Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:33 11.06.24 
Горещи теми
   >> Войната по пътищата
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: За святкането с фаровенови [re: dibla]  
Автор Дekcтъp (батко-психопат)
Публикувано21.04.09 08:46



КИРИЛИЦА!!!



Тема Re: За святкането с фаровенови [re: Cлapтибapтфacт]  
Автор akamburova_ (непознат)
Публикувано24.04.09 15:39



Аз не съм шофьор, но моя приятел е и често пътуваме заедно. Какво забелязах аз - никой вече не святка с фарове! Няма предупреждения за полицаи и така веднъж "олекнахме" с 20лв. Според мен е добре да се предупреждава, че наблизо има копои! :)



Тема Re: За святкането с фаровенови [re: akamburova_]  
Автор Cлapтибapтфacт (магратеанец)
Публикувано24.04.09 17:36



Ами чудесно - докато има такива като вас - ще има и куки, които се молят за пари.

To ensure ongoing quality of service, your death may be monitored for training purposes.


Тема Re: За святкането с фаровенови [re: Cлapтибapтфacт]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано24.04.09 17:57



А и ще има и депутати и министри дето ще си прибират рушветчета със 7 - 8 цифрички. Няма да са по 20 кинта ще са по 20 или повече милиончета.

Bеer? Mоre?




Тема Re: За святкането с фаровенови [re: Cлapтибapтфacт]  
Автор Caнитap (napalmoff )
Публикувано29.04.09 15:35



Oффф, много сложно. Като ги видя Гададжиите, че са се разпасали като селски разсилни, и са застанали зад идиотско ограничение с цел да смъкнат някой лев святкам.
Понякога, като видя, че някой кара насреща като джигит, пак святкам и без да има Гададжии. поне 5 км, след това карат нормално от страх. Един вид превенция






Тема Re: За святкането с фаровенови [re: Лaнc Линk - тaйният ]  
Автор Гъpkинятa (спокойна )
Публикувано04.05.09 08:52



Ланс, там ограничението на скоростта е предимно заради тъпите враждебненчани, които често пресичат пътното платно. Става въпрос за отсечката изход от софия, разклона за кремиковци и по-нататък Богровите. В долни и Горни Богров ограниченията са по същата причина. ...

Ayth eimai, kai se opoion areso



Тема Re: За святкането с фаровенови [re: yниKaлнa]  
Автор Гъpkинятa (спокойна )
Публикувано04.05.09 08:59



Ехей, това е силно казано. Случи ми се преди около 10-тина дена, по пантофи и домашна дреха да прескоча с колата в квартала вечерта около 11.30 да търся отворен магазин да си купя нещо. На връщане, на един светофар се изнасям на жълто и след малко виждам буркана в огледалото. Спирам естествено, но в себе си нямам никакви документи, само документите на колата. Лична карта и книжка - в чантата в къщи. А това става на две пресечки от дома ми. Е ... трябваше да вляза в затвора ли???



Ayth eimai, kai se opoion areso

Тема Re: За святкането с фаровенови [re: Cлapтибapтфacт]  
Автор Гъpkинятa (спокойна )
Публикувано04.05.09 09:07



Трябва да се използува този вид предупреждение, за да не пълним гушите на полицаите. При последното ми идване в България преди Великден, по пътя София-Варна, някъде около Ловеч искаха да ми вземат книжката за 3 месеца. Прав, чист път с перфектна настилка и ограничение 60!!! А аз бях поне със 160. Като ми изскочи палката от ляво поне 20 метра изрисувах пътя докато спра. Добре, че бях сама, та се разбрахне някакси.

Ayth eimai, kai se opoion areso



Тема Re: За святкането с фаровенови [re: Гъpkинятa]  
Автор Cлapтибapтфacт (магратеанец)
Публикувано04.05.09 10:24



Обикновено на кръстовищата има такова ограничение. Движейки се със 160, какъв би бил резултатът, ако някой то изскочи странично?

To ensure ongoing quality of service, your death may be monitored for training purposes.


Тема Re: За святкането с фаровенови [re: Гъpkинятa]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано04.05.09 16:22



Едно е да си забравила книжката, друго е да са тия отнели или да я нямаш. Има разлика.
И закона до някъде я прави.



Bеer? Mоre?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.