Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:50 17.05.24 
Музикални
   >> Рок
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Ериданнови  
АвторYT (Нерегистриран)
Публикувано22.08.05 13:58



Привет!
Интересува ме дали някой знае къде мога да гледам на живо БГ групата "Еридан"..??Наистина бях много приятно изненадана от това,което видях на концерта на Mr.Glenn Hughes от тях-и като визия,и като изпълнение на повечето песни!Та мисълта ми е,че всяка информация за тях е добре дошлаБлагодаря ви!



Тема Re: Ериданнови [re: YT]  
Автор an[onymous] (непознатa)
Публикувано22.08.05 14:10



В клуб "Фенс" свирят от време на време, ето

! На бул. Васил Левски 114, под един китайски ресторант.

Следи , ще ги засечеш някой ден. Момчетата наистина са добри, най-вече вокалчето - Ковърдейл, Хюз, Гилън - праска ги без проблем.... стига да не го мързи де, че последния път като ги гледахме нещо бяха доста отегчени.

Редактирано от an[onymous] на 22.08.05 14:12.



Тема Re: Ериданнови [re: an[onymous]]  
АвторYT (Нерегистриран)
Публикувано22.08.05 14:22



Ау,на това му казвам аз бърз отговор!Много благодаря..определено ще се възползвам от инфото в най-скоро време(стига да ги спипам във "FANS")А вокала определено е добър...е,да не говорим пък за визията на басиста!Абе направо се гордея,че са българи!!!



Тема Re: Ериданнови [re: YT]  
Автор an[onymous] (непознатa)
Публикувано22.08.05 15:17



Е чак такъв възторг...

Впрочем на концерта на Хюз, освен Еридан, заедно с това недоразумение БГ Рок пя един рунтав тип с очила - той пък е вокалист на Реванш, които също свирят във Фенс фром тайм ту тайм... И добре, че беше той, иначе само с Коко Беквокала тази група щеше тотално да се изложи.. не, че не се, де... Затова пък Хюз... Оооо, Хюззз.... Един приятел отиде и на концерта във Варна, където имаха щастието БГ Рок да не е подгряващата група, но пък нещастието да ги заместват Конкурент /макар че бих ги предпочела стократно/...., и концертът е бил смразяващ! Много по-дълъг и по-богат от този в София...

... Ама ние откъде тръгнахме, докъде стигнахме....



Тема Re: Ериданнови [re: an[onymous]]  
АвторYT (Нерегистриран)
Публикувано22.08.05 15:47



Относно БГ Рок..определено имаше нещо нередно в цялата работа и въпреки това НЕ трябваше така да бъдат освирквани според мен!А за Конкурент-един приятел ми каза,4е сметнали по едно време,4e концерта(за Варна става въпрос) е техен и попрекалили с представянето си!Абе най-важното е,4е видяхме Гласът на Рока,другото са бели кахъри,right?И аз се отплеснах от темата...та за Еридан-издирвам и някакви снимки..слу4айно да има някой link?



Тема Re: Ериданнови [re: an[onymous]]  
АвторУT (Нерегистриран)
Публикувано22.08.05 15:50



Относно БГ Рок..определено имаше нещо нередно в цялата работа и въпреки това НЕ трябваше така да бъдат освирквани според мен!А за Конкурент-един приятел ми каза,4е сметнали по едно време,4e концерта(за Варна става въпрос) е техен и попрекалили с представянето си!Абе най-важното е,4е видяхме Гласът на Рока,другото са бели кахъри,right?И аз се отплеснах от темата...та за Еридан-издирвам и някакви снимки..слу4айно да има някой link?



Тема Re: Ериданнови [re: УT]  
Автор an[onymous] (непознатa)
Публикувано22.08.05 16:04



Разбира се, че не трябваше да бъдат така просташки освирквани. Въпреки облечения в леопардов пеньоар и с наелектризирана прическа Коко Беквокала, въпреки естрадната певица и балета от дългокраки каки, въпреки молбата "Моля ви, не крещете, защото записваме ДВД...." , въпреки тортата и скандирането на Глен Хюз да излезе след концерта да я разреже.... и изобщо, въпреки целия този цирк - никой музикант /колкото и зле да е/ не заслужава цяла зала да я освирква, защото най-малкото въпросните малоумници са ти докарали Глен Хюз, нали? Заслужават поне едно благородно изтърпяване...

За снимки - ти май наистина се въодушеви?!... Чак линк - съмнявам се да имат сайт Еридан... Като излезе ДВД-то на БГ Рок, можеш да си го купиш....

А за Гласът на Рока - прекалено претенциозно определение, не мислиш ли? След концерта на Дио в Каварна реших, че друг такъв мощен глас няма... пък най-малкото от някой подобен 60 и кусур годишен чичко.... Просто няма компромиси при тоя човек...

Редактирано от an[onymous] на 22.08.05 16:06.



Тема Re: Ериданнови [re: YT]  
Автор an[onymous] (непознатa)
Публикувано22.08.05 16:16



Чак сега ти прочетох по-внимателно мнението.... "визията на басиста"??? Кой бре? Оня мазничкият с впитите лъскави панталони и многото татуировки? Лелеее... Ами... то... всеки с вкуса си де... Във всеки случай - чак пък да те кара тая визия да се гордееш...



Тема Re: Ериданнови [re: an[onymous]]  
АвторУT (Нерегистриран)
Публикувано22.08.05 16:17



"След концерта на Дио в Каварна реших, че друг такъв мощен глас няма..."
Напълно съм съгласна с теб!Истината е,4е моите най-любими гласове на рока са Ковърдейл и Дио без ГРАМ съмнение!И на двамата съм била на концерт,и двата концерта бяха феноменални!А за този на Дио...НЯМАМ думи..наистина!Това е концерта оставил най-добри впе4атления в мене може би!С усмивка мога да кажа,4е видях вси4ките си любимци на сцена-Ковърдейл,Рони,Хюз,Джо Ли Търнър и Гилън...все велики имена!!!
Та затова се изкефих истински на Еридан,защото се бях от4аяла откъм БГ рок групи(става въпрос в днешно време де),а те наистина ми харесаха как повлияха на хората в залатаА до ДВД надали ще се стигне..Не съм преритала 4ак толкова за Еридан,4е да гледам БГ рок(отново)!



Тема Re: Еридан [re: an[onymous]]  
АвторУT (Нерегистриран)
Публикувано22.08.05 16:21



Ми да,о4евидно имаме разли4ен вкус...аз си падам по вида на рокажиите от 80-те...е,явно за теб са смехотворни..ама както казваш "всеки с вкуса си!"...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.