Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:55 19.04.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Консултация, молянови [re: Roxy]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано25.04.10 20:46



Рокси, среброто като цвят на цървулките и чантата е мноо добро предложение, направо си го представих

Мерси!



Тема Re: Консултация, молянови [re: cuddly]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано25.04.10 20:47



Да, точно благодарих на Рокси за подобно предложение. Благодаря и на теб! Звучи ми свежо и добре.





Тема Re: Консултация, молянови [re: Boждa]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано25.04.10 20:48



Вожде, засега май наистина среброто като цяло е прекрасно предложение, мерси





Тема Re: Консултация, молянови [re: Kaлoмaин]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано25.04.10 20:49



Да, сребърното ще внася много приятен елемент!



Тема Re: Консултация, молянови [re: Roxy]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано25.04.10 20:51



"За метЪла май всички сме на едно мнение..."

Ти майтап си правиш, но по време на поръчването на роклята, до последно си мислех дали хлапето няма да поръча в знак на протест да избродират с пайети "Хеви метъл FOREVER"





Тема Re: Консултация, молянови [re: agrimonia]  
Автор flor4eee (старо куче)
Публикувано25.04.10 21:35



Роклята наистина е страхотна!
И моето предложение щеше да бъде за сребристи обувки и чанта, но гледам са ме изпреварили. А пък метала може да бъде и бяло злато.
Само един съвет ако не е късно - нека шивачката фиксира дължината на роклята едва след като имате обувките.



Тема Re: Консултация, молянови [re: agrimonia]  
Автор where is my mind ()
Публикувано25.04.10 22:50



Ами аз също бях с черна рокля, само че до коленете и си ми бяха черни бижутата. С големи черни камъни

(смея се, щото признавам си докато майка ми гледаше какви са камъните и т.н. аз си държах само как изглеждат и най-вече да се черни и големи) На врата нямах, понеже имаше доста тънки презрамки, но ако деколтето е като на снимката съвсем спокойно можете да й вземете нещо хубаво.
Аз бих предложила висящи обици, но и съвсем мънички като точици биха свършили идеална работа или пък сребърни (или от бяло злато) извити кръстчета, зависи тя какво предпочита. Мойте бяха висящи с черни сърчица, та предполагам не я устройва

Обувки може като пантофки да й вземете, щом иска ниски, но.... за тази рокля най-красиво би било с високи токчета... отворени сандали, ако ще е без чорап, и затворени, ако ще е със. Но и пантофки ще е много сладко, например сребристи


На врата може и черен кръст да е по-грубичко.Черен лак.... опушен грим.... или пък много лек. Косато пусната ретро прическа, или хваната на много стегната опашка от тези, където малко коса се овива да не си личат ластици и такива неща. Опашката за кръста например би била по-подходяща. Но все си я представям тази рокля с остри обевки отпред, макар че има помина модата, но за такава дължина.... но и пантофки, оффф, и аз като почнах и....


Иначе можете да вкарате и черно-бял елемент - гривна точно под лакътя, черни и бели камъни и в грима. Косата накъдрена от онова дивото и много топираното и хваната уж небрежно част от нея с такава щипка не им знам имената с черни и бели камъни или като гривната.


Може цветни ръкавици до под или до над лактите и такъв цвят обувки, чантата пък черна като роклята. И сенките на очите като ръкавиците и обувките също.


change the perspective before the perspective changes you

Тема Re: Консултация, молянови [re: agrimonia]  
Автор Roxy (bittersweet)
Публикувано26.04.10 09:40



Споко, в общия случай по-високо не й трябва, ако иска да остане цялата вечер с тях, щото по някое време босите танци стават масови, а след това може да има и "боса по асфалта"...


Не е задължително моделът да е с висок ток, за да е хубав и официален, казано от друга неподлагаща се на това мъчение.



Тема Re: Консултация, молянови [re: where is my mind]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано26.04.10 09:41



За прическата не знам как ще се разберем с хлапето-косата й е дълга до кръста и тя никога не я връзва, освен по време на тренировки. Мисля, че ще е красиво ако й вдигнат косата в някакъв кок или нещо подобно, но тя не иска още да говори по този въпрос и не знам защо не дава изобщо да й пипам косата(когато й предлагам просто да я сплета на рибена кост, например). Досега не се е гримирала, просто не знам......



Тема Re: Консултация, молянови [re: where is my mind]  
Автор Roxy (bittersweet)
Публикувано26.04.10 09:42



Може би пантофести или леко заостренки обувки, да... Иначе и много тъмно лилаво ми идва като идея, но зависи пак от съчетанието и какво хубаво има по магазините...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.