Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:38 18.06.24 
Горещи теми
   >> Войната по пътищата
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Пешеходните пътекинови  
Автор Ripple (до теб)
Публикувано29.01.08 14:28



Не мога да разбера какъв е проблемът да се спре на пешеходна пътека, за да минат пешеходците. Всеки ден пресичам две такива, стоят хора от двете страни на тротоара и се чудят да стъпят или да не стъпят на платното. И често колата префучава на сантиметри от мен след като съм стигнала до средата. Е, наистина това не го разбирам.

При низ от случайности, се търси закономерност.


Тема Re: Пешеходните пътекинови [re: Ripple]  
АвторLast Roman (Нерегистриран)
Публикувано29.01.08 15:16



затова легнали полицаи върху пешеходните пътеки ще решат проблема. Както правят в Стара Загора.



Тема Re: Пешеходните пътекинови [re: Last Roman]  
Автор Ripple (до теб)
Публикувано29.01.08 20:36



Това ще лекува симптомите само. Винаги ще се намери пешеходна пътека без полицай и някой заблуден шофер.
Въпрос на манталитет, който не се променя за по-бързо от едно поколение време.
Само в центъра на Стара Загора има легнали полицаи и до Била, това се сещам на прима виста. Да не е имало специална акция по въпроса?

При низ от случайности, се търси закономерност.


Тема Re: Пешеходните пътекинови [re: Ripple]  
Автор_hakera_ (Нерегистриран)
Публикувано30.01.08 09:03



аз да ти кажа си тръгвам смело напред :)
ако сме компания току някой се опита да ме дръпне назад ама не им се давам :)
ако ме видиш..... все още си вървя по пътя, не куцам и тнт. следователно още не се е намерил 4овека които да мине през мен. може да псуват ама спират. повярваи ми няма да минат през теб, освен ако не е пиян....



Тема МНОГОнови [re: _hakera_]  
Автор KиpoАдминистратор (homo pro se)
Публикувано30.01.08 09:08



лоша стратегия


Макар да изглежда добра тактика:-))



Тема Re: Пешеходните пътекинови [re: _hakera_]  
Автор Ripple (до теб)
Публикувано30.01.08 09:32



Сега имам дете, за което да се грижа и мисля една степен повече И за себе си, така че не ми се ще:

1. Да хуквам напред, за да дресирам шофера, особено ако виждам как не му се спира и в най-добрия случай ще закове пред мен на см.
2. Детето да се учи да пресича на пешеходна пътека тръгвайки самО напред пак с горната идея.

А ти си роден с късмет, възползвай се и в други сфери.



При низ от случайности, се търси закономерност.

Тема Re: Пешеходните пътекинови [re: Ripple]  
Автор Hepaзбpaнa! (bla bla)
Публикувано30.01.08 09:51



Вече тръгвам да пресичам с риск за живота си, щото ми писва да чакам по 10-тина минути някой да спре. Просто стъпвам, тръгвам и ако ме отнесе... ще ме лежи

Сървайвър отвсекъде!

Редактирано от Hepaзбpaнa! на 30.01.08 09:52.



Тема Re: Пешеходните пътекинови [re: _hakera_]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано30.01.08 11:12



в Египет това няма да свърши работа например. Там пешеходни пътеки няма и никой не спира.

Aut Caesar, aut nihil



Тема Re: Пешеходните пътекинови [re: Last Roman]  
Автор Ripple (до теб)
Публикувано30.01.08 11:27



Там има подземни пешеходни пътеки изградени по времето на...ехе))) Хората минават през тунелите, разглеждайки исторически експонати паралелно, движението отгоре не ги засяга, защото са в сърцето на историята.))

Повече подлези и надлези в София биха помогли донякъде също.

При низ от случайности, се търси закономерност.


Тема Re: Пешеходните пътекинови [re: Ripple]  
АвторMitko (Нерегистриран)
Публикувано30.01.08 13:41



Всичко опира до ниската ни култура. Във Виена в момента в който стъпиш на пешеходната пътека и целия автомобилен поток спира. Изключения просто няма. Също във Виена никога няма да видите притичващ на червено пешеходец защото просто няма коли и може да не изчака зеления сигнал.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.