Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:08 20.05.24 
Музикални
   >> Рок
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: то прозвучанови [re: yozoff]  
Автор Члeн1 (Член №1)
Публикувано29.01.03 15:26



Аааа, виж това не го вярвам да се случи :-))) (с Дио де :-))))



Тема По-скоро...нови [re: yozoff]  
АвторKitten (Нерегистриран)
Публикувано29.01.03 15:27



като обяснение в любов...



Тема Re: направо си енови [re: yozoff]  
Автор Члeн1 (Член №1)
Публикувано29.01.03 15:31



лилииии, кви сте съмнителни и двамата :-)
направо подозрителна е тая работа :-)



Тема Re: Най-омразна известна рок група топ 10нови [re: Dakota]  
Автор karasko (австралопитек)
Публикувано29.01.03 15:37



W nedelq sutrin se budish do.....oups...

zdrasti Dakota :)

reborn in the shadow of the magpie


Тема По-известни?нови [re: Welkin Maze]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано29.01.03 15:52



За тебе може би.
В този смисъл може да се каже и че Бритни е по-известна. Което не значи, че през 2013 ще е така.

Когато Господ затваря врати, отваря порти.


Тема глупостинови [re: Kлep]  
Автор Welkin Maze (Rough Silk)
Публикувано29.01.03 16:05



да вземем само тия в заглавния постинг на темата, че не ми се претърсват всички сега.
Джоуви са по-известни със сигурност от Nightwish, Deep Forest, Ванеса Мей, Def Leppard. И не на мен, а по принцип.
Въобще "по-известни на някого конкретно" е безсмислен израз - откъде ти хрумна? Едно нещо е или известно на някого, или не. "ПО-известно" може да се каже само, когато става въпрос за група от хора. Поредна езикова грешка, журналисткееее
Ама много обичаш да спориш за неща, за които очевидно не си права. Това че не ти харсват Джоуви, не знам защо те вдъхновява да измисляш нови очевидно неверни факри за света.



Тема шшштнови [re: Kлep]  
Автор yozoff (one and only)
Публикувано29.01.03 16:18



да не земе да чуе дяволът



Тема Re: глупостинови [re: Welkin Maze]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано29.01.03 16:45



За групите, които си изброил спрямо Бон Джоуви спор няма. Но абсолютно съм готова да споря, дали те са по-известни от групите, които аз съм изброила. Върни се на първия ми постинг, преди уточнението, и после спори.

Когато Господ затваря врати, отваря порти.


Тема Re: глупостинови [re: Kлep]  
Автор Welkin Maze (Rough Silk)
Публикувано29.01.03 16:58



там е работата, че ти споменаваш бон джоуви във връзка с групите допреди твоя постинг. Прочети си го, ако не помниш, а то и без да си го четеш е ясно, щото просто не би имало смисъл да си отправиш сама критика във връзка с джоуви и твоя постинг едновременно. Тъй че ....



Тема Re: глупостинови [re: Welkin Maze]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано29.01.03 17:03



Споменавам ги във връзка с чужди постинги, но ги сравнявам по известност с групите от моя и обяснявам, защо не съм ги включила в моя списък, въпреки, че не ги харесвам. Сега ясно ли ти е? Заядливко такъв.

Когато Господ затваря врати, отваря порти.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.