Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:15 17.05.24 
Горещи теми
   >> Войната по пътищата
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Сайт за качване на снимки от пътни нарушениянови [re: Maik_Lauri]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано14.07.10 02:02



В отговор на:

Клипа е брутален...




Клиповете (и двата) са напълно реалистични. Всичко това е 100% вероятно да се случи в реалния живот; и се случва, всеки ден, някъде по света. Ако си затваряме очите пред такива реалности - това само увеличава вероятността те да се случват.

Видял съм наживо резултата от само две катастрофи, едната беше по-лека, другата... беше грозна. Това ми стига за цял живот. Това трябва да се показва (на живо!) и на всички, които за първи път взимат книжка. А тези, които се явяват за възстановяване на такава - трябва да УЧАСТВАТ в разчистването на поне 2-3 тежки катастрофи.

____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.

Тема Re: Сайт за качване на снимки от пътни нарушениянови [re: walkman™]  
Автор Maik_Lauri (непознат )
Публикувано25.07.10 11:16



Съгласен съм с теб, но такива гледки не могат да се понесат от всеки и ще има низ от припадаци...



Тема Re: Сайт за качване на снимки от пътни нарушениянови [re: walkman™]  
Автор нekoй cи (новак)
Публикувано05.08.10 18:52



е какво толкова, вие в месарски магазини не сте ли влизали?
бременните като влязат в месарски магазин имат ли проблем? а тези със слабите нерви?



Тема Re: Сайт за качване на снимки от пътни нарушениянови [re: Maik_Lauri]  
Автор нekoй cи (новак)
Публикувано05.08.10 18:57



такива гледки могат да бъдат предизвикани от всеки, и щом има книжка и кара, трябва да може да ги понесе.
всеки е виждал катастрофи, но точно тези, които правят безумията на пътя си мислят, че на тях няма и не може да им се случи.
наскоро се скарах с един колега, който караше служебната кола със 7 души в нея, защото караше неоправдано бързо и изпреварваше без видимост. много ми се разсърди и обиди, но аз не исках да бъда убит или наранен или да стана инвалид заради това, че той бил много уверен в себе си шофьор и "нямало проблеми"



Тема Re: Сайт за качване на снимки от пътни нарушениянови [re: нekoй cи]  
Автор Dzennn (непознат)
Публикувано11.08.10 20:57



Пич, много си смел, хайде да те пробваме в някоя реанимация...пък тогава пак ще си говорим за месарниците



Тема Re: Сайт за качване на снимки от пътни нарушениянови [re: Dzennn]  
Автор нekoй cи (новак)
Публикувано13.08.10 00:14



Как точно ще ме пробвате в реанимация? Виждал съм всякакви катастрофи по пътищата, както и много кандидати за донори зад волана и на мотоциклети.
Не одобрявам безразсъдното каране, макар и аз да не съм безгрешен в това отношение. Всеки, който шофира поема риск.
Та не разбрах защо да съм смел. Тези неща по снимките са си същото, което може да се види в някоя месарница - отрязани глави, крака, мозъци...
гадно е, но не по-гадно от месарницата. за мен няма разлика.



Тема Re: Сайт за качване на снимки от пътни нарушениянови [re: нekoй cи]  
Автор goblenyte (непознат )
Публикувано08.05.11 16:57



Тези кървави клипове са безсмислени. Който кара внимателно, няма нужда да ги гледа, а на "джигитите" не им пука. По този повод, КАТ пусна снимки без кръв и трупове. Снимките се изпращат индивидуално, като на тях са отбелязани: регистрационния номер, вида на нарушението (най-често скоростта...), дължимата сума и срока за плащане...





Тема Re: Сайт за качване на снимки от пътни нарушениянови [re: goblenyte]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано10.05.11 21:29



Искам и аз да мога да пращам снимки. На КАТ, а те да действат на татък.
Из нашия район общината почна да оправя тротуарите. И планирана и вело алея.
Е - познай - идеален паркинг. Това че майка с количка не може да мине, въобще не е проблем за дебелогъзия шофоьр!

Bеer? Mоre?




Тема Re: Сайт за качване на снимки от пътни нарушениянови [re: bira_more]  
Автор portal (ветеран)
Публикувано21.05.11 12:56



Стандратните балкански похвати не помагат ли - рязане на гуми , дране с ключ, чупене на огледала и фарове



Revolution, the only solution,
The armed response of an entire nation
System of a Down P.L.U.C.K.

Тема Re: Сайт за качване на снимки от пътни нарушениянови [re: portal]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано21.05.11 16:41



Повечето се покриват от застраховки, вкл. - рязане на гуми, понякога. Виж - рязането на вентили не се покрива. А си е половин ден разправия, за 4-те гуми... ;)

И... има вече много хубави смивки за боя, вкл. за автомобилнa. Има и на спрей...



____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.