Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:23 20.05.24 
Музикални
   >> Рок
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Най-омразна известна рок група топ 10нови [re: Pau]  
Автор Tarkus (минаващ)
Публикувано29.01.03 21:35



Франк Запа никак не го харесвам, ей!
А непрекъснато ми обясняват, че бил велик.
Той май се води и първия рапър(или не)?

A twinkling light,hidden behind the mirror.


Тема Re: Най-омразна известна рок група топ 10нови [re: Tarkus]  
Автор Aтилa ()
Публикувано30.01.03 04:10



Той е първия в повечето неща!
Той просто е Франк Запа!



Тема Re: Да не изпадаме в излишни спорове,нови [re: Tarkus]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано30.01.03 09:58



Така е. А иначе от моите приятели чух, че концертът им в София бил най-добрият концерт, който някога е провеждан у нас. Нямам основания да не им вярвам. Но като не ми "влиза" една музика, какво да правя. Опитвала съм се хиляди пъти да се насиля да ги харесам и не и не. Просто мелодиката им не ме грабва.

Когато Господ затваря врати, отваря порти.


Тема Re: Най-омразна известна рок група топ 10нови [re: Pau]  
Автор Highway Star (purpleзиозавър)
Публикувано30.01.03 10:52



Малко странно ми звучи в рок-клуба да пишем за най-омразната рок група?!Виж,ако ме караш да пиша за най-омразните ми групи по принцип - цял поменник имам,това лигави поп звезди,мазни чернилки или недооценините български изпълнители!
Проблема с нехаресваните от мен рок групи и изпълнители се състои в това,че ако чуя по радиото нещо нелюбимо,местя се на друга радиостанция,както си подбирам и заведенията в които ходя,по същия признак.
Конкретно на въпроса не харесвам,абсолютно:
- Нирвана - просто се чудя,какво толкова тия са "дали на света"?!
- Oasis - тия,които се опитаха да ги сравняват с Битълс - "да го духат"!
- Korn - и производните им..............какво падение на рока е това........
- плюс всякакви там - Doom,Rap,Death metal........о'ужас!
- и накрая най-омразната ми песен,дето като я чуя/слава богу,че днес рок-радиостнациите изобщо не я пускат/,откачам - In-A-Gadda-Da-Vidda на Iron Butterfly - 19 min.live version!



Тема po-gore biloto maistoriнови [re: Tarkus]  
Автор Vik~ (непознат )
Публикувано30.01.03 12:40



....Yes my friend...."tezi" Yes imat kompozirana tonove muzika, v koiato mojesh da otkriesh vsichko, adski tesnogrudi izkazvania sa se zaredili v taia tema...omerzenie me vruhlita...Yes ne sa lesna grupa, no ne e kazano, che triabva da se borish sas sebe si, za da gi proslushash, vupreki che na niakoi ot postvashtite tuk tova mnooogo shte im pomogne, mislia shte se saglasish Tarkus.... btw snabdi li se s novia Vai...
Vik



Тема Re: разкошен въпроснови [re: Bgpunk]  
Автор reader (bitter)
Публикувано30.01.03 13:15



емоционална.
Разбираш ли?

"Човек иска да бъде разбиран, дори и да знае, че не е обичан"


Тема Re: разкошен въпроснови [re: reader]  
Автор Bgpunk (психо охисп)
Публикувано30.01.03 14:46



тоест?
аз помня нещо-ама това не е причина да си мърсиш ушите с такива неща

Please,don't tell me about the death of pop!

Тема Re: Най-омразна известна рок група топ 10нови [re: Pau]  
Автор FlGHTER (buried insane)
Публикувано30.01.03 17:11



Тъй,тъй.
И аз да се присламча.Първо да река,че всичко по-долу изброено е лично мое мнение,за да не ми се нахвърли ято хищници.Не са подредени по ред на непоносимост,щото ми е доста трудно да определя кой ме дразни повече.
1.Значи Металика (ама тук да се броят и кажи-речи всички хеви метъл групи.Казвам тях,щото са най-зле май,пък и доста народ окачествява метъла с тях).Та всички тия хеви метълюги имат лошия навик да смесват историческите епохи(праисторическа неподдържаност, невъздържаност и мазна коса с размахване на мечове и брони в комбинация с крясъци тип "Брадъъъъъъърс!Уи ар уориъъъъъъъъъърс!",характерни за средновековието).А самата музика като слушаш можеш да пуснеш брада, корени, гълъбче или каквото там друго има за пускане от скука.И още ред причини, поради които ме дразнят, но няма да ги изброявам.
2.Бон Джоуви ( и всякакви поп-метъл или както се водят там изгъзици).Сори, Джонка, ама тва с хващането в крачка сме го виждали вече.И тук важи това за пускането.Освен това четох,че Джонката казАл, че прическата му от 80те приличала на метла - е, поздравления, постигнал е желаната прилика с проскубана кокошка.
3.Нео-рап-мап-шит-метълът не се брои,нали???
4. Няма как да пропусна онова русо нешчо Аврил Не-знам-коя-си, дето правила "истински рок".СиНпатяга:-)))
5.Дет метъл групите.Непосилно ми е да схвана дълбоките послания в музиката им.Някак си ми е трудно да вникна (понеже на село вече не гледат прасета и няма как да тренирам анализ на грухтенето).
Това засега май.
Всички прилики с реални лица...и кво беше там....

I'm sad I feel like a little child somebody's left there is no rain

Редактирано от FlGHTER на 30.01.03 17:15.



Тема Re: po-gore biloto maistoriнови [re: Vik~]  
Автор Welkin Maze (Rough Silk)
Публикувано30.01.03 18:02



къв е тоя нов Вай - оня сборния ли?



Тема Re: po-gore biloto maistoriнови [re: Welkin Maze]  
Автор Vik~ (непознат )
Публикувано30.01.03 18:11



....imenno tozi sbornia, obeshtan mi ot teb!!!s/u zaplashtane
Vik




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.