Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:10 20.06.24 
Горещи теми
   >> Войната по пътищата
*Кратък преглед

Тема 8 малки катаджийчета.нови  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано12.09.09 23:04



Но само в Бяла Слатина. Никъде другаде няма такива неща: там са честни, неподкупни и ако някой си е загубил книжката заради такива, това не е истина.





Тема Re: 8 малки катаджийчета.нови [re: Kиpo]  
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано13.09.09 08:54



Е, не чу ли кво каза един бакшиш по повод полицаите в Бяла Слатина, не били подкупни и толкоз

та ти не знаеш ли че няма подкупни полицаи
Ама като има луди да дават ще има и такива дет ше взимат...да
Аз имам един основен принцип у тоя живот, пари на полицай не се дават
А най готиното беше как министър Цветанов беше удивен, че е възможно точно такава схема да има в редиците на МВР



Тема катаджийчетанови [re: !!Фakличka!!]  
Автор kalev2c ()
Публикувано13.09.09 21:25



В отговор на:

Аз имам един основен принцип у тоя живот, пари на полицай не се дават



Ти не даваш, но всяка патрулна двойка си получава премия от броя на съставените актове в края на месеца.

Нашите управници са измислили как да пълнят бюджета и при наработещи заводи - с тормоз и рекет на пътя.

Няма друга държава, членка на ЕС в която полиицията да спира водачите на пътя без да са извършили каквото и да е нарушение и да ги тормозят превишавайки правата си.

вo имѧ ҃῾оца и ҃сна и стааго ҃дха аминъ


Тема Re: 8 малки катаджийчета. [re: Kиpo]  
Автор 3ъл_Дyx (вестоносец)
Публикувано13.09.09 21:28



Аз скоро ще пробвам нещо...имам тука едни банкноти,описани по серийни номера с протокол.Ако си поиска някой-давам парите и след това звъня в инспектората им.Да видим какъв ще е ефекта и дали ще има ефект.



Тема Re: 8 малки катаджийчета.нови [re: !!Фakличka!!]  
Автор Лaнc Линk - тaйният areнт (маймун)
Публикувано14.09.09 15:15



Тази схема може да не е била точно стандартната - имали са и незаконен радар. Вероятно са били малко по-подготвени от стандартните подкупни катаджии.

----------------------------------------
Здрав дух, в здрава бутилка!


Тема Re: 8 малки катаджийчета.нови [re: Лaнc Линk - тaйният ]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано15.09.09 00:08



Стандартните подкупни катаджии(аз съм твърдо убеден, че НЯМА неподкупен катаджия) са извън килиите, тъй, както "не са подготвени"





Тема Re: 8 малки катаджийчета.нови [re: 3ъл_Дyx]  
Автор barak_ubama (психо лекар)
Публикувано22.09.09 10:52



Не оправдавам тези 8-мината които са част от мършата в МВР но брато много филми си гледал-не става така както си го замислил





Тема Re: 8 малки катаджийчета.нови [re: 3ъл_Дyx]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано22.09.09 16:01



Това, че са ти описани номерата - нищо не значи. Ако банкнотите не са ти дадени специално като подставено лице да ги изобличиш в корупция (а тогава се опбработват специално, номерата са най-малкия проблем) - никой няма да ги признае като доказателство. Ченгето ще каже "ами имаше да ми връща едни пари" - и толкоз. Че и накрая може да ти спретне дело за клевета...



____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.

Тема Re: 8 малки катаджийчета.нови [re: walkman™]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано22.09.09 16:04



Тва ще е интересно - представям си как някое ченге някъде на майната си ми е дало заем и аз му го връщам.



Bеer? Mоre?



Тема Re: 8 малки катаджийчета.нови [re: bira_more]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано22.09.09 19:25



Абе... ти казваш, че си му дал рушвет, и той трябва да доказва, че не е така. Той казва, че ти е давал пари назаем - вече ти трябва да доказваш, че не си... Пък и по закон такива самодейности не се приемат като доказателство в съда.



____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.


*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.