Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:02 11.06.24 
Горещи теми
   >> Войната по пътищата
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: остава да се изяснинови [re: mihdolniq]  
Автор Лaнc Линk - тaйният areнт (маймун)
Публикувано30.05.08 17:18



Бил съм в задръствания в Германия - всички си чакат реда, аварийката празна, само в близост до пресечка минават тези които завиват.
Тук като има задръстване задължително съм в аварийната - иначе се чувствам идиот гледайки как другите минават пред мен.

----------------------------------------
Здрав дух, в здрава бутилка!


Тема Re: Във връзка с поредната катастрофанови [re: bira_more]  
Автор Kaлoмaин (търсеща)
Публикувано30.05.08 18:09



А този, който се качил пиян и след катастрофата забелязал, че детето го няма!?





Тема Re: остава да се изяснинови [re: Лaнc Линk - тaйният ]  
Автор mihdolniq (непознат )
Публикувано30.05.08 19:28



ми точно, защо го правиш. Няма значение. Да знаеш , че не е хубаво и просто другия път не го прави.



Тема Re: Във връзка с поредната катастрофанови [re: Kaлoмaин]  
АвторMUTRATA1 (Нерегистриран)
Публикувано03.06.08 13:21



Ето това е точното описание: безотговорен,смотан и ненормален баща.
как е възможно да се напиеш като казак и да седнеш зад волана?- а той навсичко отгоре качил и детето си.Аз съм от Гоце Делчев и това стана в нашия регион, и знаете ли ,че на този му е било ежедневие карането след употреба на алкохол.Още по-тревожен е факта ,че няма начин полицията да не е знаела,но не са предприели нищо превантивно.Изобщо не е трудно да се залови в нарушение такъв негодник с утвърдени пороци,това се повтаряло всеки ден,но никой нищо,сега вече е късно да предприемат каквото и да било,съжелявам най-много за невръстното момиченце,което си отиде без време. Срамота - като ме спрат пене се чудят какъв кусур да ми намерят за да ме глобят,половин час ще ме оглеждат,гумите ще мери с микрометър,които явно се вижда че са добри, а такива убийци по пътя,които всеки ден застрашават живота на всички нас ,които сме участници в движението,се правят че не ги виждат.Всички имат вина,не си вършат работата,той е карал така,защото веднъж е опитал никой не му е казал нищо ,втори път,трети и му е станало навик.както той е виновен така и полицията.А него го оставям без коментар порсто нямам думи.



Тема Re: остава да се изяснинови [re: mihdolniq]  
Автор Лaнc Линk - тaйният areнт (маймун)
Публикувано05.06.08 15:54



Тц, и другия път ще го направя, защото ако не го направя, хора които са много назад в опашката ще минават преди мен.

----------------------------------------
Здрав дух, в здрава бутилка!


Тема Re: остава да се изяснинови [re: Лaнc Линk - тaйният ]  
Автор Бpyrилдa (непознат)
Публикувано07.06.08 05:03



Ами щи минават. Защото и те разсъждават като теб. А ние баламите ще си чакаме реда! Като можеш да си културен в Германия, тук защо ти е толкова трудно? Само защото и другите правят така? И буклука ли си хвърляш където ти падне защото и други го правят, пък и така е по-лесно?



В Сумрака няма разлика
между отсъствието на светлина
и отсъствието на мрак!

Тема Re: остава да се изяснинови [re: Бpyrилдa]  
Автор Лaнc Линk - тaйният areнт (маймун)
Публикувано11.06.08 18:04



Не, боклука не го хвърлям където ми падне.
Вие баламите си чакайте реда, аз няма да го правя. Последния път чаках на границата с Гърция - прередиха ме поне 50 коли, въпреки че не пуснах нито един да влезе между мен и предния ... а не е като да не липсваха опити. Но така е, като не познавам "правилата" там. Следващия път и аз ще пререждам.
Докато в тази държава това е безнаказно няма да съм балъка.
Иначе съм с две ръце за това да се наказва - не много сурово, но много неизбежно. Това е единствения начин да се прекрати порочниа кръг на "пререждам се защото и другите го правят".

----------------------------------------
Здрав дух, в здрава бутилка!


Тема Re: остава да се изяснинови [re: Лaнc Линk - тaйният ]  
Автор Щиpлиц (разузнавач)
Публикувано11.06.08 19:35



"Пререждам се, защото и другите го правят"

Да ти кажа - прав си. ;о) Но пък аз винаги съм казвал - за да ИСКАМ - трябва самия аз да съм "у ред". ... Аз няма да паркирам неправилно, и дадох предложение в общината да направят част от централния паркинг на града платен за почасов престой. Така хем общината ще изкара някой лев, хем ще има достатъчно места за хората, които искат да паркират за час време, и да си свършат работа по банките и магазините. ... Щото иначе хората, които работят близо до центъра - заемат местата рано сутрин, и през целия ден се наблюдава едно обикаляне, едно търсене... Ето, подадох "Предложение", и ако няма развитие по въпроса - ще подам още едно... Но няма да паркирам неправилно. Нито ще заема аварийната лента. Точно напротив - ще подам предложение да сложат камери за видеонаблюдение, та никой да не се измъкне безнаказан. ;о) На пресичащите хаотично пешеходци - също съм им "вдигнал мерника", и скоро ще има предложение къде и колко метални прегради може да бъдат сложени, за да се пресече потока от притичващи самоубийци по улиците. На шофьорите им е писнало, знам. На всеки пет метра - пешеходец. А пешеходни пътеки - дал господ, има. Ама шофьорите и там трябва да спират. А после що били изнервени... Ако трафика им се струва прекалено голям - да слязат от колите, и да си вземат скутери. А велосипеди - е още по-екологично. ... Дори ще предложа на общината да направят така платените места на паркинга, че човека с билетчетата да е близо и до "железата" за велосипеди, че да може един вид да "им хвърля по едно око". Така ще се поощрят хората да използват велосипеди и мотопеди, когато ходят по някаква бърза работа до центъра.



Тема Re: остава да се изяснинови [re: Щиpлиц]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано11.06.08 21:15



Евала - това е правилната позиция.

Bеer? Mоre?




Тема Re: остава да се изяснинови [re: Щиpлиц]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано12.06.08 00:42



>>> скоро ще има предложение къде и колко метални прегради може да бъдат сложени

Само не предлагай да се слагат такива прегради:






____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.