Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:19 10.05.24 
Автомобили
   >> Rover
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
Тема Re: Какво играя и как вървинови [re: lMSeed]  
Автор lMSeed (Протос №1)
Публикувано04.09.12 21:28



5 часа и накрая това
доста съм изморен и разочарован. май скоро няма да въртя обиколки

“Robin was desperate to come to Manchester United” says Sir Alex


Тема Re: Какво играя и как вървинови [re: lMSeed]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано04.09.12 21:41



грубо... оживя ли?

уф, поже, стегай се!

Тема Re: Какво играя и как вървинови [re: pollo]  
Автор lMSeed (Протос №1)
Публикувано05.09.12 00:29



Алт+Ф4тнах почти на момента :)
Все пак дадох кънтиния де, не съм чийтнал да повтарям
то след този тежък уикенд въобще и не ми се караше на инак любимата Канада :(

КЗП!


Тема Re: Какво играя и как вървинови [re: lMSeed]  
Автор lMSeed (Протос №1)
Публикувано05.09.12 01:28



Хоумфронт:
много интересна мисийка с хеликоптер. Лети малко нереаластично но пък беше интересно разнообразие

КЗП!


Тема Re: Какво играя и как вървинови [re: lMSeed]  
Автор lMSeed (Протос №1)
Публикувано05.09.12 20:09



Емре Кан - едно име което може да се прочуе за в бъдеще. Засега е просто дигитален дзвер на Байерн Мюнхен, който ще се опитам да привлека следващия трансферен прозорец като наследник на Майкъл Карик

КЗП!


Тема Re: Какво играя и как вървинови [re: lMSeed]  
Автор lMSeed (Протос №1)
Публикувано05.09.12 20:10



Челси ми искат Нани и то на разсрочено плащане
буахахаха
Казах им или да вадят 33 милиона или да ги нема

КЗП!


Тема Re: Какво играя и как вървинови [re: lMSeed]  
Автор lMSeed (Протос №1)
Публикувано05.09.12 20:26



Нани веднага поиска нов договор
Видич и Евра също са искани от Реал мд и Интер.

КЗП!


Тема Re: Какво играя и как вървинови [re: lMSeed]  
Автор SandinoМодератор (докторче)
Публикувано06.09.12 15:48



Пфу, минах хеликоптерната мисия в хоумфронта. Мен не ме накефи толкова. И чекпойнтите бяха твърде малко.
Ех, това беше общо взето от по- редовния ми и до късно гейминг. От тука пак почват ужасиите и ще е по наредичко. Жалко че бях болен тия дни и не успях да се възползвам до последно. Щеше ми се поне да изиграя хоумфронта и да пробвам Готъм сити импостърс.

The cake is a lie!


Тема Re: Какво играя и как вървинови [re: lMSeed]  
Автор lMSeed (Протос №1)
Публикувано07.09.12 00:44



Изиграх Хоумфронт
Само една мисия и стигам края

КЗП!


Тема Re: Какво играя и как вървинови [re: lMSeed]  
Автор lMSeed (Протос №1)
Публикувано07.09.12 00:52



Хоумфронт
Жанр ФХС
Време за превъртане на нормална трудност: около 5 часа
Цена в Стийма (промоция): 5 евро

Графика: 7.5 нищо впечатляващо. Но не влиза в графата "дървена".
Звук: 6/10. Има няколко прилични саунтрака, лоите говорят на корейски доста убедително. Актьорите непреиграват много
История: 5/10 Лошите (Северна Корея!) превземат Южна корея, Япони я и Сан Франциско. Никой не обяснява къде се е дянал ядрения арсенал на САЩ и как така Северна Корея разглабя САЩ от бой , но това са фактите от живота. Ние сме част от съпротивата.
Геймплей: Много сходна с Кол оф Дюти, няколко по-сериозни масовки, една стелт/снайпер мисия. Хеликоптер и машин гън на брониран автомобил. През повечето време имам трима партнера с които вървя и пуцам насам натам. Те са си по дефиниция безсмъртни, само чат пат губят съзнание но то е за малко. Няма хитпойнтс, като ме треснат повече ми става червено пред очите и ми се ускорява пулса, стоя спокойно на едно място и то минава.. новата мода в този жанр така или иначе. Оръжията са различни но няма голямо значение кое ще се избере, картечницата е улмитивния избор - най-голям патрондаж, тежки куршуми, бърза стрелба. Няма отрицателни моменти като разсейка или откат. Върви ши стреляш като Т2.

Обща 6.5/10, определено си струва парите на батката

КЗП!



Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.