно от кварталчетата на Букурещ. Нали много мечтаеш за мамалигари, дето десетки години Ви обгазяваха


И без това май в България никой не ще Русе...



Тема Re: Пак идиотиинови [re: lachistein™]  
Автор droпix® ()
Публикувано18.01.07 22:02



Казах го вече. Пак ли да се повтарям?
Хайде отново за нечулите...
Всяка тема, която по един или друг начин пряко или косвено е заяждане с някой друг град, ще се включвам.

Има и още една причина - отговор на спама на gat3way(никчета xaxa и безброй други) в много други форуми, където приказва глупости.
Е, аз нямам неговия стил примерно да кажа "обгазени селяни от Русе", "Русе е кален катун" и т.н.
Предпочитан да опонирам градивно и с факти.
И смятам, че ефектът е доста по-силен от плиткомозъчни обиди, които биха засегнали детенце от детската градина:)

Не смятам, че non_anon трябва да се занимава с мнения, писани от проксита (на каквито аз отговарям).
Явно Миленчо осъзнава колко е смешен и тъп и се притеснява да си пише от неговите IP-та.
Е, поне ни осигурява безплатен цирк.
На мен ми прави кеф да се ебавам с него и да го наранявам в сърцето, като кажа "лоша" дума за Русе. За него обида за Русе е по-тежка даже от смъртта на майка му


Психопат, какво да го правиш...

Редактирано от droпix® на 18.01.07 22:11.



Тема Re: dronix, Меча, миланиста, и сие.нови [re: JMM®]  
Автор droпix® ()
Публикувано18.01.07 22:10



О, довърши - ами манафче, ама Тziki, aми цвети


Всички явно са болни, пък Миленчо Свирката е здрав?
Така ли да разбирам

Щом всички тези, изброени от теб хора, реагират по един и същи начин, значи има проблем.
Прав си - в двора на Русе има един психичноболен, който е невменяем - не разбира нито от добро, нито от лошо.
Издирете Миленчо Психиатров Хлоров, хвърлете му един бой, затворете го в психиатрията и в следващите 5 години ще има спокойствие не само в клуб Русе

Редактирано от droпix® на 18.01.07 23:28.



Тема Re: Пак идиотиинови [re: droпix®]  
Авторxaxa (Нерегистриран)
Публикувано19.01.07 00:32



Аз като говорех за комплекси дори не съм предполагал че можеш да дадеш такава нагледна илюстрация, леле майко. Няма ли някой линк да дадеш или това е от информационна агенция "Меча&компания"?

Ама наистина, това провинциалните комплекси са нещо отвратително. Вие всичките ли в загоре-то сте такива, да ви обособим една автономна зона и да ви изкараме от ЕС?





Тема Re: dronix, Меча, миланиста, и сие.нови [re: droпix®]  
Авторxaxa (Нерегистриран)
Публикувано19.01.07 00:34



Мисля, че ще е къде по-лесно да ти хвърлим на тебе един бой. Който има желание, може да го упътя къде и кого да търси, какво ще кажеш?





Тема Re: Пак идиотиинови [re: droпix®]  
Авторxaxa (Нерегистриран)
Публикувано19.01.07 00:36



Пфу деба, тия от Актавис пак са ходили пияни на работа. Дрониксчо очевидно е резултатът от това меко казано подсъдимо явление





Тема Re: Пак идиотиинови [re: droпix®]  
Автор lachistein™ (много съм дзле)
Публикувано19.01.07 03:54



В отговор на:

Всяка тема, която по един или друг начин пряко или косвено е заяждане с някой друг град, ще се включвам.




и откъде накъде? какво толкова те ебе кой с кой град се заяжда и то точно в клуб русе? освен това не помня отдавна да е имало подобни включвания.
ти наистина си умопомрачителен загубеняк. чудя ти се как в продължение на 4 години се занимаваш само с това. и докато персонажът на "миленчо" е полулегендарен, твоето присъствие е крещящо явно. и на мен ми беше интересно в началото да участвам в тези идиотски междуфорумни градски престрелки, но всичко с времето си. а ти не си мръднал и на йота. голям боклук излезе :(

докато кървяхме тримца...

Тема Re: Пак идиотиинови [re: lachistein™]  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано19.01.07 09:57



Напротив, аз бидейки персонажа "Миленчо" държа да отбележа, че влизам с абсолютно всички никове във всички форуми, в които влиза и гореспоменатият лузър. Ето например в тази тема влизам като Митака, Благун, хаха, ха!, JMM, guitarist и т.н. А може би lachistein™ всъщност е поредният ми виртуален клонинг, кой да ти каже, а :)

Ама ти какво си мислиш, не може загубенякът да не е прав, при това самият факт че безценните му теории срещат такава патетична съпротива, може единствено да означава, че това не е масовото мнение на хората, ами манията някой луд Миленчо да речем. Лудият Миленчо се е комплексирал на тема местен патриотизъм и навсякъде където лузъра отиде да пише глупостите си и бива осмян, това задължително е дело на същият този Миленчо. Аз мисля че Миленчо в крайна сметка си няма работа по цял ден и се е посветил на избиване на комплекси срещу великият мегаполис Стара Загора и по-специално срещу най-великият й гражданин - дроникс? Дам, това обяснява много неща според мен :)

Оффф накъде отива този свят, чел съм че 1/4 от българите се нуждаели от лечение при психиатър, но все си мислех че иде реч за разни бабички или дядовци. Това млади хора толкова очебийно да си демонстрират параноидната шизофрения не знам...отчайвам се от тази държава. Ебем ти тъпия ЕС, навремето такива ги вкарваха в психото без да задават много въпроси, сега свободия, анархия, ужас...

Ако всички човешки съзнания сме свързани в една мрежа, то чалгарите са на друг VLAN


Тема Re: dronix, Меча, миланиста, и сие.нови [re: droпix®]  
Автор JMM® (непознат)
Публикувано19.01.07 12:31



Явно не схващаш за какво говоря. НЕ ни вълнува какви бесове има в главата ти, с какво лягаш и с какво ставаш, дали мислиш за Милен, за Свирки и дали получаваш полюции. НЕ ни интересува как е, и какво става в Стара Загора. Не ни интересува броя на магазините, пазарите, летищата, височината на комините на ТЕЦ-овете, и дали случайно не сте на първо място в страната по брой листа от липа на глава от населението. Ако все пак решим да се информираме, то ти няма да си между хората, от които ще го сторим.
И на последно място искам да ти напомня, определенията в българския език, за човек, който натрапва присъствието си, без да е желан - НАТРАПНИК или НАВЛЕК.



Тема Re: Пак идиотиинови [re: lachistein™]  
Автор droпix® ()
Публикувано19.01.07 12:48



Пак нещо бъркаш.
Аз влизам от 2 години, горе долу откакто и ти.
Цялото ти писание точно съоствества на Миленчо, явно към него е адресирано мнението.
От 4 години влиза gat3way.
И аз се чудя как за 4 години не се спря с глупостите, явно индивидтът е невменяем.



Тема Re: Пак идиотиинови [re: gat3way]  
Автор droпix® ()
Публикувано19.01.07 12:56



Не всички. Доста от тях са различни хора, с доста повече акъл от теб.
Аз съм казал кои са шизофрениите ти.
Учудва ме наглостта ти да се правиш на света вода, като всъщност си едно психарче.

В отговор на:

Оффф накъде отива този свят, чел съм че 1/4 от българите се нуждаели от лечение при психиатър, но все си мислех че иде реч за разни бабички или дядовци. Това млади хора толкова очебийно да си демонстрират параноидната шизофрения не знам...отчайвам се от тази държава. Ебем ти тъпия ЕС, навремето такива ги вкарваха в психото без да задават много въпроси, сега свободия, анархия, ужас...




Все пак има надежда, че осъзнаваш диагнозата си.
И аз се чудя как така живееш на няколко стотин метра от 4 километър, а още не са ти надупчили инжекциите.



Тема Re: dronix, Меча, миланиста, и сие.нови [re: JMM®]  
Автор droпix® ()
Публикувано19.01.07 13:01



Твоето мнение не ме интересува никак.
След като гледаш нещата едностранно и ти не си по-различен от него по манталитет.
Но пък здравия ти мозък те различава от него и неговите действия.

Докато съществуват провокативни теми от тоя род ще поставям психарчето на мястото:)



Тема Re: Пак идиотиинови [re: droпix®]  
Автор ©lachistein (Армигер)
Публикувано19.01.07 19:46



2-4 все там
тези дни очаквай бан



Тема Re: dronix, Меча, миланиста, и сие.нови [re: droпix®]  
Автор JMM® (непознат)
Публикувано20.01.07 01:24



Я марш в Стара Загора бе





Тема Re: Пак идиотиинови [re: droпix®]  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано20.01.07 04:06



О, ами още по-добре. Значи се развивам правилно в интелектуален план, щом и по-умните споделят мнението ми, нали?



Ти иначе обикновено нищо значимо не казваш...циклиш едни и същи глупости, които по своему са си преразказ с елементи на разсъждение на някоя тъпа статия, която си издирил със 100 зора в гугъл, за да докараш някаква теза...и същите елементи на разсъждение толкова не ти се отдават, че чак ми е любопитно какви оценки си имал по литература в ранните години от гимназията. Понеже знам че ще се заинтересуваш от моите ще ти ги кажа - винаги съм мразил точно този тип ученически есета и затова рядко съм получавал нещо различно от 4 или 5 на такива задания. Не ме бива да преразказвам неща, засилвайки ги с аргументи, с които не съм съгласен - но пък явно на теб може и да ти се отдава тази дисциплина.

Що се отнася до наглостта и кой е психарче, дори няма да коментирам. В интерес на истината, 4-ти километър изглежда доста приятно място, до болницата има каса на топлофикация и ходейки да си плащам сметките там, нерядко съм се замислял дали няма да ми се отрази добре един престой там на спокойствие...за 1-2 седмици да речем. Платена отпуска. Мястото е спокойно, реката тече, пеят птички, сградният фонд е реновиран, въобще идилия...не знам как стои въпроса с храната, ама нали съм живеел само на няколкостотин метра оттам, ще се отбивам да хапвам.

Естествено, ти си далеч от тези проблеми, бидейки некво онаниращо комплексирано студентче, нито ти се налага да се самоиздържаш,нито да работиш, нито да се стремиш към съвършенство в някаква област, нито имаш женско присъствие да ти пили нервната система понякога, съмнявам се че дори за някакъв домашен любимец полагаш грижи, така че честно казано не те разбирам . На твое място вместо да си избивам комплексите по форуми, щях да си живея живота, вервай ми. Втори шанс няма да ти се отдаде, а много скоро ще се нагледаш на достатъчно лайна, за да си спомняш за тези години с умиление.

Ама верно всяко следващо поколение дава все по-брутални психически и не само отклонения, ебаси странната работа...някой може ли да даде обяснение на този феномен?

Ако всички човешки съзнания сме свързани в една мрежа, то чалгарите са на друг VLAN

Тема Re: dronix, Меча, миланиста, и сие.нови [re: JMM®]  
АвторSKiv tova! (Нерегистриран)
Публикувано20.01.07 14:50




Гледай! Вече дръпнахме и пред Пловдив! Русе е далеч назад в дунавската мъгла!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.