Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:32 26.06.24 
Горещи теми
   >> Войната по пътищата
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема абе балъкнови [re: walkman™]  
Автор Dakota (erotoman)
Публикувано02.06.09 18:54



Човекът караше с една скорост преди да го изпреваря и като тръгнах да го изпреварвам - със съвсем друга, с очевидната цел да ми попречи на изпреварването, като накрая беше развил 180 км/ч. Освен това, преди да започна изпреварването се движехме и двамата с 80 км/ч. Това е началната ни скорост и това съм го описал пределно ясно. Тъп ли си или на такъв се правиш?

По време на изпреварването не се разсейвам с гледане на километража, а гледам да го завърша по най-бързия и безопасен начин, без да подозирам, че тоя кретен ще се опита да ме убие в яда си, че някой му изпреварва тромавата джипка.

Айде като не си шофьор, не се изказвай неподготвен и не раздавай квалификации наляво и надясно, защото утре и на теб може да се случи нещо такова. Или ти какво, изпреварваш и като минеш 90 км/ч пускаш газта за по-безопасно? Тъпанар.

"Договор, подписан с Русия, струва по-малко от хартията, върху която е написан!" - Бисмарк


Тема Re: абе балъкнови [re: Dakota]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано02.06.09 21:00



>>> По време на изпреварването не се разсейвам с гледане на километража

Ама ти наистина ли си толкова тъп, че не можеш достатъчно точно да определиш с колко приблизително се движиш, без да гледаш километража?!? Не те имах за толкова тъп, ама щом казваш...

Ти си знаеш.

>> без да подозирам, че тоя кретен ще се опита да ме убие в яда си
Аха, а оня кретен, дето НА ВСЯКА ЦЕНА трябва да изпревари предния? За него какво да кажем?

>>> Или ти какво, изпреварваш и като минеш 90 км/ч пускаш газта за по-безопасно?
Във всеки случай, не бих направил такъв идиотизъм като теб. Като пораснеш, ще разбереш, че пишкомеренето е за пъпчиви тийнейджъри. Е, може и да не пораснеш. Умствено, де. Като те гледам - най-вероятно все такъв пишкомерец ще си останеш.

>>> Тъпанар
Е, не беше нужно да се представяш.

____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.

Тема повтаряш сенови [re: walkman™]  
Автор Dakota (erotoman)
Публикувано03.06.09 10:24



Измисли нещо ново.

И недей да ми говориш за "изпреварване на всяка цена" и т.н. изсмукани глупости от пръстите ти. Беше си рутинно изпреварване, до един определен момент. Едно от десетките изпреварвания по целия ми път. Или явно за дришльовци като тебе, изпреварването само по себе си е престъпление, а?

Обикновено, когато човек се движи с определена скорост и настигне по-бавно движещо се МПС и има видимост и условия за това, го изпреварва, нали? Нормално е и няма нищо нередно в цялата работа. Е, точно това направих и аз. Ако джипът се движеше със скоростта, която разви нарочно след това, естествено нямаше да има никакъв смисъл да го изпреварвам, а и никога нямаше да го настигна така или иначе, защото аз шофирах с по-ниска скорост. Но нещата не стояха по този начин, както сигурно за четвърти път се опитвам да ти обясня.

Всъщност, вече ти измислих нов прякор - километражчо. Явно си надарен с уникалната дарба да определяш на око скоростта хем "достатъчно точно", хем "приблизително", което само по себе си е достойно за адмирации. Как го правиш, сподели? На мен тази задача не ми изглежда толкова лесна - автомобилът ми вози добре както при 40 км/ч, така и при 140 км/ч, така също и при 240 км/ч. Остава за скоростта си да съдя по околните предмети. Викаш, докато изпреварвам, вместо да гледам участниците в движението и да съобрязявам скоростта си с тях, по-добре да гледам храстите, птичките и маркировката?... Хитро, не се бях сетил за това, километражчо.



"Договор, подписан с Русия, струва по-малко от хартията, върху която е написан!" - Бисмарк

Тема Re: повтаряш сенови [re: Dakota]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано03.06.09 11:54



Ок, де... не се ядосвай. Ще вземе да ти се повреди нещо.



А за прякор... може бе; ти твоя нали сам си го каза в края на предишния си постинг.

____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.

Тема Re: повтаряш сенови [re: Dakota]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано04.06.09 17:59



Щот ти е калпав автомобила.
Да си беше взел една нива - ем няма да може да вдигнеш толкова много, хем има един куп дрънчащи неща които дрънчат по различен начин в зависимост от скоростта.
Аз например мога да определя на ухо с точност до 10 км с каква скорост се движа.

Bеer? Mоre?




Тема "И като се откри достатъчна видимост и видяхме, ченови [re: Dakota]  
Автор A$$A$$lN (пристрастен)
Публикувано06.06.09 02:07



няма коли отсреща, тръгнахМЕ да го изпреварваМЕ."

Ти си бил голям шофьор, бе!!! Този пред теб е тръгнал да изпреварва, а ти си се залепил неправилно зад него. Що не остави човека да си завърши изпреварването и тогава да започнеш да изпреварваш ти???

И защо караш със 125 ? Къде в Бг е разрешена такава скорост?



Тема Re: Немога да разбера...нови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор portal (пристрастен)
Публикувано08.06.09 11:56



Просто не им обръщай внимание. Ти си в правото си да си караш там с тази скорост, при положение, че средната лента е заета разбира се с такива които карат по бавно от теб...
Нека си беснее колкото иска отзад, винаги може да прескочи мантинелата или просто да започне да се телепортира... може да организра и някаква форма на организация, через която да се бори за промяна на правилника и закона



Revolution, the only solution,
The armed response of an entire nation
System of a Down P.L.U.C.K.

Тема Re: поведение при изпреварваненови [re: Dakota]  
Автор portal (старо куче)
Публикувано08.06.09 12:04



Много често ми се лсучва в планинските райони, където шофирам често и си знам пътя, хора с нови автомобили най-вече шофират по следния начин - видят права газ-газ-газ, дойде завоя набиване на спирачки... аз спокойно си поддържам средна скорост от 70-80 км в час почти без да пипам спирачка... и като настигна някъв такъв става малко неприятно, колата ми не е мнгог нова вече, не е и спортна или мощна, и когато на подходящ завой, с подходяща права тръгна да изпреварвам... се надува газт да си правим състезания, за да мога да умра спокойно на следващия завой , а героя да не бъде изпреварен, при положение че поселдните 10-15 минути съм му бил отзад... причината да изпреварвам е именно това посотянно набиване на спирачки за да го оставя да ис прави тези неща - аз трябва да падна на 50-60... винаги изчкавам търпеливо най подходящия завой и права и за това наситна се ядосвам (коеот ства рядко на пътя) когато "колегата" настъпва газта за да не могад аго изпреваря иамйки предимството на по-новия и мощен автомобил...

Revolution, the only solution,
The armed response of an entire nation
System of a Down P.L.U.C.K.


Тема Re: поведение при изпреварваненови [re: portal]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано08.06.09 12:36



>>> когато "колегата" настъпва газта за да не могад аго изпреваря
В грешка си - тези не са ти "колеги". Това са (предимно млади) пишкомерци, които си мислят, че като са седнали в лъскав мощен автомобил, това автоматично ги прави много добри шофьори. Не си заслужава да си хабиш нервите заради подобни малоумници.

____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.


Тема Re: поведение при изпреварваненови [re: walkman™]  
Автор portal (старо куче)
Публикувано08.06.09 13:03



Да съгалсен съм, но понякога се ядосвам именно зарди това, че изчаквам най-търпеливо отзад подходящото място, които не са много ... не изпадм бяс нали :) , в крайна сметка си се дърпам назад и започвам да карам по бавно и се натрупва дистанция... поне да не скачма и аз на спирачките... сигурно е голямо задоволство това, че съм бил победен и недопуснат да си акрма по пътя...
Понеже знам колко е неприятно като ми додей някой "по-добър" от мен отзад , много леко намаляне да не стаен беля с десн мигач на подходящо място и максимално изнасяне и бивма изпреарен културно и безопасно за всички :) често ми се благодари с аварихно намигане :)
Искам да бъда пормянта, кояот искам да видя по пътищата ни, за даможе всеки да стига за къдеот е тръгнал жив и здрав :)

Revolution, the only solution,
The armed response of an entire nation
System of a Down P.L.U.C.K.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.