Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:12 11.05.24 
Горещи теми
   >> Войната по пътищата
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема ДО КИРО!!!нови  
Автор MAГИ (непознат )
Публикувано24.03.09 15:23



ИСКАМ ДА ТЕ ПИТАМ НЕЩО! ТИ НЯКОГА ЗАМИСЛЯЛ ЛИ СЕ КАК СЕ ЧУВСТВА МАКСИМ? ВСЕКИ МОЖЕШЕ ДА БЪДЕ НА НЕГОВО МЯСТО. В ТАЗИ ДЪРЖАВА НА ПЪЛНО БЕЗЗАКОНИЕ,ТИ НИКОГА ЛИ НЕ СИ НАРУШАВАЛ ПРВИЛАТА,И ТО БЕЗНАКАЗАНО???



Тема Re: ДО КИРО!!!нови [re: MAГИ]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано24.03.09 18:38



Как се чувства максим ли? Ами не му пука, достатъчно го показа...



____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.

Тема Re: ДО КИРО!!!нови [re: walkman™]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано24.03.09 22:40



А бе в интерес на истината - имаше и възможност и средства кръвната проба да покаже 0 промила, ама не го направи.
Та явно за разлика от много други все пак има някакъв зачатък на морал.
Чувал съм от спортисти какво къде и колко би струвало да те изкарат трезвен като морковче.

Bеer? Mоre?




Тема Re: ДО КИРО!!!нови [re: bira_more]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано24.03.09 23:54



Абе не знам... Поне по това, което аз съм виждал и чел като негови изявления - не ми се вижда много затрогнат от случая...

____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.


Тема Re: ДО КИРО!!!нови [re: walkman™]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано25.03.09 07:33



Външните прояви на чувства са въпрос на темперамент. Има хора, които и при смъртта на майка си изглеждат... студени и безразлични. Това все още нищо не значи.

Мен повече ме притеснява фактът (ако е вярно), че не е взел кой-знае колко дейно участие в материалната подкрепа на лечението на момичето. В края на краищата - ставаше въпрос само за ПАРИ...

Да вметна - ЧЕТВОРНО повече ме възмущава поведението на бащата на Мануела. Да проиграе парите, събрани за ДЪЩЕРЯ му - този трябва задължително да ЛЕЖИ. Поне според мен.

"Винаги има поне още една гледна точка..."


Тема Re: ДО КИРО!!!нови [re: walkman™]  
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано25.03.09 08:59



говориш абсолютни глупости

точно пък той не че го показа, ами му личи че съжалява за случилото се и че това адски го тормози, виж обаче бащата на Мануела се държи нагло и на него не му пука че е проиграл парите за лечението на детето си!!!
а стига сте дрънкали глупости, нито един здравомислещ човек няма да остане не затрогнат от такъв случай...



Тема Re: ДО КИРО!!!нови [re: yниKaлнa]  
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано25.03.09 09:01



и да лежи и не, греха който стори няма да го подмине





Тема махни капслока, ма!нови [re: MAГИ]  
Автор Дekcтъp (батко-психопат)
Публикувано25.03.09 13:44



И няма какво да се замислям! Аз пиян на колата не се качвам, да е мислил той, когато го е направил! По тоя начин се е самолишил от възможността да го разглеждам като човек! Мани, че е антипатичен като визия феминизиран педераст-ефеб!



Тема Йозеф Фрицъл?нови [re: MAГИ]  
Автор Dakota (erotoman)
Публикувано25.03.09 14:49



Ами защо никой не мисли за това как се чувства Йозеф Фрицъл?... Всеки можеше да бъде на негово място и т.н.



"Договор, подписан с Русия, струва по-малко от хартията, върху която е написан!" - Бисмарк

Тема Re: ДО КИРО!!!нови [re: !!Фakличka!!]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано26.03.09 02:13



Да бе, личи му... Всяко пиянде от селска самодейна трупа ще го изиграе пред камера не по-лошо "съжалението"...

И това, че бащата на Мануела е изрод, изобщо не означава, че онова педалче е станало и на косъм по-добро. Просто това са съвсем различни неща, макар да са еднакво отвратителни.

____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.