Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:33 20.05.24 
Автомобили
   >> Rover
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
Тема Re: Какво играя и как вървинови [re: lMSeed]  
Автор lMSeed (Протос №1)
Публикувано07.09.12 00:54



След Хоумфронт се чудех какво да играя, дали някой кракнат шутър (Прототайп2, Рейдж) или да си купя някой от плануваните игри (Тотал уор, Крайзис2 или пък Скайрим) и ми се усмихна късмета. Когато затворих Хоумфронта ми скокна уикенд дийл- 75% отстъпка на Крайзис2 Максимум едишън и така само за няма и 9 евро ще се пляскам.. отново със северно корейците! о този път в един от любимите ми ФПСи Фаркрай/Крайзис вселената!

КЗП!


Тема Re: Какво играя и как вървинови [re: lMSeed]  
Автор lMSeed (Протос №1)
Публикувано07.09.12 00:57



Баце виж го това:
не е шутър а Пъзъл някакъв



До неделя е със 75% отстъпка на общо трите игри. Под 9 евро са

КЗП!

Тема Re: Какво играя и как вървинови [re: lMSeed]  
Автор lMSeed (Протос №1)
Публикувано07.09.12 01:04



Хъм
В Озон имат Шогун Тотал Уор2 за 29 лева
при цена в стийм 38 евро!

КЗП!


Тема Re: Какво играя и как вървинови [re: lMSeed]  
Автор lMSeed (Протос №1)
Публикувано07.09.12 19:30



The Crysis 2: Maximum Edition provides gamers with 9 additional multiplayer maps, 2 new weapons, bonus XP, weapon skins and attachments, and unique dog tags that were not included in the standard retail package for Crysis 2."

Инсталирам!



КЗП!

Тема Re: Какво играя и как вървинови [re: lMSeed]  
Автор lMSeed (Протос №1)
Публикувано07.09.12 20:46



Йеаа Ферди
Обърнах арсенал насред емиратс

КЗП!


Тема Re: Какво играя и как вървинови [re: lMSeed]  
Автор lMSeed (Протос №1)
Публикувано07.09.12 21:17





КЗП!

Тема Re: Какво играя и как вървинови [re: lMSeed]  
Автор SandinoМодератор (докторче)
Публикувано08.09.12 01:22



Айде и Аз изиграх Хоумфронта. 5.5 часа. 14 ачийвмънта. Приятна игрица, много прилича на Батълфийлд 3. Историята не бешше лоша, само не разбрах какво толкова постигнахме със съпротивата в голямата картинка, ама карай.

The cake is a lie!


Тема Re: Какво играя и как вървинови [re: Sandino]  
Автор lMSeed (Протос №1)
Публикувано08.09.12 12:09



мен ме издразни смъртта на онзи пича
Дори не беше наложителна!
ония с Ф18ките не може ли да видят колоната от танкове на моста?! Да бе !

КЗП!


Тема Re: Какво играя и как вървинови [re: lMSeed]  
Автор SandinoМодератор (докторче)
Публикувано08.09.12 14:12



Поразцъках час и нещо Gotham City Impostors. Забавна идея и чувство за хумор. Изключително неблагоприятна и унижаваща за новите играчи обаче. Така не са ме мазали и като почвах ЦС. За да си приличен играч се иска да си овладял много метане на въжета, скокове, реене във въздуха, а като си нов играч не знаеш на къде да погледнеш. А аз си падам по по- класическа пуцалка искам да ходя и да се стрелям, не само да ми се мятат разни с въжета и лупинги наоколо.

The cake is a lie!


Тема Re: Какво играя и как вървинови [re: Sandino]  
Автор lMSeed (Протос №1)
Публикувано08.09.12 19:22



сега забелязах сигнатурата !



КЗП!


Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.