Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:47 21.05.24 
Градове
   >> Русе
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Пак идиотиинови [re: droпix®]  
Автор lachistein™ (от чисто злато)
Публикувано15.01.07 19:26



защо пишеш в клуба ни?



Тема Re: Пак идиотиинови [re: lachistein™]  
Автор ha! (пристрастен)
Публикувано16.01.07 08:10



добър въпрос

прекрасна - ужасна ... все тая ... резултатът е съсипващ


Тема Re: dronix, Меча, миланиста, и сие.нови [re: lachistein™]  
Автор JMM® (непознат)
Публикувано16.01.07 11:43



Проблема ми се струва е основно в нас. Да си представим че клубът на Русе, представлява двор, чиято ограда е съборена, и периодично в двора влизат психично болни, които провокират с държание, и ако им се обърне повече внимание, те се разголват за да ни покажат генеталите си. Не помагат и призивите, да напуснат доброволно чуждия имот, поради невменяемостта на извършителите


Необходимо е да си въведем ред в собствения двор, като си създадем правила, и си изберем модератор който да ги съблюдава.



Тема Re: dronix, Меча, миланиста, и сие.нови [re: JMM®]  
Автор lachistein™ (от чисто злато)
Публикувано16.01.07 19:51



в момента имаме двама модератори, които очевидно не ги е грижа
преди време и аз бях мод на клуб русе, но ме отстраниха по други причини :)



Тема Re: dronix, Меча, миланиста, и сие.нови [re: lachistein™]  
Автор JMM® (непознат)
Публикувано16.01.07 20:13



След 1-ви Януари имаме само един модератор, но по какви причини, не е ясно





Тема Re: Пак идиотиинови [re: xaxa]  
Автор droпix® ()
Публикувано18.01.07 21:52



Ами чакай си.
Напъни мозъчето и се сети защо Разград и Търговище не са "преместени" към СЦР при такива първоначалните намерения.

През това време току виж излязла и Силистра и тогава не остава нищо друго освен Русе да стане едно от кварталчетата на Букурещ. Нали много мечтаеш за мамалигари, дето десетки години Ви обгазяваха


И без това май в България никой не ще Русе...



Тема Re: Пак идиотиинови [re: lachistein™]  
Автор droпix® ()
Публикувано18.01.07 22:02



Казах го вече. Пак ли да се повтарям?
Хайде отново за нечулите...
Всяка тема, която по един или друг начин пряко или косвено е заяждане с някой друг град, ще се включвам.

Има и още една причина - отговор на спама на gat3way(никчета xaxa и безброй други) в много други форуми, където приказва глупости.
Е, аз нямам неговия стил примерно да кажа "обгазени селяни от Русе", "Русе е кален катун" и т.н.
Предпочитан да опонирам градивно и с факти.
И смятам, че ефектът е доста по-силен от плиткомозъчни обиди, които биха засегнали детенце от детската градина:)

Не смятам, че non_anon трябва да се занимава с мнения, писани от проксита (на каквито аз отговарям).
Явно Миленчо осъзнава колко е смешен и тъп и се притеснява да си пише от неговите IP-та.
Е, поне ни осигурява безплатен цирк.
На мен ми прави кеф да се ебавам с него и да го наранявам в сърцето, като кажа "лоша" дума за Русе. За него обида за Русе е по-тежка даже от смъртта на майка му


Психопат, какво да го правиш...

Редактирано от droпix® на 18.01.07 22:11.



Тема Re: dronix, Меча, миланиста, и сие.нови [re: JMM®]  
Автор droпix® ()
Публикувано18.01.07 22:10



О, довърши - ами манафче, ама Тziki, aми цвети


Всички явно са болни, пък Миленчо Свирката е здрав?
Така ли да разбирам

Щом всички тези, изброени от теб хора, реагират по един и същи начин, значи има проблем.
Прав си - в двора на Русе има един психичноболен, който е невменяем - не разбира нито от добро, нито от лошо.
Издирете Миленчо Психиатров Хлоров, хвърлете му един бой, затворете го в психиатрията и в следващите 5 години ще има спокойствие не само в клуб Русе

Редактирано от droпix® на 18.01.07 23:28.



Тема Re: Пак идиотии [re: droпix®]  
Авторxaxa (Нерегистриран)
Публикувано19.01.07 00:32



Аз като говорех за комплекси дори не съм предполагал че можеш да дадеш такава нагледна илюстрация, леле майко. Няма ли някой линк да дадеш или това е от информационна агенция "Меча&компания"?

Ама наистина, това провинциалните комплекси са нещо отвратително. Вие всичките ли в загоре-то сте такива, да ви обособим една автономна зона и да ви изкараме от ЕС?





Тема Re: dronix, Меча, миланиста, и сие.нови [re: droпix®]  
Авторxaxa (Нерегистриран)
Публикувано19.01.07 00:34



Мисля, че ще е къде по-лесно да ти хвърлим на тебе един бой. Който има желание, може да го упътя къде и кого да търси, какво ще кажеш?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.