Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:27 27.05.24 
Горещи теми
   >> Войната по пътищата
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Умрях от смях!нови [re: walkman™]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано12.12.08 08:06



Първо - Азис не е софиянец, и той е придошъл от някъде. И второ - някъде да прочете да съм ползвала някого от бригадите за разплод?


Ползвам ги главно за да ми работят.

"Винаги има поне още една гледна точка..."

Тема Re: Умрях от смях!нови [re: yниKaлнa]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано12.12.08 18:10



>> да прочете да съм ползвала някого от бригадите за разплод?

Абе и да си - няма да си признаеш, та нейсе....



____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.

Тема Yepнови [re: yниKaлнa]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано12.12.08 23:17



Само Бойко Борисов - кадърния кмет.


И то не просто кадърен ами гениален. Щом е привлякъл толкова инвестиции че не просто има за софиянци, ами те са се ояли, та търсят не добре платена работа а много добре. А останалата остава за останалите.
И само ако не гласуваш за ГЕРБ.

Bеer? Mоre?



Тема Re: Умрях от смях!нови [re: yниKaлнa]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано12.12.08 23:18



Ми значи ТИ СИ ВИНОВНА. Щото храниш провинциалистите. И те за това стоят тука. И ти пречат да си паркираш.
Те жената като реши да прави ремонт - хваща ме мен.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Умрях от смях!нови [re: Laila Tiaba]  
Автор Лaнc Линk - тaйният areнт (маймун)
Публикувано17.12.08 10:38



За да има спад на заплатите трябва преди това да има повишение. Заплатите в София са големи заради квалифицираната работна ръка която София събира от цяла България. Вярно най-добре да дойдат само тези хора, а останалите да си седят на село, ама икономиката не действа по този начин.

Високия стандарт си идва с многото хора и като града не е готов да ги посрещне става това което наблюдаваме тук.
Повярвай ми нямаше да ти по-добре, ако София си беше останала само с кореняците, които са към 10 хиляди и стандарт като на Разград. Вместо да казваш, че някой подбивал цената с 600 кинта заплата щеше да се разваш на 300.

----------------------------------------
Здрав дух, в здрава бутилка!


Тема Re: Умрях от смях!нови [re: yниKaлнa]  
Автор iskam_yahta (непознат)
Публикувано18.12.08 17:21



Бойко Борисов има мозък, колкото да пази равновесие, а ти патко нали си умряла, как пишеш? Българите са най-скапаните шофьори, като че ли като влезе в колата българинът се променя напълно. Ама то в този район всичките нации са серсеми. Азиатско-арабска му работа...Учудващо е обаче, че поставен в цивилизовани условия, българинът след половин година се издига до "човек зад волана". Това, което казвам ще го разберат само онези, които са били известно време извън КОЧИНАТА.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.