Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:15 23.05.24 
Горещи теми
   >> Войната по пътищата
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Умрях от смях!нови [re: Лaнc Линk - тaйният ]  
Автор Laila Tiaba (^..^)
Публикувано10.12.08 09:52



Като не са свикнали, да си завлачат обратно задниците селендурски по Пловдив, Варна и Стара Загора и да не се връщат. И без това ми тровят въздуха с мйекуту си говорене.





Тема Re: Умрях от смях!нови [re: yниKaлнa]  
Автор HИHA (ЛИЛИ)
Публикувано10.12.08 10:35



Провинциалните шофьори правят катастрофи е вярно ,но защо.Защото Софиянци карат като луди и най вече са нахални,ако те уважават провинциалистите и внимават с тях,може би ще е по лесно





Тема Re: Умрях от смях!нови [re: Laila Tiaba]  
Автор HИHA (ЛИЛИ)
Публикувано10.12.08 10:44



Защо се мислите за голямата работа" СОФИЯНЦИ",при условие че е една безредица и мръсотия в тоя град,а иначе лятото бягате във Варна и ще се обзаложа че там ви харесва,а от тая сбирщина в София дали колко процента са СОФИЯНЦИ,извинявай че така ти отговарям,но си е така





Тема Re: Умрях от смях!нови [re: HИHA]  
Автор Laila Tiaba (^..^)
Публикувано10.12.08 12:21







Тема Re: Умрях от смях!нови [re: Laila Tiaba]  
Автор Лaнc Линk - тaйният areнт (маймун)
Публикувано11.12.08 15:40



Това е малко като да ти кажат на теб на лято да си седиш в София и никакви планини и морета, щото си софийски задник и местните не те искат при тях.

И не ми отговаряй, че те ще умрат от глад, ако не ходиш ти там, защото и ти щеше да си в същото положение, ако те не идваха в София.

----------------------------------------
Здрав дух, в здрава бутилка!


Тема Re: Умрях от смях!нови [re: Лaнc Линk - тaйният ]  
Автор Laila Tiaba (^..^)
Публикувано11.12.08 15:49



Ако те не идваха тук, нямаше да има такъв спад (подбиване) на заплатите, защото еди кой си селяк си е домъкнал тук цървулите, готов да работи за 500-600 лева, само и само да е в София

Освен това, ставаше въпрос за пътищата и за простотията по пътищата, а не за друго. И трето, лятото аз ходя извън България на почивка. Изобщо нямам желание да се бутам на Българското черноморие, което отдавна е обърнато на тоалетна.



Тема Re: Умрях от смях!нови [re: Laila Tiaba]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано11.12.08 22:08



И трето, лятото аз ходя извън България на почивка.
Ахъм - а местните дали не се сърдят че някакви диваци отиват да им пречат?

Bеer? Mоre?




Тема Re: Умрях от смях!нови [re: Laila Tiaba]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано11.12.08 23:45



Да ти споделя - правих един ремонт лятото - минаха през апартамента ми бригади за : радиатори, климатици, паркет, дограма, блиндирана врата, водомери... СЕСТРО, ВСИЧКИ БРИГАДИ БЯХА ОТ ПРОВИНЦИЯТА, ЦЕЛИТЕ БРИГАДИ - ОТ ЕДИН И СЪЩИ ГРАД!!!!! Щях да припадна! В София толкова ли няма сръчни момчета, ами сме допуснали тая инвазия??

И после - НЯМАЛО МЕСТА ЗА ПАРКИРАНЕ!!! Ми как ще има?????????????????????

И ни скубат онези от Паркинги и гаражи в родния ни град, заради...




"Винаги има поне още една гледна точка..."

Тема Re: Умрях от смях!нови [re: HИHA]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано12.12.08 00:02



Ами като е безредица и мръсотия - защо се тикате тук? Що не ни оставите да си живеем в мръсотията? Ние ще си я изчистим, и ще си живеем на спокойствие. А вие си изберете по някой кадърен кмет, да привлече инвестиции в градовете ви, за да има работа и там.

"Винаги има поне още една гледна точка..."


Тема Re: Умрях от смях!нови [re: yниKaлнa]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано12.12.08 00:04



Ми като в софия сте останали само некадърни леваци и азисовци разни...

Ще трябва ние да идваме, да ви подобряваме расата, явно...

____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.