Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:00 30.05.24 
Горещи теми
   >> Войната по пътищата
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема скоростнови  
Автор roum (приятел)
Публикувано12.05.08 15:47





Вижте този луд!!! Боже няма ли кой да ги псре??




Тема Ми иманови [re: roum]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано12.05.08 16:14



Обикновено ги спират бързо притичващи стълбове или дървета, по рядко тирове или други коли.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Ми иманови [re: bira_more]  
Автор gergi_81 (минаващ)
Публикувано22.05.08 14:45



като му е кеф да се прави на състезател и гъзар,що не си купи един терен от 10декара и да си построи една писта да си кара колкото иска.тогава ще е гъзар та дрънка а засега си остава поредния самоубиец



Тема Re: Ми иманови [re: gergi_81]  
Автор Щиpлиц (разузнавач)
Публикувано22.05.08 18:41



Човек когато се доближава до реална опасност - му се повдига адреналина. Лошото е, че не си намират други начини да го правят. Едно от най-достъпните за вдигане на адреналин места - е пътя. За съжаление по същите пътища минават и много други хора. Малшанс.

И аз съм "дърпал" мотора, просто за да изпитам усещането да се изстреляш от място до 170 км за по-малко от 12 сек. Нямам писта, но избрах място, където видимостта е с километри, и в слънчев летен ден нямаше жива душа. А в условия, в които всички наоколо карат като баби - всякакви неразумни изпълнения ще доведат до ПТП. То наоколо като гледам - има-няма 20% от водачите подават мигач, ако се преустрояват, а още по-малко от тях поглеждат в огледалата дали няма да засекат някой по-бързо движещ се зад тях. Спирането на забранени места е ежеминутна практика, преминаването на жълт светофар е просто задължително, а пък където няма светофар - знаците не важат за по-силния. Да се кара така, както го е описал оня младеж - е глупост. Трябват камери по "Цариградско", и да му сцепят книжката от глоби!



Тема Re: Ми иманови [re: Щиpлиц]  
Автор Cтaниcлaв! (Ачмонек)
Публикувано24.05.08 09:47





Много ти е бавен мотора бре, агент 600 куб.см.?

И аз съм на твоето мнение. Рискът винаги трябва да бъде преценен много добре. Може да караш бързо и невнимателно. Може да бързаш и да си внимателен. Както и другата противоположност - бавно и невнимателно каране. Като по-млад съм правил доста глупости по пътя, но винаги при идеални условия - хубаво време, липса на други участници на пътя...

А за другото - оказва се, че да си добър шофьор не е толкова проста работа



Тема Re: Ми иманови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Щиpлиц (разузнавач)
Публикувано24.05.08 21:49



Suzuki GSX 750 ES (1983)
За такъв имах пари - такъв карам. ;о) ... Или както вече писах в клуб "Мотоциклетизъм - ако миналия месец ме бяха ударили по главата 6000 лева - сега щях да съм с R1, и гледах, гледах нагоре, но 6000 лева отникъде не паднаха, така че... ;о)



Тема колкото и да е баналеннови [re: Щиpлиц]  
Автор Cтaниcлaв! (Ачмонек)
Публикувано24.05.08 23:19



това е моят избор



Най-лошото, че когато ме удариха парите по главата, не се реших да го купя. А в щатите е само 11.000 долара чисто нов





Тема Re: колкото и да е баналеннови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Щиpлиц (разузнавач)
Публикувано25.05.08 00:01



Никак не е банално. Аз не че съм заклет фен на Сузуки, но много си уважавам марката. ;о) И ти

.



Тема о, данови [re: Щиpлиц]  
Автор Cтaниcлaв! (Ачмонек)
Публикувано25.05.08 07:41



Определено Сузуки ми е фаворит - евтини и здрави машини.
Yamaha също не са за подценяване.
Общо взето от заклети рокери (каращи 13 месеца в годината) чувам, че най-слабото сред японските изпълнения е Кавазаки. Не знам колко е истина..

От друга страна три чанти с пари за италиански мотор не бих дал.

Голям мерак ми е малко по-нататък да си купя нещо тип "Париж - Дакар" на Сузуки. Нещо да ми препоръчаш?





Тема P.S.нови [re: Щиpлиц]  
Автор Cтaниcлaв! (Ачмонек)
Публикувано25.05.08 07:42



Имитаторът съм го гледал много отдавна в youtube...


Имитацията на Сузуки разбира се е най-добрата... На Хонда също




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.