Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:25 10.05.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Консултация, молянови [re: Roxy]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано26.04.10 09:43



"щото по някое време босите танци стават масови"
Рокси, тя не танцува, никога не го е правила и не иска да се научи

Метълче, какво да ти кажа....



Тема Re: Консултация, молянови [re: Roxy]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано26.04.10 09:44



Почти съм сигурна, че ще избере пантофки, а по-горната идея за купуване на обувките преди ушиването на роклята е много уместна!



Тема Re: Консултация, молянови [re: agrimonia]  
Автор Roxy (bittersweet)
Публикувано26.04.10 09:46



Всяка абитуриентка обикновено има по една страховита снимка, на която лице от женски пол - най-често майка й, стои пред нея с насочено запалшително към окото й заострено колче, тоест моливче, с невинното намерение да я гримира...





Тема Re: Консултация, молянови [re: agrimonia]  
Автор Roxy (bittersweet)
Публикувано26.04.10 09:55



Мене ме боляха краката от неудобна извивка (която вкъщи по килима просто не усещах при "разтъпкването") още като се качвахме по стълбите в блока на класната, после и в училище... Все за нещо може да стане.





Тема Re: Консултация, молянови [re: Roxy]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано26.04.10 12:20



А, на мен отдавна ми беше заявено да не я занимавам с простотии и дори не правя опити да предлагам да я гримирам





Тема Re: Консултация, молянови [re: agrimonia]  
Автор where is my mind ()
Публикувано26.04.10 15:28



Може и пусната коса изправена, стил а ла Мортиша Адамс?




Принципно не е задължително много да се гримира, тя ще си реши какъв стил иска да е - дали леко и нежно, или с черен молив, тъмни цветове, или ако не иска - не иска. Както с роклята сама си е решила, така и с това ще стане, тя сигурно го мисли и си преценява какво иска, според мен.


change the perspective before the perspective changes you

Тема Re: Консултация, молянови [re: agrimonia]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано26.04.10 23:43



Дълга рокля за момиче свикнало с дънки си е истинско геройство. Аз също не мога да нося дълги поли. Заплитат ми се по краката... трябва да внимавам как сядам а и по стълби мога да я настъпя... Модела е много красив. Спор няма. Дано младата дама да я изтрае.





Тема Re: Консултация, молянови [re: *Paл*]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано27.04.10 11:13



Ами дъщерята определено смята, че прави някаква жертва, поръчвайки си рокля. И, да, най-вероятно няма да се съгласи да й "вдигнат" косата и ще ходи както винаги с развети коси. За грима....ще видим, засега не повдигам въпроса, защото спомена ли нещо за бала, тя повтаря, че й е неприятно да обсъжда този цирк





Тема Re: Консултация, молянови [re: agrimonia]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано27.04.10 21:33



Абитуриентките, които познавам са полудели по темата. Говорят само за тоалети, прически и аксесоари. То не бяха снимки на актриси, то не беше чудо. Да не би някой да е засегнал с нещо дъщеря ти? Явно нещо я дразни или притеснява?



Тема Re: Консултация, молянови [re: *Paл*]  
Автор cuddly (enchanted)
Публикувано27.04.10 22:12



а, мисля че тя е по-интелгентна и е над суетата...





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.