Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:43 03.06.24 
Горещи теми
   >> Войната по пътищата
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Нова камера на "Цариградско"нови [re: bluefan]  
Автор Dakota (erotoman)
Публикувано25.05.10 16:45



Е, то ако става въпрос мен на "Цариградско" са ме спирали ушевите със засечени 165 км/ч.



Но камерката работи - вчера точно като минавах от противоположната страна я видях как присветква. Ти какви стикери си налепил по номерата на амг-то?



Тема Re: Нова камера на "Цариградско"нови [re: Dakota]  
Автор bluefan (B6 GEPANZERT)
Публикувано26.05.10 01:52



На една хонда ЦРВ дето карах както и на старата Г класа съм пробвал доста неща в интерес на истината.
Лепил съм фолио (най-ефикасното ама си личи яко), маркер, спрей.



Само не съм пробвал като ония урод от Такси със сменящия се номер ама време има

Един познат си е сложил някакво антирефкелсно стъкло (не съм сигурен,че така се казва)от тия дето се слагат на картини и гоблени в музеи и като го снимаш излиза некакво размазано петно =)

Сега в момента не съм слагал абсолютно нищо и за това ми е смешно,че не ме е снимала още тая въпросна камера а съм сигурен за ужасно много пъти, в които съм карал с МНОГО =) Може би щото карам с американска книжка все още, може би щото доскоро карах с чужд номер, може би щото имам мой човек в КАТ не знам каква е причината ама не ме е снимала още

Редактирано от bluefan на 26.05.10 01:52.



Тема Re: Нова камера на "Цариградско"нови [re: bluefan]  
Автор Dakota (erotoman)
Публикувано31.05.10 12:40



Стъкло върху номера много ще личи. Аз гледам за фолио, но наистина май ще трябва да прибегнем до варианта ротиращ се номер.

А точно днес си мислех, дали ако мина с 240 покрай камерата ще успее да ме снима или ще е размазано?



Тема Re: Нова камера на "Цариградско"нови [re: Dakota]  
Автор georgisd (новак)
Публикувано18.06.10 15:34



Аз си карам полека е камерите не ме притесняват ... ммм да!





Тема Маглев се пишенови [re: Лaнc Линk - тaйният ]  
Автор АВе (речникаря)
Публикувано03.07.10 18:55



с малка буква. Означава магнитна левитация.

ПиснА ми от неграмотни.



Тема Re: Нова камера на "Цариградско"нови [re: Dakota]  
Автор bluefan (НАТУРАЛЕН)
Публикувано05.07.10 03:52



Преди светофара на орлов мост също има камера и петъка изпозирах много яко пред нея - с широка усмивка и официален шушляк.

It's a Privilege to Call Yourself a Scientologist

Редактирано от bluefan на 05.07.10 03:52.



Тема Явно си имаме експерт по граматика!нови [re: АВе]  
Автор Лaнc Линk тaйният areнт (маймун)
Публикувано05.07.10 14:11



Само дето Маглев както например Токамак (няма да ти обяснявам какво значи, намери си го сам в нета) е наименование на технология, а не нейното описание, независимо че произлиза от един вид абривиатура на описанието.

И първо виж и пробвай подобно съоръжение на живо, а после ми се прави на отворен



--------------------------
Там където свършват всички Надежди ... започва Обеля!

Тема Re: няма нужда да се "правя",нови [re: !!Фakличka!!]  
Автор нekoй cи (новак)
Публикувано05.08.10 19:04



релативистки или релативистични скорости - скорости близки до тази на светлината - обяснение като за руса.
при тези скорости се наблюдават парадоксални ефекти на забавяне на времето, промяна на размерите на обектите, промяна на масата на обектите и други.
практически недостижими за реални обекти с маса от порядъка на автомобил, поради необходимостта от почти безкрайна енергия за достигането им. при достигане на скоростта на светлината, всяка обект от веществена форма на материята придобива безкрайно голяма маса, затова и скоростта на светлината е невъзможно да се достигне. (или е поне една от причините да не може да се достигне)



Тема Re: Нова камера на "Цариградско"нови [re: Dakota]  
Автор Villadona (Red or Dead)
Публикувано15.11.10 09:07



Мерси Даки





Тема Re: Нова камера на "Цариградско"нови [re: Villadona]  
Автор menotar (непознат )
Публикувано28.08.15 12:54



Няколко пъти я сефтосъх тая камера :)
_________________






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.