Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:24 12.06.24 
Горещи теми
   >> Войната по пътищата
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Истината за катастрофите са...нови [re: bira_more]  
Автор Лaнc Линk - тaйният areнт (маймун)
Публикувано12.11.08 17:36



Е, да, тук си трябват глобички, но трябва да се работи с по-голям приоритет за направата на паркинги.
Същото е със скоростта - вместо да се гоним по малоумни знаци 40 и 60 да довършат магистралите - хем ще се кара по-бързо, хем ще има много по-малко жертви на пътя.

----------------------------------------
Здрав дух, в здрава бутилка!


Тема Re: Истината за катастрофите са...нови [re: Лaнc Линk - тaйният ]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано12.11.08 18:29



Зависи от ладата. Ако е някой опитен с Нива, тира ще си мине тъй или иначе спокойно. За теб е по неясно...
Както и да е. Не се дразня особено от бързащите. Особено ако дават мигачи.


Вярно е че се кефя много - човека прави всякакви салтоморталета да ме изпревари. Накрая ме изпшреварва. Дава газ. Ама истински. И стига до светофара. И там ме изчаква културно. Или се набива баш пред мен, ама пред него има грамаден животън. И само - мръдне в ляво, върне се, мръдне в ляво - върне се. А след километър - дойде си разширение и....
Дразня се от идиоти които си карат, виждат светофара че светва жълто ама те си карат. Има още 20 - 30 метра, ама те си карат. Светва червено, те си минават. Не винаги де - виждаме ги по клипове и хроники. Не става въпрос да се е разсеял - просто червеното за него не важи. И не е блондинка.
И такива са ме возили. И го питам - а бе пич - не виждаш ли? Какво правиш?
- А миии - и се лендзи.

Bеer? Mоre?



Тема Re: Истината за катастрофите са...нови [re: yниKaлнa]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано12.11.08 20:06



Да се шегувам за кое?!?

____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.


Тема Re: Истината за катастрофите са...нови [re: walkman™]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано12.11.08 23:09



"А кой е Обама? " - това не беше ли шега?

"Винаги има поне още една гледна точка..."


Тема Re: Истината за катастрофите са...нови [re: bira_more]  
Автор Buhl (H.)
Публикувано12.11.08 23:11



Банкетът всъщност си е дясна лента за изпреварване за някои, дето не ги е страх от изхвърлени болтове, чаркове, спрели коли и др.под. препятствия. Непрекъснатата линия е за заблуда на будалите - за да не пречат на голфовете.

Следите, оставени по улицата, са по-дълбоки от следите, оставени в интернет.


Тема Re: Истината за катастрофите са...нови [re: yниKaлнa]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано13.11.08 00:22



Че каква шега?!? Питам просто... ако не трябваше - забрави.......

____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.


Тема Re: Истината за катастрофите са...нови [re: bira_more]  
Автор Лaнc Линk - тaйният areнт (маймун)
Публикувано13.11.08 18:38



Аз се дразня от тези които виждат, че лентата е за на дясно и че има спряла кола която завива и ще си остане там, но се нареждат зад не и започват да натискат да влязат при теб ... и още повече се дразня на тези дето ги пускат. Иначе се кефя на човек който си изчисли светофара и успее да хване празна лента. Независимо, че е в нарушение хем не пречи на никого и хем успява да мине пред всички.

Другия номер е в насрещното - отатък идат колите и трябва да се присвиват, защото на кретена с голямото ауди не му се чака на опашката.
При подобно движение просто не мога да съм толрантния, дето ще седи на най-дългата опашка и ще гледа как и от двете страни го изпреварват.

Иначе за извънградско съм културка независимо, че карам с 30 над ограничението. Давам си мигачите, не светя в очите на хората пред мен, спирам на червено, изпреварвам на сигурно, не се бутам да влизам където няма място, не влизам в другото платно при завой без видимост ...
Просто не мога да се съглася с нагласената статистика на КАТ за скоростите - когато има два фактора - неправилно изпреварване и превишена скорост или алкохол и превишена скорост и двата влизат в статистката наравно, а е ясно защо е станала белята. Накрая скоростта им е виновна, защото най-лесно се лови за да се вземат подкупи.

----------------------------------------
Здрав дух, в здрава бутилка!


Тема Re: Истината за катастрофите са...нови [re: Buhl]  
Автор Лaнc Линk - тaйният areнт (маймун)
Публикувано13.11.08 18:41



Банкета е за изпреварване по време на задръстване

... или поне така е при нас, щото съм бил в задръстване в немско и нито един не мина в аварийната - през цялото време си седеше празна. Как да не ти е кеф да спазваш закона, когато всички останали го спазват!

... е трябва и закона да е като немския, щото в Холандия карат до 120 на магистралата, ама не е кеф ...

----------------------------------------
Здрав дух, в здрава бутилка!

Тема Re: Истината за катастрофите са...нови [re: Лaнc Линk - тaйният ]  
Автор Buhl (H.)
Публикувано13.11.08 19:58



Банкета е за изпреварване по време на задръстване

А, това ли било?


Затова в града някои ползват тротоарите за целта? По навик
Сещам се за пътя между гара Пионер и Двореца на пионерите. Там тротоара си беше чиста дясна лента, докато не му набиха колчета след завоя. И, забележи - в началото им има и едно колче по средата на тротоара, за да не продължи някой по-нататък, а културно да си се върне на платното.
А това, дето говориш по-горе, че от дясната спряла лента напират да вклинят в тая за направо, кръстовището преди Двореца на пионерите е класика. Също и при телевизионната кула, ако идваш от руското посолство, само дето там дясната се движи, а за направо спира. И тарикатите не завиват по принуда надясно, както е редно, а се шушумигосват докато светне червено навсякъде.
Другото, което адске ме дразни е ако от Военната академия караш към Орлов мост в час пик примерно, и не само. Тия които идват от Иван Асен и имат знак само за направо си правят 3-4 колони за наляво и докато на нас свети зелено се изнасят само те и малка част от нас. А камери бол. И за всички тия кръстовища как пък никой не се сети да преорганизира "организацията" на движението, мамка му.

Следите, оставени по улицата, са по-дълбоки от следите, оставени в интернет.

Редактирано от Buhl на 13.11.08 20:02.



Тема Re: Истината за катастрофите са...нови [re: Лaнc Линk - тaйният ]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано13.11.08 22:19



Има едно кръстовище на цариградско на около километър след Практикер - посока Околовръстното.
Та - шосето идващо от Дружба е двупосочно и тясно.
Разбира се винаги има тарикат който да изпревари - дори с риск да затапи завиващите на дясно.
Е - един ден, един пич точно така тарикатее, за негов късмет - катаджии. И разбира се никой не го пуска. И той се пържи в собствен сос.
Разбира се накрая катаджиите го привикаха



Bеer? Mоre?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.