Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:35 22.05.24 
Горещи теми
   >> Войната по пътищата
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Естествен подбор е..нови  
Автор Zoe ()
Публикувано09.07.08 13:51



...не е воина, които е достаЪчно интелЕгентен да не кара
в насреЩното (на Завой)- тои оцелява!

Глоби трябват глоби...

...and may the force be with you!




Тема Re: Естествен подбор е..нови [re: Zoe]  
Авторбaчo мими koзapa (Нерегистриран)
Публикувано09.07.08 17:29



добре бе човек, я се замисли на кой му пука за тея катастрофи.. всеки се прави на някакъв супер загрижен, обаче тва е само за да се изтъкне един вид, че мисли првилно, но реално не го е грижа за умрелия и за близките му. На мен не ми пука за катастрофите. Дори напротив ми е интересно като стане нещо и изобщо не ми е кофти, както при всеки един от вас - признайте си.
ако не сте преживяли или били част от такова събитие за вас е само сеир. Не можеш да си съпричастен.

исках да кажа нещо подобно, но не точно това.



Тема не точнонови [re: Zoe]  
Автор Dakota (erotoman)
Публикувано09.07.08 17:36



Не си съвсем прав, защото освен тоя дето кара в насрещното, го отнася и този, който си кара в неговата си лента, а той с нищо не е виновен.

Everything louder than everything else...


Тема Re: Естествен подбор е..нови [re: бaчo мими koзapa]  
Автор Щиpлиц (разузнавач)
Публикувано09.07.08 17:59



Не бъди идиот. Безопасен секс не означава само да се слагат табелки на козите, дето ръгат с рогата...

И с какво би ми било по-леко на мен, ако докато си карам по Правилник, ме отнесе някой джигит-идиот? Аз искам да ги няма по пътищата такива.



Тема Re: Естествен подбор е.. [re: Щиpлиц]  
Авторmimi kozara (Нерегистриран)
Публикувано09.07.08 18:26



ми добре бе брато, те ли са виновни, че карат в насрещното или органа дето им е позволил да управляват автомобил? за мен самите хора не са виновни. има си орган който трябва да отговаря за всяка една катастрофа. Но не, вие сте супер упорити, че хората са малоумни и тъпи, щото са се блъснали.

както за да се научиш да управляваш самолет се изискват години, така и за кола са нужни месеци. а не няколко дена и аре бегай, нали?



Тема Re: Естествен подбор е..нови [re: mimi kozara]  
Автор Щиpлиц (разузнавач)
Публикувано09.07.08 20:15



Ако всички ПТП-та са от водачи на по няколко дни стаж - да взема да се съглася с тебе.

Органа според теб как трябва да отсява лъжците? Например отивам аз да вземам книжка, и се правя на божа кравичка. Как органа ще знае дали имам намерение да съм примерен шофьор, или само правя мили очички, и ще си карам както си знам. Хайде, дай предложение тук, или в другата тема, където по принцип се искат смислени постове, а не тъпото упорство, с което се пънеш тук.



Тема Re: Естествен подбор е..нови [re: Щиpлиц]  
Авторmimi kozara (Нерегистриран)
Публикувано09.07.08 22:41



6tirlic, обучението за шофьори протича за 20 дена. за тези 20 дена буквално те учат само как да движиш автомобила и къде и с колко да караш.

За да се научи човек да кара кола трябва да изкара сериозен курс, а не 20 часов, но не това е най-важното, а това да те обучава истински учител. От него зависи ти да разбереш за какво става въпрос. оффф,,.,.асдкфгш


учителя трябва да е БУДИТЕЛ, мойто момче. А това означава, че дори да си малоумен и прост, той да може да те респектира и да ти отвори очите за реалността.



Тема Re: Естествен подбор е..нови [re: mimi kozara]  
Автормими дoпaлвa (Нерегистриран)
Публикувано09.07.08 22:48



разбери, че не става въпрос да се опитва да изобличи кой се прави и кой не, а да говори с теб така, че да разбереш. За да се случи това е нужно човека да притежава много специфични качества. НЕ ВСЕКИ става за учител. Пак казвам, че трябва да те респектира и да те впечатли на 1во място. Дали учителите в наши дни правят нещо подобно, а? Не. Те са там просто за да ти покажат и да ти вземат парите, изобщо не ги ебе какъв си.

Нужна е квалификация. Не знам дали са завършили вуз за такова нещо, но определено не са научени както е редно.



Тема Re: Естествен подбор е..нови [re: мими дoпaлвa]  
Автор Щиpлиц (разузнавач)
Публикувано10.07.08 00:10



На мен ли го казваш!? ;о)))

Не че съм професионалист, но имам доста стаж зад волана. А пък "А" категория като ходих на курсове, инструктора ме пита "Можеш ли да караш?", "Мога", казвам аз.... "Ето го мотора, карай ей там, а после ще дойда да ти покажа елементите"... Пазарна политика, драги.

Това, което имах впредвид е, че ОСНОВНИЯ проблем идва не от новобранците-шофьори, а от идиотите по пътищата. Не се интересуват за Правилника, карат си както си искат, и знаят, че 20 лева на полицая - оправят всичко.

Виж

. Кажи после какво си научил от този сайт, и ще продължим дискусията.



Тема Re: Естествен подбор е..нови [re: Щиpлиц]  
Авторmimi mimi oo mimi (Нерегистриран)
Публикувано10.07.08 01:06



gledal sam takiva ne6ta.. po dqvolite. mn gadno, ne iskam da gledam pove4e ebati.



bahti, ne znam, no moje bi tova e na4ina.. prosto mnogo mi stana gadno.

nikoga ne sam vijdal na jivo katastrofa sas jertvi, sigurno i za tova sam malko po-taka da se kaje nezainteresovan. no tova e mnogo lo6o ne6to i ste pravi, 4e trqbva da ima strogi zakoni, no sa6to taka pak kazvam 4e moje bi e redno kursovete da se postegnat, za6toto e mn zle naistina.

A mi stava o6te po-gadno kato si pomislq edin den da imam deca i da im pri4inq tova. Naistina e ot prostotiq.
tva ne si e rabota da svar6i6 po tozi na4in..




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.