Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:41 13.06.24 
Музикални
   >> Рок
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: отрязнови [re: upu]  
Автор lron_Man (минаващ)
Публикувано02.02.03 03:59



Spored mene e typo da se govori za omrazni grupi....Kogato ne ti haresva nyakoya grupa, prosto ne ya slushash. A Nirvana sa edna ot naj-dobrite po-novi grupi spored mene. Jalko za Kurt...



Тема Re: апъкнови [re: Ronia]  
Автор lron_Man (минаващ)
Публикувано02.02.03 04:04



Na drugo mnenie sym otnosno S&M, no da ne sporim. Vypros na vkus, spored mene. Interesni sa mi obache horata, koito otrichat 100% MetallicA sled 91-a. Do sega ne sym chul svyastno obyasnenie.



Тема Re: апъкнови [re: Welkin Maze]  
Автор lron_Man (минаващ)
Публикувано02.02.03 04:07



Само по 2? Хайде да речем по 3-4



Тема Re: Най-омразна известна рок група топ 10нови [re: karasko]  
Автор lron_Man (член)
Публикувано02.02.03 04:10



Ne si prav da gonish choveka. Prosto izkazva mnenie vypreki, che narushava dobriya ton. No tova e vypros na vyzpitanie.



Тема Re: Най-омразна известна рок група топ 10нови [re: lron_Man]  
Автор karasko (невидимо дете)
Публикувано02.02.03 12:35



Мдам, абе прав си, ама онзи ме издразни с тая показност...
10х

reborn in the shadow of the magpie


Тема Re: как бе?нови [re: Welkin Maze]  
Автор Бaй-Дaню (мускалчик)
Публикувано03.02.03 09:46



ААААА, мерси че ме подсети

Ама кофтито е, че последния Опет ми хареса - пак е бавничък, ма поне е метъл

Тръц - Пръц


Тема Re: Shte obyasnish li zashto?нови [re: lron_Man]  
Автор Бaй-Дaню (мускалчик)
Публикувано03.02.03 09:49



Аз ги отричам, а Садо&Мазо е готино, но не го броя за албум.

Иди в клуб Металика и там във архива прочети в най-подробни детайли защо мразя Металица след 91 - имам поне 101 постина на таз тема и вече ми се повдига при самата мисъл отново да го пиша същото

Тръц - Пръц


Тема Re: Най-омразна известна рок група топ 10нови [re: OTBOPKO]  
Автор Бaй-Дaню (мускалчик)
Публикувано03.02.03 09:57



Човече,
аз не оспорвам колко добър вокалист е Андерсън, просто на мен тоя човек (и групата като цяло) ми се струва ужасно стерилна и импотентна. Също както и модерните им протежета Дрийм Тиътър - перфектни музиканти, адски добри, пък музиката им една стерилна такава - механична, ни тръпка, ни живец чуствам в нея.
Естествено това си е чисто мое лично мнение и не те ангажирам да ме поучаваш защо трябва да ги заобичам.
Уважавам ги като музиканти, които са овладели инструментите си до съвършенство и не ги харесвам като творци изобщо .

С радост бих отишъл на някой от специалните им концерти когато свирят кавъри обаче

Тръц - Пръц


Тема Re: Shte obyasnish li za Rolling Stones?нови [re: lron_Man]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано03.02.03 11:00



Да ти кажа честно, не мога да обясня. Просто никак, ама никак не ми харесват. Скучни и досадни ми се виждат. Там е работата, че не мога да го обясня. Въпрос на вкус.

Когато Господ затваря врати, отваря порти.


Тема Re: Най-омразна известна рок група топ 10нови [re: OTBOPKO]  
Автор Pau (Li)
Публикувано03.02.03 11:01



Приятелю, някъде да си прочел от мен, че Джон Андерсън пее фалшиво, че се облича лошо или че мирише и не се къпе редовно?

Това, че може да пее технически добре, не означава, че не може да те дразни с музиката си, поправи ме, ако бъркам. А че гласът му е фалцетно-пискливо-тънък трябва да си много необективен, за да не го признаеш. Пък нека човекът си взима добре тоновете от трета октава, мен това ме дразни ;)

Това е и темата на този thread, великите групи според другите, които лично теб [сочи неопределено с пръст] те дразнят.

и btw, когато имаш съчетанието въпреки и че, запетайката се слага преди въпреки, въпреки че механичното правило (като пеенето на Дж.А.) е да е пред Ч

regards




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.