Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:32 03.06.24 
Автомобили
   >> Rover
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | (покажи всички)
Тема Re: Какво играя и как вървинови [re: lMSeed]  
Автор lMSeed (Протос №1)
Публикувано08.09.12 19:23



Почна да ми се приспива от мениджъра. и предишни години го е имало това. Може би ще пробвам с едно кафе или ще пробвам нещо различно

КЗП!


Тема Re: Какво играя и как вървинови [re: lMSeed]  
Автор lMSeed (Протос №1)
Публикувано08.09.12 20:53



Асасинс Крийд Ревълейшнъс (експанд на втората част)
АК е една от най-готините игри в последните пет шест години - комбинация от Принс оф Персия и Хитман. Невероятна богат и красив свят. Всъщност и много правдив - когато бях в Черна гора в Дубровник и другите древни венециански селища наистина все едно бях в играта(тя се развива в Ренесанса в Италия).
Разбира се заради убисофтския ДРМ никога не бих си я купил(нонстоп онлайн инак прекъсва, смени ли се видеокарта или хард диск, играта го третира като нов компютър и спира да работи)
Ривълейшънс продължава историята на Ецио(втория асасин), само че на годинки. Все още подскача насам натам и трепе рицари темплиери. Новото за момента е че лошите вадят на моменти разни пушкала, добавени са нови опции в катеренето, а Ецио е бог на битките( нещо което в предишните си трябва много време за развиване). Играта се развива в Истанбул и обещава нов и много интересен свят за Експлорване.
Мисля, да я комбинирам с Футбол мениджъра като дневна игра.

КЗП!


Тема Re: Какво играя и как вървинови [re: lMSeed]  
Автор lMSeed (Протос №1)
Публикувано09.09.12 00:56



Почвам Крайзис2

в Интрото където си говорят маринките има Елиън2 момент
Разговора между тях, цялата настройка, обкелко и сетинг
и накрая
Казаха ми че има извънземни(елиънс)
-хаха, да бе. Най-вероятно са нелегални имигранти (илегъл елиънс)

Подобен разговор има между Хъдзън и Васкес в точно същия момент Елиън2- в Совалката от Солако по време на десанта към Атмосферния реактор!

КЗП!


Тема Re: Какво играя и как вървинови [re: lMSeed]  
Автор lMSeed (Протос №1)
Публикувано09.09.12 01:02



Сценарии Ричард Морган ?
Ойеаааа

КЗП!


Тема Re: Какво играя и как вървинови [re: lMSeed]  
Автор lMSeed (Протос №1)
Публикувано09.09.12 01:52



Много ме кефи гласа на Нанокостюма. Клок енгейджт ми е любимо !

КЗП!


Тема Re: Какво играя и как вървинови [re: lMSeed]  
Автор SandinoМодератор (докторче)
Публикувано09.09.12 12:46



Продължават да ме мажат на импостърите. Трябва да се отбележи че повечето са 30-40 левъла над мен, демек от бая време играят ама не мисля че имам необходимите мултитаскинг умения. Като я играя обаче, все повече осъзнавам ЦС колко гениална игра си е. По тоя повод се чудя дали да не вложа 20 кинта на заплата и да си взема новия ЦС. Да понадобрея докато още не са го съвсем научили изродите.

The cake is a lie!


Тема Re: Какво играя и как вървинови [re: Sandino]  
Автор lMSeed (Протос №1)
Публикувано09.09.12 18:07



това е една не лоша идея!

КЗП!


Тема Re: Какво играя и как вървинови [re: lMSeed]  
Автор lMSeed (Протос №1)
Публикувано09.09.12 18:58



Истанбул са го направили много добре. Само не ми харесва че събирам непрекъснато разни гънпаудъри, индийски прахчета и други такива екстри. Мразя изолзването на подобни бомби в тази игра.

КЗП!


Тема Re: Какво играя и как вървинови [re: lMSeed]  
Автор lMSeed (Протос №1)
Публикувано09.09.12 20:00



Мнееее
добави ли са в играта някакви барикади, някакви тактически схеми. Това да не мие Тотал уор бе пичове?!?
Съвсем бягъде от идеята на тази поредица!

КЗП!


Тема Re: Какво играя и как вървинови [re: lMSeed]  
Автор lMSeed (Протос №1)
Публикувано10.09.12 19:24



асасинс крийд
оказах се мениджър на асасините
пращам ги, трупаме експириънс, ново въоръжение. Доста стратегия и много по-малко Асасинс крийд. Разнообразно е, но предпочитам класически 3пърсън Асасинс К

КЗП!



Страници по тази тема: << 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.