Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:58 25.05.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: дай цитатанови [re: Soldier Everdeen]  
Автор coffeemate ()
Публикувано04.11.12 21:26



Ами аз не съм имала в този живот такъв приятел, ама много познато като чувство ми прозвуча.
Всъщност като не е било такова и за другия човек, му с радваш само ти егоистично.

Не е малко, ей. Предполагам е продължило година-години... Е накрая малко тъжен края ама това е живота.



Тема Re: Романтиката като баланс...нови [re: coffeemate]  
Автор shshtt (късметлийка)
Публикувано04.11.12 21:29



абе и да я възпяват и да не я, тя си съществува
а пък в днешните интернетски времена е по-актуална от всякога

винаги съм я намирала за съвсем естествена, но не срещам разбиране от много хора

:)


Тема Re: дай цитатанови [re: Soldier Everdeen]  
Автор shshtt (късметлийка)
Публикувано04.11.12 21:34



май на всички романтици това огорчение не им се е разминало.



мисли за хубавото и него си спомняй
някои неща си остават капсулирани в даден момент и всичко извън него е по-добре да се забрави

сега аз така много лесно ги раздавам съветите, ако можех и сама да си ги спазвам щеше да е идеално

:)

Тема Re: Романтиката като баланс...нови [re: shshtt]  
Автор coffeemate ()
Публикувано04.11.12 21:36



Оня ден четох, каква била разликата между божествената, ангелската и човешката любов.
Божествената любов била, когато само да зърнеш гърба на даден човек и това да ти направи деня лек, весел, приповдигнат.
Ангелската любов било да искаш да си близо до даден човек, да си в обкръжението му.
Човешката любов била, кога искаш да говориш с даден човек и т.н. вече зависи.
И още четох, че всички беди идвали от прекалената човешка любов. С това, че хората прекалено много се "доближават" един до друг и така лека полека се ограничава свободата, омръзват си ...



Тема Re: дай цитатанови [re: coffeemate]  
Автор shshtt (късметлийка)
Публикувано04.11.12 21:36



аз такова усещне в миналото съм имала само към приятелки
и това че тази топлота в отношенията вече рядко ни се случва е нещо което ме измъчва много
това е чувство което ме окрилява и целия свят ми се вижда поносим и прекрасен дори, а и аз с него

:)


Тема Re: дай цитатанови [re: shshtt]  
Автор coffeemate ()
Публикувано04.11.12 21:37



сега аз така много лесно ги раздавам съветите, ако можех и сама да си ги спазвам щеше да е идеално

всеобща слабост. споко.





Тема Re: Романтиката като баланс...нови [re: coffeemate]  
Автор shshtt (късметлийка)
Публикувано04.11.12 21:41



е ми така си е, никой не иска да е вързан
но не е лесно такива отношения да се създадат
може би ако от самото начало са си такива, но после дали ще успеят хората да не са обсебващи като ги налегне ежедневието
не знам, не ми се е случвало, сигурно е много трудно

:)


Тема Re: Романтиката като баланс...нови [re: shshtt]  
Автор coffeemate ()
Публикувано04.11.12 21:51



Мисля, че ангелската любов си съществува. Въпросът е, че хората не я смятат за достатъчна. Търсят все да се задълбочат отношенията.
Аз имам една приятелка от ученическите ми години. С нея и на квартира съм била 5 години, докато учех в Търново. И сега я виждам по 1-2 пъти на година, щото не е в България. Тя много се колебае някак в отношенията си с мен. Аз на нея съм и приятелка, обаче тя ме е предавала чат-пат през годините. И не може да осъзнае, че тя друга приятелка няма. Тази година, последното ни виждане, ми направи един вид признание..

осъзнала се. Дочаках го. Другата година ще си дойде специално да ходим на концерта на Депеш Мод заедно.



Тема Re: Романтиката като баланс...нови [re: Дeнни]  
Автор Aнгeлe (флуиден)
Публикувано04.11.12 22:53



ехх нежна душичка си ти, нежна.





Тема Re: дай цитатанови [re: shshtt]  
Автор Денни (Overlander)
Публикувано05.11.12 08:58



Е, то това, за щастие, не е мое - аз чак до такива мисловни излияния не съм стигала, и мисля да не стигам.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.