Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:39 12.06.24 
Автомобили
   >> Rover
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | (покажи всички)
Тема Re: KG Watchнови [re: Доброта]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано13.11.12 20:43



не знам, шефче, аз му давам обикновена маруля, защото не намирам айсберг, но то си е трева, къде калории от него :))
Добре, ще хапна така, че утре сутрин пак да съм 72 ;)



Тема Re: KG Watchнови [re: nerra]  
Автор Доброта (Добродетел №1)
Публикувано13.11.12 20:53



песимистка
71.8 искам за утре!



Commentator: Its the oldest lesson in Football History Never write Manchester United off.

Тема Re: KG Watchнови [re: lMSeed]  
Автор Доброта (Добродетел №1)
Публикувано13.11.12 21:12





аз пък си мислех, че днес ми е много читав ден
читав, читав ама Скумрията(макарела) ме изненада много неприятно
Та чак не мога да повярвам!

нищо де, поне откъм разрешени неща съм супер

Commentator: Its the oldest lesson in Football History Never write Manchester United off.

Тема Re: KG Watchнови [re: lMSeed]  
Автор Доброта (Добродетел №1)
Публикувано14.11.12 07:41



97.0 кг



Разбира се, ако бях 100 грама по надолу сега щях да сменям ника и да хапвам две парчета бял тоблерон

Commentator: Its the oldest lesson in Football History Never write Manchester United off.

Тема Re: KG Watchнови [re: Доброта]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано14.11.12 10:17



Ентусиаст


72.0



Тема Re: KG Watchнови [re: nerra]  
Автор Доброта (Добродетел №1)
Публикувано14.11.12 10:23



е хайде де
дай със сто грама надолу утре :)

Commentator: Its the oldest lesson in Football History Never write Manchester United off.


Тема Re: KG Watchнови [re: Доброта]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано14.11.12 11:04



Е дай де :)
Забелязала съм, че за да давам надолу, трябва вечер да ям много оскъдно. Обаче проблемът ми е, че аз през деня мога да ям малко, но вечер озверявам брутално и не мога да мина с малко...ама ще пробвам довечера да хапна малко от яйчената салата само.
Но, шефче, задържането на 72кг е супер успех за мен, винаги имам проблем с това да задържа на едно място, в един момент ще дръпна със сигурност надолу, трябва ми само постоянство. А и в момента съм в неправилен период за мерене, със сигурност задържам вода.



Тема Re: KG Watchнови [re: nerra]  
Автор Доброта (Добродетел №1)
Публикувано14.11.12 12:38



това и в бгмама го наблюдават. с яденето вечерно време
но да ти напомня, колкото и да е хубаво сутрин да си малко по-надолу все пак е важен тренда. това че като ядеш повече късно вечер най-вероятно води до задържане на вода сутрин. но не означава че отслабваш по-бавно!
по-добре яж повече и чисто вечерно време и разбира се не точно преди да си лягаш!

Commentator: Its the oldest lesson in Football History Never write Manchester United off.


Тема Re: KG Watchнови [re: Доброта]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано14.11.12 12:50



Ами аз и да искам, не мога вечер да не ям, защото това означава да се гътна. :)
По едно време се мъчех да не ям след осем часа и трябва да ти кажа, че беше абсолютен кошмар, защото не можех да спя, явно от глад. Та престанах де. А иначе днес ще карам малко по-протеиново, ядох преди малко свинско месо и довечера ще обърна внимание на яйчената салата :)



Тема Re: KG Watchнови [re: nerra]  
Автор Доброта (Добродетел №1)
Публикувано14.11.12 13:51



Мазно протеиново :)))

и аз обичам да ям вече р:)

Commentator: Its the oldest lesson in Football History Never write Manchester United off.



Страници по тази тема: << 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.